Jawent-Bud dla Maco BV

Nowy Tomyśl

Opinie o Jawent-Bud dla Maco BV

nc

kriss, z tego co mi wiadomo to konkurencja jest w stanie na start wyższe zarobki dać

tomek

a jak ta sytuacja prawna w takim razie wygląda, bo ja się chyba nie orientuje jednak z tego co widzę...mam nadzieje, że oni nie mają jakiś konfliktów z prawem tak naprawde, bo wtedy to by było niezbyt ciekawie tak naprawde.. co z tego wyjdzie to nie wiem, ale na pewnoe nie chciałbym pracowac w firmie, która ma takie problemy.

Giganto

To dlatego, że sytuacja prawna jest nierozwiązana. Jak wszystkie decyzje wiążące zapadną to dopiero wtedy mogą zmienić status przecież.

majeranek

Czasem w KRSie nie zmieniaja stanu prawnego w czasie toczenia sie spraw likwidacyjnych czy upaslosciowych.

dal

Z tego co sprawdzałem to maja aktualny rejestr w krajowym rejestrze sądowym, także Jawent-Bud z pewnością istnieje.

rc01

Witam, ktoś może podać, gdzie teraz Jawent robi? Na jakich budowach i dla kogo? To istotne jeśli chodzi o odzyskanie waszej kasy. Jeśli ktoś wie to niech pisze tu, albo na maila ryszardc01@wp.pl Pozdr

miś

kiedy zarobiłeś 2500e chyba za dwa miechy żeby tyle zarabiać musiałbyś [usunięte przez moderatora]po20metrów normalnie kit srednia to 1300-1900

KOLEŚ

ŁUCHAJCIE WSZYSCY JEŚLI CHCECIE ZARABIAĆ NAPRAWDĘ FAJNE PIENIĄDZE A POTRAFICIE RZETELNIE I UCZCIWIE PRACOWAĆ I CHCECIE MIEĆ W PEŁNI OPŁACONE UBEZPIECZENIE OD ŚREDNIEJ KRAJOWEJ A NIE OD NAJNIŻSZEJ TO SKONTAKTUJCIE SIĘ Z JAWENT TO NAPRAWDĘ FAJNA FIRMA I NIE SŁUCHAJCIE OSZUSTA I [usunięte przez moderatora] Z JAWORU

KOLEŚ

PO DRUGIE JUŻ MASZ PRZESTARZAŁE WIADOMOŚCI BO OD MAJA JUŻ DRUKI E-101 NIE SĄ POTRZEBNE

KOLEŚ

JA W TEJ FIRMIE PRACUJĘ JUŻ 5 ROK I NIE NARZEKAM A JAK KTOŚ TYLKO PATRZY WYŁUDZIĆ OD PRACODAWCY PIENIĄDZE A NIE CHCE MU SIĘ PRACOWAĆ TO WYGŁASZA TAKIE OPINIE CO JUZ NIE MASZ JAK SIĘ MŚCIĆ , ŻE NIE UDAŁO CI SIĘ WYŁUDZIĆ SZANTAŻEM 10 000 € TO PRÓBUJESZ W TEN SPOSÓB ZNISZCZYĆ TĄ FIRMĘ A SZUKA PRACOWNIKÓW BO POZBYWA SIĘ TAKICH OBIBOKÓW I SZANTAŻYSTÓW JAK TY JA ZARABIAM TAM 2500€ I JESTEM ZADOWOLONY

MIKO

To czemu jawent szuka ludzi bo pracowałem tam i wszyscy uciekają bo dokumenty są lewe a szef jak wypłaty nie płaci na czas to mówi że bankiem nie jest i ze swoich płacić nie będzie a druków E 101 ZUS już mu nie wystawia czyli praca na czarno

mason

szukasz pracy to skontaktuj się z Jawent-Sielinko.

melon

lach - 2009-12-31 09:49:08 16 Euro za m2 klinkieru, rusztowanie, ustawienie profili,docieplenie styrodurem,rozebranie rusztowan. 16Euro * 4 zł.=64 zł.m2 Niby co to ma być?Jesteś niezadowolony czy co ?

lach

Zostaw opinię o Jawent-Bud dla Maco BV - Nowy Tomyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jawent-Bud dla Maco BV