Opinie o P.H.U. Mikomi Urszula Owsiany w Łańcut

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.U. Mikomi Urszula Owsiany. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.H.U. Mikomi Urszula Owsiany o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Mikomi Urszula Owsiany w Łańcut

Fajna Nowy wpis

Polecam Panią Urszule

Masakra Nowy wpis
@Fajna

Ula i Tadeusz to jedno Mikomi a Mikomi po sprawdzeniu przez komorników ma ponad 200tys i 4komornikow a jeszcze kolejni (usunięte przez administratora) czekają z wyrokami nakazowymi tylko ze Tadeusz ma poukładane a Ula za 500robi i z opieki korzysta i lipa i tak się kręci lody......

Nie polecam, wysyłała ludzi na budowe i im nie płaciła. Firmę zamknęła, ludzie zostali bez wypłat, sprawy sądowe wygrane, ale co z tego jak Pani Urszula pracuje nadal, a jest w papierach niewypłacalna

Krystian Nowy wpis

Wszytko miało być takie piękne, ale tylko w słowie. Zostaliśmy wysłani na budowę w miejscu x, miał jechać tłumacz, okazało się że niestety nie mógł przyjechać, rozumiem. Wszystko zalatwilismy i przeszliśmy do pracy, narzędzia zakupiliśmy z własnych pieniądzy, oczywiście miało być więcej na godzinę, ale niestety nie było tego na piśmie :D za lekarzy (medycyna pracy ) zero grosza, własne paliwo do Niemiec, zero, skończyło się mieszkanie i nie mieliśmy się gdzie podziac, więc poinformowalismy kierownika który był bardzo w porządku że jedziemy do Polski bo nie mamy noclegu, zrozumiał. Firma kazała nam wrócić i za parę dni jechać jeszcze raz gdzie nie pojechaliśmy z powodu tego że ponad miesiąc żyliśmy za 100 E i nie dostaliśmy ani grosza więcej. Pracowaliśmy po 10-11 godzin dziennie, włącznie z sobotami A na raporcie który Pani ,,WLASCICIEL" firmy Mikomi kazała nam podpisać tylko tak, bo to jest nie ważne co jest na pismie, ważne co mamy ustalone ( śmieszne) było 8 godzin od poniedziałku do piątku. Na koniec podam parę słów, kłamstwo w oczy, manipulacja, zero angazu w pracownika, niezalatwienie mieszkania, zero przelewów. Jeżeli ktoś chce popracować sobie rekreacyjnie i opłacić sobie wszystko sam to firma jest idealna. Wiem, że ludzi potraktowanych w podobny sposób jest więcej, nie rozumiem tylko jak można się dorabiać na krzywdzie innych . Kiedyś ktoś może nie wytrzymać... NIEPOLECAM W 100%!!!!!!!!!

Nie polecam.

Pani Urszula jest (usunięte przez administratora) bardzo wiele osób na grupach fb jest opisana. Sprawa została zgłoszona na policji. Trzymajcie się od niej z daleka bo wyladujecie na bruku bez kasy na jedzenie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie P.H.U. Mikomi Urszula Owsiany? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Krzysztof

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą. Wszystko zgodnie z umową, wynagrodzenia na czas. Polecam współpracę z firmą Mikomi

Tomasz

(usunięte przez administratora) wymusza na pracownikach wszystko nie płacic manipuluje zastrasza nie polecam kazdy mto u niej pracuje pozniej zostaje (usunięte przez administratora)

Krystian
@Tomasz

Jak długo Pan pracował w firmie? Bo ja mam inną opinię na temat firmy. Jeżeli jest Pan pracownikiem, który szanuje ludzi i pracę to właścicielka jest w porządku i szanuje każdego pracownika.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie P.H.U. Mikomi Urszula Owsiany w mieście Łańcut? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Tomasz

(usunięte przez administratora) I robi to z premedytacją bo wie że nie będzie płacić..

xyz

Rzetelne i solidne doradztwo. Szybkie działanie w znalezieniu pracy dla mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Mikomi Urszula Owsiany - Łańcut

• Jak się pracuje w P.H.U. Mikomi Urszula Owsiany?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Mikomi Urszula Owsiany tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Mikomi Urszula Owsiany?

P.H.U. Mikomi Urszula Owsiany
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego 62d