Opinie o Matecky-Concept Damian Mielczarek w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Matecky-Concept Damian Mielczarek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matecky-Concept Damian Mielczarek o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matecky-Concept Damian Mielczarek w Poznań

gruby Waldek

A to nie jest ten facet co mieszka z rodzicami w bloku na Langiewicza??

Wiktoria

Naprawdę postępuje tak nieuczciwie jak tu piszą? Bo są tu fajne zdjęcia tych realizacji, aż szczerze mi szkoda. :(

klient

W moim przypadku niestety dla niego to zakładam mu sprawę karną i to z dwóch paragrafów. Sprawę mi ułatwia to również że podane przez niego wszystkie adresy w dokumentach nawet sądowych są nie aktualne. Dzisiaj złapałem go gdzie przechowuje przywłaszczony sprzęt wezwałem policję. Jak wcześniej nie podaruję mu znajdę go na końcu świata. Takie chwasty trzeba eliminować.

@klient

On już za to samo przesiedział parę latek …jak widać nic się nie zmieniło w jego działaniu. Widocznie lubi opalać się w kratkę.

Nie, żeby coś ale Właściciel na LinkedIn jest zadeklarowany jako szef działu produkcji to niby można by pomyśleć, że ktoś jeszcze pracuje. Przynajmniej ze mną tak było. Więc tak naprawdę nikt nigdy nie pracował od 2004 roku? To forum pracownicze i zastanawiałem się wcześniej skąd tyle komentarzy się wzięło, jest ich z 50

Czy w Matecky-Concept Damian Mielczarek jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Klient Nowy wpis

Przecież to firma jednoosobowa, a uwagę zwraca się tylko na klienta dopóki nie wpłaci zaliczki

Ola

Również zostałam (usunięte przez administratora) przez tego Pana. I to na 14 tys.złotych. Nie dajcie się zwieść ładnym gadkom tego gościa. Nie wierzcie w ani jedno jego słowo. Sprawę zgłaszam na prokuraturę.

@Ola

On jeszcze działa? Myslałem że się zaszył gdzieś po tym jak wiele osob na Niego doniosło. Kiedy to było? Ma jakaś nową firmę/ nazwę?

@Grzesiek

Czemu nową? ja widziałam firmę pod tą nazwa aktywną w sieci. i tak pzt., no właśnie, co jeśli jest jakaś druga strona medalu jednak, skoro z tego co tu padło chyba funkcjonuje? Jednoosobowo?

Ola
@Grzesiek

Niestety tak. Ja podpisałam umowę ze spółką tego Pana Art Wood Design sp.z o.o.

Krzysztof Nowy wpis
@Wiktoria

Cały czas działa pod Wood Art. Design sp. z o.o. ten sam schemat, piękny projekt gadka jaki to LUXUS robi, luxus to miał w kiciu, mieszka gdzie się da, jakaś klientka pisała ze w ramach współpracy podnajęła mu mieszkanie to melinie urządził. Odblokowali mu Oferteo i znowu (usunięte przez administratora) Mojej kuchni nadal nie zrealizował, zadnego kontaktu, pozostaje ponownie napisac do Oferteo, poszkodwanym radze to samo zrobic zeby jak najmniej ludzi (usunięte przez administratora)

klient

czytajcie wszystkie moje opinie dużo się dowiecie i można faceta i ustawić do pionu aby więcej nie kręcił wałków na klientach

@klient

Rowniez sprawa zgłoszona na Policji. Na dniach pojdzie pozew do sadu. Wszystkim poszkodwanym radze isc to zgłosić na Policje- najlepiej Grunwald. W razie pytan odpowiem na maila.

@Krzysztof

Po co pozew do sądu przy okazji postępowania karnego można wnioskować o naprawienie szkody a to wydaje się skuteczniejsze niż pozwy i angażowania kosztów wpisu sądowego od pozwu.

poszkodowany
@klient

Odezwij się jeśli możesz na sunrise27@wp.pl. Jestem również poszkodowany przez tego (usunięte przez administratora)

poszkodowany
@Krzysztof

Witam, jestem również poszkodowany przez niego. B0ędę Ci wdzięczny za kontakt na sunrise27@wp.pl

@poszkodowany

wskazałem swój nr tel musimy wspólnie podjąć kroki aby takie chwasty i szkodniki wyrywać ze społeczeństwa

Firma Matecky-Concept Damian Mielczarek poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
klient

adres zam. DM pochodzący z Krajowego Rejestru Sadowego Spółki al. Jana Pawła II 9 lok 5

Max

Czy ktoś zna jego adres zamieszkania? Ewetualnie gdzie go znaleźć?

