Opinie o Metalmex w Wysogotowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Metalmex. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Metalmex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalmex w Wysogotowo

Jakie wartości są cenione w Metalmex?

Alicja

Witam, Firma jak firma ma swoje plusy i minusy. Napiszę jak było. Możliwe że się coś zmieniło. Kierownik magazynu-złoty człowiek .Płacą grosze, wymagając cudów. Brak palarni który doprowadza do palenia papierosów przez pracowników po kątach. Na szczęście pracownicy mają świadomość ryzyka pożaru i robią to w "bezpiecznych" miejscach. Paradoksalnie klient może z fajką biegać po całym placu. Sprzęt do transportu bliskiego w dobry stanie, choć mimo że są informacje o tym iż na magazynie porusza się wózek to i tak gro klientów zwiedza magazyn jakby to było muzeum, albo galeria sztuki. Stwarza to realne zagrożenie dla zwiedzających. Szefostwo wydaje się być miłe i uczciwe choć można odnieść wrażenie robienia dobrej miny do złej gry. Współpracownicy biurowi jedno mówią, drugie robią, a trzecie myślą. Współpracownicy produkcyjni fajni ludzi z dziwnym poczuciem humoru, aczkolwiek akceptowalnym.

Hghhv Nowy wpis
@Alicja

Nie wolno zapalić nawet kiedy jest przerwa?

Alicja Nowy wpis
@Hghhv

Możesz wyjść ewentualnie na ulice.

Nie polecam, słabe zarobki jak na dzisiejsze czasy. Rozmowa kwalifikacyjna to wywiad środowiskowy. Brak odpowiedzi czy przyjęto do pracy mimo zepewnien że takowa będzie nawet jeżeli się nie dostanę. Jak masz czas i kasę to możesz jechać na rozmowę , żal mi takich firm które naciągają tylko ludzi na koszty i zbierają CV nie wiem po co. Ja nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy.

Emilia Nowy wpis
@Kandydat

Chyba większość osób przyzna mi rację co do tego, że kwestia wysokości zarobków jest indywidualna. Może rekrutacja w Metalmex przedłużyła się i dlatego nie otrzymałeś odpowiedzi. O jaką posadę się ubiegałeś?

Zenek

Jak każda firma nie ma ideałów. Natomiast ważne żeby dobrze pracować i nie będzie powodu do narzekania!

Aplikowałeś do firmy Metalmex? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
artur

Pracowałem w firmie metalmex cztery lata i nie przypominam sobie by po odejściu z firmy miał ktoś sprawy sądowe czy były rzucane jakieś obrazliwe słowa. Napewno nie są najgorszą firmą w powiecie. Zarobki na dobrym poziomie i zawsze wypłacane na czas. Nigdy nie było sytuacji by sie coś nie zgadzało z wypłatą. Maszyny można powiedzieć że nowe. Nie uważam by czas przepracowany w firmie metalmex był czasem straconym. Szefostwo i kierownictwo to ludzie wyrozumiali i z każdym problemem nawet prywatnym możesz się udać napewno pomogą. Pozostali pracownicy też pozytywnie nastawieni. Z czystym sumieniem mogę polecić prace w firmie METALMEX.

Viola
@artur

Artur ---Potwierdzam !!! …… jestem pracownikiem METALMEXU od 2011 roku i z czystym sumieniem polecam pracę w tej firmie. Przykre, że ktoś ma satysfakcję z obrażających nas pomówień ! Powodzenia Artur i do zobaczenia :)

jaja
@Viola

Jakie zarobki i jakie godziny pracy na produkcji?

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie Metalmex w mieście Wysogotowo. Czekamy na aktualne info odnośnie pracy. Liczymy na Twoją opinię!

METALMEX

Z racji pomówień, obrażających Zarząd firmy Metalmex i obciążających wizerunek firmy zwracam się o usunięcie wpisów- jest to jedna osoba- lub udostępnienie numru IP- celem potwierdzenia przypuszczeń - i złożenia pozwu do sądu na podstawie art. 212. kodeksu karnego A tak prz okazji szkoda, że GoWork kojarzy się tylko z opluwaniem pracodawców W przypadku braku w/w czynności zostanie złożony pozew do sądu na podstawie art. 212. kodeksu karnego § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

starszy

Uwaga! Najgorsza firma w powiecie! Dokładnie to chodzi o kierownictwo, które to prawdopodobnie nie jest do końca zdrowe na umyśle (poważnie!!). Rotacja pracowników w tej firmie jest ogromna, i to zazwyczaj zakończenie współpracy odbywa się w bardzo nerwowych warunkach (np. wyzwiska, sprawy sądowe o sprostowanie świadectwa, pomówienia, oszustwa na wynagrodzeniu itp. itd.) Nie radzę nawet na próbę, niezależnie ile by nie obiecywali! W branży to prawie każdy ich (je:D) zna xD

wasz ulubiony
@starszy

Prawda, ja zostałem oskarżony o kradzież, mimo ze sumiennie pracowałem dłuższy już czas. Słoma z butów, a niby to taka kultura, sztuka... Tylko lans na facebooku, a rzeczywistość to typowe grażyny biznesu hahaha

METALMEX
@starszy

W imieniu firmy Metalmex proszę o przedstawienie dowodów obciążających wizerunek firmy lub w przypadku ich braku o usunięcie wpisu i sprostowanie wypowiedzi w terminie 7 dniu od pojawienia się wpisu. W przeciwnym razie zostanie złożony pozew do sądu na podstawie art. 212. kodeksu karnego. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.......

Zostaw merytoryczną opinię o Metalmex - Wysogotowo

Metalmex