ARCHE Biuro Obsługi Budownictwa

Olsztyn

Opinie o ARCHE Biuro Obsługi Budownictwa

wata

gdyby ktokolwiek się tym tym bardziej interesował to firma zmieniła nazwę, od teraz prowadzi działalność biznesową pod szyldem Pracownia "DEJA ARCHITEKCI s.c." ,dziwne żeby tak zmieniać nazwę po kilkudziesięciu latach działalności i tak ugruntoiwanej renomy

Wiesz jakie warunki są w firmie ARCHE Biuro Obsługi Budownictwa, znasz pracę od podszewki? Napisz zalety i pracy w firmie, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o ARCHE Biuro Obsługi Budownictwa - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARCHE Biuro Obsługi Budownictwa