@Max

dane pochodzą z KRS wyszukałem w Krajowym Rejestrze Sadowym miejsce zamieszkania al. Jana Pawła II 9 lok 5 LUBOŃ

Izabela

Co za typ. Może pokazanie sms-a prawnikowi coś da? Zawsze to jakiś dodatkowy dowód.

@Izabela

jeśli masz dowody w postaci SMS to proponuje udać się do notariusza on sporządzi w formie aktu notarialnego protokół z odczytania treści wiadomości SMS z jakiego do jakiego nr tel wchodziły i z jakiego zostały wysyłane. Jest to dokument mający moc prawną dowodu w sprawie zarówno cywilnej jak i karnej . Koszt aktu w zależności od ilości stron ( 6,o zł/str wynikających z ilości SMS oraz koszty notarialne oraz podatek VAT Proponuje karna sprawę nie ponosi się kosztów pozwu a w trakcie przewodu sądowego można wnosić op naprawienie szkody i sąd go wyrokiem przymusi. Jutro podam sygn akt sprawy karnej do której zachęcam się przyłączyć.

klient

celem złpzenia zawiadominoa o oszustwie szukam rowniez osob poszkodowanych - (usunięte przez administratora) przez tego gościa info na priv

@klient

Tyle że jakiś kontakt do siebie chyba musisz podać skoro tu pisać nie chcesz?

grze5iek@wp.pl

@klient

Witam, też zostałem (usunięte przez administratora) facet myśli że ma spółkę z o.o. I nic mu się nie zrobi. Proszę I maila. Użeram sie z tym oszustm od 11 miesięcy. Proszę o maila. Adam.mru@wp.pl

Kamila
@Krzysztof

A powiesz coś więcej, co dokładnie się wydarzyło?

@Wiktoria

znajdziesz adres do prokuratury i tam sobie poradzisz wystarczy podać nazwisko tego typa i wskazać że już jest prowadzone śledztwo pod nadzorem p[prokuratury oni resztę załatwia

Grzesiek

Jak się można przyłączyć do tego pozwu? Mogę być jako świadek/ poszkodowany

@Grzesiek

To nie pozew to zawiadomienie do prokuratury o prawdopodobieństwie popełnienia przestępstwa o którym mowa w art.286 § 1 kk ( wyłudzenia - (usunięte przez administratora) t wynika z kat już prowadzonej sprawy wszystko to jak informowałem po 14 października

Krzysztof

Również bede składał pozew do sądu. Żałuję że tyle czasu wierzyłem w te jego gadki. Trzeba z nim krótko zeby odpowiedział za to co robi. Jak ktoś ma podobny problem z nim, a tych ludzi jest coraz więcej, to radzę nie czekać... do sądu z tym cwaniakiem grubym co udaje ze cos potrafi a potrafi tylko gadac i krzyczeć na tego swojego studenta ...

@klient

O brawo. Ja go szukałem na tej Głównej 36, pozamykane wszystko, raz tak zastałem jakiegoś innego stolarza który mowil ze niby ten cwaniak tylko tu podnajmuje cos.

@klient

A wie ktoś gdzie wogole można go znaleźć. Na tego Langiewicza?

GosiaW

A czy to nie jest przypadkiem ten koleś od pikantnych zdjeć w jednym ze starych czasopism xxx?

@GosiaW

Nie no, to już chyba jednak lekki hejt? Skąd Ty w ogóle znasz te czasopisma.xd Zresztą nawet jeśli to chyba nie łączy się z tą firmą w żaden sposób?

Żarówa

To ten sam facet co parę lat temu brał zaliczki od klientów i znikał! Swoje odsiedział i znów działa w branży !!!

GosiaW
@Żarówa

Dokladnie ten sam.W przeszłości próbował jeszcze kariery w branży xxx.

