PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

Opinie o PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

kursantka

Wszystko w porządku polecam kursy i darmowe materiały

Sebastian

Czy jest możliwość uzyskania diagnozy i opinii dotyczącej spektrum autyzmu w Warszawie? Psychiatra mnie kieruje na takie orzeczenie, mogę dostarczyć dokumentację medyczną.

Magda

Kurs bardzo łatwy w dostepie,bardzo przyjemnie zdobywa sie wiedzę. Polecam

@Magda

Pięknie dziękujemy, pani Magdo zapraszamy po odbiór darmowego poradnika "Jak zadbać o siebie" https://www.kursyzdalne.com/produkt/poradnik-jak-zadbac-o-siebie/ Diana

Magda

Kurs bardzo łatwy w dostepie , bardzo przyjemnie zdobywa się wiedzę . Polecam

Brałeś udział w rekrutacji do PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Bardzo dobry kontakt z Psychodią, miła atmosfera, profesjonalna obsługa, materiały do szkolenia podane przejżyście i zrozumiale. Po zaliczeniu szkolenia zaświadczenie wydane meilowo wraz z niespodziankami, zniżkami na nowe kursy. Szczególne podziękowania składam za życzenia świąteczne jakie otrzymałam od Psychodii. Z wyrazami szacunku. Monika.

@Monika

Pani Moniko, bardzo nam miło :) Serdecznie dziękujemy! Staramy się przede wszystkim, aby kontakt z nami był łatwy i przyjemny :) Dokładamy też wszelkich starań, aby każdy czuł się u nas dobrze. Podchodzimy do każdego człowieka w sposób indywidualny i staramy się monitorować przebieg nauczania- tak, aby był efektywny. Zapraszamy ponownie i życzymy samych dobrych dni :)

Wojoso

Duży wybór ciekawych kursów . Istnieje możliwość korzystania z różnego rodzaju rabatów i promocji, z których również i ja skorzystałem.

@Wojoso

Dziękujemy pięknie i zapraszamy po prezenty :) https://linktr.ee/kursyzdalne

Barbara

Już dawno nie spotkałam tak rzetelnej Firmy, która swoich klientów traktuje poważnie. Profesjonalnie, szybko, uprzejmie i bez zbędnego przeciągania wysyłek, dostarcza materiały. Materiały kursów, to kompendium wiedzy na określony temat oparty na obszernej literaturze. Określając jednym słowem REWELACJA. POLECAM

@Barbara

Pani Barbaro, jeszcze raz dziękujemy, tacy Kursanci to skarb. Niezwykła kultura osobista i zaangażowanie we własny rozwój. Życzymy pani samych sukcesów - bo na to pani zasługuje, pozdrawiamy serdecznie, Diana

El Padre

Super szkolenia. Ukończyłem Akademię Pomocy Emocjonalnej. Świetny egzamin u Pana Łukasza. Ogólnie bardzo super zespół. Przyjazny, wysoko intelektualnie latający szczególnie Diana i Łukasz. I jak tu nie chwalić tak dobrych kursów, no dobra dostałem też fajny rabat. Polecam !

@El Padre

Bardzo serdecznie dziękujemy :) Niezmiernie nam miło i dla takich kursantów - chce się wstawać rano ;) i to od razu z dobrym humorem! Serdecznie dziękujemy! Wiemy, że idziemy w dobrym kierunku i każdego dnia będziemy się doskonalić, aby było tylko lepiej ;) Wszystkiego dobrego na 2022 rok!

Student

Super szkolenia z dziedziny psychologii !

@Student

Bardzo nas cieszy taka opinia, dziękujemy :)

kursant

Najlepszy kurs na jakim byłem !

@kursant

Dziękujemy :)

Logoterapeuta

Jest tak dużo ofert szkoleń ale tak mało dobrych jak te, które tworzy Pani Diana. Jestem zachwycony I z całego serca polecam!

@Logoterapeuta

Dziękujemy bardzo, Diana to część wspaniałego zespołu, który pracuje nad ofertą i szkoleniami. A wszystko po to żeby w efekcie cieszyć się tak motywującymi słowami :) DZIĘKUJEMY.

