Opinie o Brukarstwo Szymański Leszek w Sowy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Brukarstwo Szymański Leszek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Brukarstwo Szymański Leszek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brukarstwo Szymański Leszek w Sowy

Mateusz

Firma porażka A właściciel brak słów. Nie słowny człowiek pracę wykonane masakrycznie. Szczerze nie polecam

@Kaate 005

Pana właściciela większość czasu nie - pojawia się rano na chwile i wyjeżdża . Pracownicy którzy nie maja pojęcia są zdani na siebie - a odpowiedzialności za złe wykonana prace nie bierze na siebie

z tego co tu czytam klienci dość negatywnie wypowiadali się na temat efektów pracy osób tu zatrudnionych... zastanawiam się czy faktycznie było tu uzasadnione? orientuje się ktoś może jak obecnie wygląda tutaj sytuacja jeśli o pracę chodzi? szukaliśmy jakiejś strony w internrecie ale nie wiemy do teraz gdzie się ogłaszają. szukają może kogoś obecnie? jeśli tak to na jakich warunkach?

Monia
@Kaate

Prezesem ??? Chociaż faktycznie trochę jak prezes !! Pewnie cały dzień siedzi za biurkiem bo przy wykonaniu usługi go nie ma - pracownicy którzy nie wiedza co robią są zdani na siebie . Taras wjazd i kostka przed domem nadaje się całkowicie do wymiany - a Pan PREZES umywa ręce

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Brukarstwo Szymański Leszek?

Grzegorz Turnas

Dzień dobry opisane tu opinie pracowników są zmyslone i nieuczciwe ta firma robiła u mnie kostkę wkoło domu powiem tak jak szef był to robota szła jak szef odjeżdżal pracownicy nic nie robili palili papierosy i siedzieli na telefonach chcą zarabiać cuda A (usunięte przez administratora) jak tylko mogą

@Grzegorz Turnas

Dokładnie - identyczna sytuacja u nas .. właściciel wyjeżdżał i koniec roboty ..

koks Nowy wpis
@Grzegorz Turnas

MIszczu ja pracowałem u tego dziada gdzie on nie płacił za zaległe miesiące to nie dziwota że pracownicy nie chcą pracować ,sam właściciel przyjeżdżał pod wpływem alkoholu i nie miał pojęcia o robocie tylko na (usunięte przez administratora) położyć i skasować

Czy w Brukarstwo Szymański Leszek możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Paula Nowy wpis

Mam nadzieje ze sytuacja która nas spotkała mając do czynienia z Panem Szymańskim bardzo szybko się rozejdzie i już nikogo nie (usunięte przez administratora)! Wszystko nadaje się do poprawki - podjazd nie został utwardzony , spadki w kierunku fundamentów , zapadająca się kostka . Jak najdalej od tej firmy !!

Firma Brukarstwo Szymański Leszek prowadziła rekrutację na stanowisko Brukarza z doświadczeniem, dobre zarobki. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podwykonawca

Nie polecam nikomu tej firmy. Właściciel to (usunięte przez administratora) nie płaci za dostarczony towar, nie odbiera tel. Żadna firma nie powinna mu dać nawet pol krawężnika unikać jak najdalej tego (usunięte przez administratora)

Paulina

Nie mam słów by opisać podejście i zachowanie Pana Szymańskiego - wszystko poprawia nam inna firma która jest w szoku co i jak zostało wykonane . Nie dajcie się oszukać

Nikt

Szczerze nie polecam tej firmy ! Porażka jak najszybciej powinien zaprzestać wykonywania usług ! Firma porażka szef bez jaj pracownicy zero pojęcia o wykonywanej pracy . I do tego leidi która jest na robotach . Masakra!!! Unikać tej firmy bo się przyjedziecie !

Kaate
@Marta

A książkę pani pisze o tej firmie ? Jak tak to skontaktowac się z prezesem tej firmy a nie wyszukiwać afer

Wiktoria
@Kaate

Jakich afer? Człowiek może szuka pracy i chce po prostu się dowiedzieć, czy miejsce w pracy jest w porządku? Pracujesz tam w ogóle w tej firmie, masz jakąś wiedzę?

Kaate 005
@Marta

Dla pani wiadomości nie szukamy i nie ogłaszamy...pozatym gdzie w firmie właściciel robi roboty które należą do zatrudnionych pracowników... (usunięte przez administratora)

@Kaate 005

Jak się ma dobrych pracowników którzy maja pojęcie !!! A jeśli roboty za Pana właściciela wykonują pracownicy to chyba bierze za nich odpowiedzialność ! Świadczy to tylko o poziomie tej pseudo firmy !!!!

Monia

Mateusz

Zgadzam się

Lisowski
@Mateusz

Czytam Pana opinie i jestem w szoku ten pan Wschowie robił mi kostkę wkoło domu i jestem z tego pana zadowolony ale jeśli chodzi O jego pracowników to faktycznie porażka

Kaate 005
@Mateusz

Ponieważ pan szymanski ma pracowników którzy źle wykonują powierzone im zadania .właściciel firmy robi sam ta robotę czy z tymi leserami

@Kaate 005

Na jakie benefity można liczyć w firmie Brukarstwo Szymański Leszek?

Bobek

Firma porażka - jeśli chodzi o prace mysle ze każdy może zostać tam zatrudniony - bez wiedzy i doświadczenia .. Wjazd który miał być utwardzony - podczas poprawki przez inna firma - okazał okazał się samym piachem .. kostka opada wszędzie .. spadek na całym terenie w inna stronę niż to powinno być . Niestety Pan umywa ręce . Nie życzę nikomu tak wykonanej usługi która miała służyć przez wiele lat

Wiktoria

Czy tak samo niesłowny jak wobec wypowiadającego się tutaj klienta jest wobec swoich pracowników? Czy wszystko ok i to tylko takie pojedynczy wylew frustracji ze strony jakiegoś niezadowolonego człowieka?

@Wiktoria

Witam pracowałem u tego pana jest przede wszystkim niewypłacalny okłamuje pracowników i ludzi u których świadczy usługę

Małgorzata
@Marcin

Ale to nie dostałeś w ogóle wypłaty? Czy była ona opóźniona? I w jaki sposób ten szef okłamuje pracowników?

Maria
@Marcin

Możesz powiedzieć czy pensja jest jakoś uzależniona od wykonanych zleceń przez daną osobę, za dane zlecenie czy jest stała pensja?

Jurkiewicz

Firma ta robila droge u nas w swierszczynie jestem pozytywnie nastawiony do pracy Pana Szymańskiego

Antek

Ile osób jest w brygadzie? Czy są to zgrane zespoły, dobrze się w nich pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Brukarstwo Szymański Leszek - Sowy

Brukarstwo Szymański Leszek