Grzesiek

To jakiś aktualny temat? z kiedy jest ten wpis?

Tutaj
@Grzesiek

Facet miał już kłopoty w 2010. Schemat jak widać tym razem dokładnie ten sam.

Krzysztof

Nie polecam. Pseudo fachowiec który łapie na zaliczki. Nie potrafi w pół roku skręcić małej kuchni. Wymyślą tylko te swoje historie życiowe. Omijać szerokim łukiem . Sprawę że mną bedzie mial w sądzie na własne życzenie... odradzam.

@Krzysztof

A jaki konkretnie był u was problem z kuchnią, że tak o nim piszesz?

@Wiktoria

Podpisaliśmy umowe na wykonanie małej kuchni, ladnie sie zaprezentowali, niby kuchnie premium, ladna wizualizacji, podali dobry termin bo "akurat mają okienko i to mała kuchnia to dadzą radę ". Dałem im duza zaliczkę ponad 9 tys. Termin wykonania prac się skończył, ale czekałem, tłumaczył ze nie ma ludzi, że dużo pracy, że jakieś problemy rodzinne co chwila coś. Ok czekałem. Po miesiącu łaskawie się pojawił i zamontował kilka korpusów. Ok mowie poczekam dalej. Po miesiącu przyjechał znowu, kilka desek zamontowal. Oczywiście za każdym razem twierdzil, że będzie "jutro " i kończą przeciez to mała kuchnia:) No i minęło pol roku. Słyszałem od niego wszystkie wymówki świata. Wiem że już zmienił wspólnika, teraz już wogole działa sam. Siedzibę firmy podnjamuje od innego stolarza. Trochę firma krzak, widać że łapie na zaliczki. Na wiadomość że chce iść do sądu bezczelnie twierdzi że sobie pol roku poczekam a zaliczki nie dostanę spowrotem bo "cos" zrobil. Widać że cwaniak i tak skacze. Bierze zaliczki, realizuje tylko lepsze zlecenia. Mogę podać maila, jeśli ktoś tez tak został oszukany. Na ta chwile straciłem POL ROKU a skręcone deski nie spełniają żadnej wartości użytkowej!

@Krzysztof

Mam podobną sytuację. Najpierw wszystko super kontakt bez problemu. Podpisana umowa na montaż szafy. Drogo ale miało być premium. 6000 zł zaliczki. Termin na 11.05. Aktualnie brak kontaktu. Na wypowiedzenie zero odzewu. Usłyszałem chuba te same wymówki że noga na kładzie rozwalona, że w rodzinie tragedia, że były pracodawca (usunięte przez administratora) i skarbówka na karku...na razie czekamna zwrot zaliczki ale pewnie skończy się to na policji. Bardzo nie polecam tej firmy.

@Grzesiek

Faktycznie na umowie zapisana jest całkowita kwota zaliczki? Czyli w Twoim przypadku dosłownie niczego jeszcze nie wykonał? Bo ciekawa jestem jak to się zakończy w takim razie

@Wiktoria

Tak wszystko na umowie. Po rozmowach z panem Damianem podpisaliśmy aneks do umowy z rabatem 20% i terminem do 08.07. Co prawda kontakt telefoniczny był ale kolejny raz pan Damian nie potrafił dotrzymać zaproponowanego przez siebie terminu. Na chwilę obecna czekam na zwrot zaliczki.

gruby Waldek

A to nie jest ten facet co mieszka z rodzicami w bloku na Langiewicza??

Rafaello
@gruby Waldek

To ten sam ściemniacz i bajkopisarz. Dużo gada i wydaje mu się że wszyscy są głupi i dają się brać na jego głodne kawałki...

poznaniak
@Rafaello

kolejna spółka tego pana? https://art-wood-dedsign.oferteo.pl/dodaj-opinie

maciej
@poznaniak

(usunięte przez administratora) Pobiera zaliczki i znika. W tym roku pracuje już w trzeciej firmie, scenariusz ten sam - nie kończy prac (jako podwykonawca) lub nawet nie rozpoczyna gdy Klienci trafiają na niego przez oferteo.

daria
@maciej

jak się nawyza jego obecna firma?

@daria

Zostaw merytoryczną opinię o Matecky-Concept Damian Mielczarek - Poznań