Jestem bardzo zadowolony z kursów które ukończyłem. Super współpraca z Dianą.

@Andrzej

Dziękujemy, cieszy nas to bardzo. Mamy nadzieję na ponowną współpracę.

Mati

Jestem bardzo zadowolony wszystkich kursów które ukończyłem.Były one dla mnie tylko osobistym rozwojem ale nawet osobistą terapią w której odnalazłem swoje właściwe Powołanie i cel w moim życiu. Wspaniała rodzinna T ma sfera sprawia że nie tylko osobiście otwieramy się na wiedzę co powiem więcej otwieramy się i uczymy otwierać na potrzeby drugiego człowieka zwłaszcza pani Diana pomaga rozwinąć altruizm Który nie jest tanio Filantropia ale prawdziwą pomocą drugiemu człowiekowi nie patrzącą na jego przekonania poglądy opinie i cokolwiek w życiu zrobił

@Mati

Piękne i wzruszające słowa. Cieszymy się, że odnalazł pan swoje powołanie i cel, cieszymy się że trafiliśmy na pana, a pan na nas. Bardzo dziękujemy za te wyznanie, to isnpirująca i motywująca opinia!

Polecam, super!

@Tomek

Bardzo dziękujemy, wszyscy razem :)

Damiano

Bardzo polecam Psychodie. Ukończyłem w tej firmie kilka szkoleń i jestem bardzo zadowolony. Rzetelność, konkret oraz przystępność to cechy tych szkoleń. Bardzo miła Pani Diana - profesjonalistka i psycholog z powołania. Świetne cenny, miła obsługa, fajna forma egzaminu. Będę Waszym klientem do końca świata i jeden dzień dłużej ????

@Damiano

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa. Życzymy sobie takich Klientów i Kursantów także do końca świata, a nawet dłużej :)

Poszukiwacz

Pełny profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, komunikatywność. Ale i coś więcej, coś ponad tym-autentyczna chęć pomocy, szczerość, pozytywne podejście. Wiara w Klienta :-) Jestem bardzo zadowolony , gdybym miał jeszcze raz wybierać- ponownie wybrał bym Psychodię.

@Poszukiwacz

Bardzo serdecznie dziękujemy! :) Bardzo nam miło! I zapraszamy ponownie :) Wesołych Świąt!

Maria

Placówka Psychodia to miejsce godne polecenia. Profesjonalny i sympatyczny kontakt z sekretariatem. Szybka przesyłka zawierająca dokumenty ukończenia szkolenia. Bogaty i różnorodny wybór kursów/szkoleń ze świetnie przygotowanymi materiałami. Ukończyłam szkolenie "Rejestratorka medyczna z elementami promocji zdrowia". Polecam każdemu kto chce zdobyć niezbędną wiedzę oraz podnieść swoje kwalifikacje.

Wiecie może czy w PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska szukają chętnych na staż?

Przyjmujemy chętne osoby na praktyki/staż. Dokumenty aplikacyjne można składać na: diana.puchalska@gmail.com

Bibiana

Witam serdecznie, korzystam z usług - szkoleń w Psychodii, jestem bardo zadowolona z efektów. Szkolenia przygotowane są bardzo profesjonalnie, bogate w rzetelną wiedzę merytoryczną. Indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb, wyróżnia Centrum Badań i Usług Psychologicznych Psychodia spośród innych instytucji szkoleniowych. Gorąco polecam.

Agnieszka

Bardzo się cieszę ,że udało mi się ukończyć kurs ,, Asystentka nauczyciela przedszkola z postawami wczesnego wspomagania rozwoju '' z tak bardzo dobrym wynikiem. Dzięki zdobytemu u Państwa sukcesu będę mogła szybciej dostać się do wymarzonej pracy .

@Agnieszka

Dzień dobry Pani Agnieszko, dziękujemy za miłe słowa i życzymy powodzenia! Trzymamy kciuki za Pani sukcesy zawodowe :)

Zostaw merytoryczną opinię o PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska - Lubaczów

• Jak się pracuje w PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska?

Zobacz opinie na temat firmy PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska