Opinie o Pospiech Ewa Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Techmar w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pospiech Ewa Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Techmar. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pospiech Ewa Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Techmar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pospiech Ewa Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Techmar w Leszno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jak wygląda sprawa grafiku w Pospiech Ewa Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Techmar. Czy pracodawca idzie na rękę?

Operator

Witam. Co do szkoleń to ich nie ma. Pomoc bardziej doświadczonego operatora . Na szkolenia zewnętrzne nie ma co liczyc. Szkoda bo oprócz.pracy na.maszynach trzeba je ustawiać itp. Pewnie brak.pieniędzy podobnie jak na.opal w zimę. Ogólnie obróbka prostych detali Suwniarka i.mikrometr to.jedyne przyrządy którymi mierzymy detale. Z Moich odczuć potrzeba chłopaków bez z doświadczenia . Najlepiej poniżej 26 roku życia oczekiwania finansowe małe.

Wojciech
@Operator

Szkoda że nie ma szkoleń bo bez tego nie ma żadnego rozwoju. Co do oczekiwań finansowych to powiesz jakie są? Najniższa krajowa czy jednak więcej mógłbym zarobić jakbym aplikował.

@Wojciech

Najniższa plus premia kilkaset złotych. Jeśli umiesz.programowac trochę więcej. Moim zdaniem za pracę na 2 maszynach to.niewielkie pieniądze. Zwłaszcza że presja na wykonanie jak największych ilości jest.

Ilona
@Operator

A co konkretnie w firmie jest już rozumiane jako potwierdzona umiejętność programowania, żeby mogło parę tych groszy więcej wlecieć?

@Ilona

Pytanie do szefów tej firmy. Na pewno trzeba potrafić napisać prosty program w G-code. Obrabiarki Haas chyba najprostsze lub jedne z najprostszych w obsłudze. Firma na przetrwanie moim zdaniem oczywiście. Powodzonka

Ilona
@Operator

Dzięki za info. I prawie każdy tutaj to ogarnia? No skoro do szefów pytanie to może kiedyś ktoś zorientowany uzupełni Twoją odpowiedź. ;)

Szef
@Ilona

Witam ;) Uzupełniam odpowiedz: Jeśli potrafisz wykonać poprawnie detal na podstawie rysunku technicznego od podstaw to znaczy ze umiesz programować maszynę ;) Detale faktycznie nie są skomplikowane chociaż czasami technicznie trudne. Małe sprostowanko do @Operator Aktualnie nikt w firmie nie ma najniższej krajowej na umowie ;) przedział w jakim możesz spodziewać się zarobków w zależności od umiejętności to przy pracy 2 zmianowej od poniedziałku do piątku to: 2700 - 4000 "...Ogólnie obróbka prostych detali Suwniarka i.mikrometr to.jedyne przyrządy którymi mierzymy detale. ..." Zapomniałeś o średnicówce tłoczkach itd itd ale tak dopóki nie nauczysz się pracować i nie przejdziesz na poziom wyżej tak to może wyglądać, jeśli uważasz ze jesteś gotów zapraszam dostaniesz detal i działaj ;) "....Z Moich odczuć potrzeba chłopaków bez z doświadczenia...." - Chętnie zamienimy osoby bez doświadczenia na osoby z doświadczeniem. SERIO. jak będziesz w stanie zaprogramować detal nie rozwalając maszyny ani narzędzi wykonując to w jakimś sensownym czasie z przyjemnością zapłacę ci górne widełki ;) Każdemu będzie pracować lżej i każdy więcej zarobi ;) "....Co do szkoleń to ich nie ma..." Szkolenia wewnętrzne - w tym roku przeprowadziłem takich szkoleń 5 2 dla operatora który z Operatora/ustawiacza przeszedł na programowanie i 3 dla osób początkujących i w sumie niedawno na nim byłeś ;) "... Na szkolenia zewnętrzne nie ma co liczyć ..." Szkolenia zewnętrzne kiedyś prowadziliśmy ale efekt był nie adekwatny do poniesionych kosztów wiec do puki co je zawiesiliśmy Pozdro

Xxx
@Szef

Czy firma zatrudnia kobiety??

Barbara
@Xxx

W sumie nie wiem. A czemu miałaby nie zatrudniać kobiet? Moim zdaniem to umiejętności decyzują czy ktoś się nadaje do pracy, a nie to jaką ma płeć.

Xxx Nowy wpis
@Barbara

A ile zmian jest we firmie??

Xxx Nowy wpis
@Barbara

Firma znajduje się na ulicy Usługowej??

Doświadczenie Nowy wpis
@Barbara

Dokładnie przecież mamy równouprawnienie. Generalnie co do firmy. Dobre miejsce do zdobycia doświadczenia wprowadzającego w branże CNC. Kolejny krok to uderzenie do większej firmy lub zagranica. CNC szeroka branża w Techmar mamy maszyny jednego producenta. Dobry operator powinien znać kilka sterowań orientować się w Gkod. Tutaj można się podszkolić w temacie. Zostawać na dłużej nie ma sensu. Czesto się ogłaszają na elka Plusy wymieniłem Minusy zarobki ,brak rozwoju. Jak to mówią wszystkiego trzeba dotknąć. Pozdrawiam

Hanna

Pisaliście że firma nie oszczędza na szkoleniach. To może ktoś się wypowie jak często są organizowane? I czy to są szkolenia zewnętrzne czy wewnętrzne?

Mirek

Generalnie polecam, fakt że roboty jest dużo i czasem trzeba robić kilka rzeczy na raz, ale da się zarobić przyzwoite pieniądze. Firma też nie oszczędza na szkoleniach, jak komuś zależy to można tam się wiele nauczyć. Na minus to chyba to tempo pracy, ale jak ktoś chodzi do roboty żeby przespać zmianę za maszyną to tam się nie odnajdzie. Atmosfera spoko, z kierownikami da się dogadać, generalnie na plus

@Mirek

Dzięki Mirek za opinie ! Pozdrawiam serdecznie !

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Pospiech Ewa Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Techmar.
Leszno
Były

Spoko atmosfera, zarobki zależne od posiadanych umiejętności l, premie od zaangażowania, czasami praca na dwie maszyny, jest co robić. Generalnie polecam

@Były

Dzięki wielkie za opinie ;) Pozdrawiam serdecznie !

Haha

Obcinanie premii za byle (usunięte przez administratora) , wieczne poganianie, (usunięte przez administratora) i inne cwaniactwa. Taka firma powinien zająć się inspektorat pracy. Nie polecam, wręcz odradzam.

@Haha

Witam ! Dziękuje za wystawienie opinii o naszej firmie. Głównymi przyczynami obcięcia premii są RAŻĄCE zaniedbania ze strony pracownika, nieobecność powyżej 2 tygodni w miesiącu lub po prostu lenistwo . W przypadku braku premii zawsze podejmuje rozmowę z pracownikiem co nie zagrało i co należy poprawić wiec jeżeli był/jest pan pracownikiem naszej firmy na pewno dostał pan informacje zwrotną co należy poprawić i były to zadania które miał pan wpisane w umowę o pracę. W moim przekonaniu wartością naszej firmy są ludzie którzy ją tworzą i w interesie naszego przedsiębiorstwa jest to by zarabiali jak najwięcej, dlatego premie przyznawane są regularnie osobą które wykonują swoją prace w sposób zaangażowany. Tak samo jak podnoszenie pensji w przypadku podniesienia swoich kwalifikacji tym bardziej ze mamy zapotrzebowanie na fachowców. Jeśli chodzi o poganianie.... faktycznie pracy jest dużo i na rozmowę kwalifikacyjnej nie ukrywamy tego ze jest u nas co robić. Jednak czasami pewnych rzeczy nie przeskoczymy i my to rozumiemy, nie da się przyspieszyć niektórych procesów obróbczych maszyny. Problem zaczyna się wtedy gdy wydajność pracy operatora/tokarza jest znacznie poniżej normy, tzn inny operatora/tokarza ( czasami mający mniejsze doświadczenie) bez większego spinania się jest w stanie wykonać znacznie więcej detali w tym samym czasie pracy, - wtedy mamy do czynienia po prostu z lenistwem co łączy się z punktem pierwszym oraz z upominaniem i prośbami o przyspieszanie swojej pracy. Na koniec z całą serdecznością życzę panu pracy i zarobków adekwatnych do umiejętności i podejścia do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pospiech Ewa Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Techmar - Leszno

• Jak się pracuje w Pospiech Ewa Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Techmar?

Zobacz opinie na temat firmy Pospiech Ewa Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Techmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pospiech Ewa Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Techmar?

Pospiech Ewa Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Techmar
4.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Hiszpańska 46
    64-100 Leszno