Opinie o Miejskie Taxi Hubert Gilewski w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Miejskie Taxi Hubert Gilewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Miejskie Taxi Hubert Gilewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Taxi Hubert Gilewski w Wrocław

Taxi kiero Nowy wpis

O firmie MT Taxi można by pisać książki.Kierowcy przychodzą i po 2/3m-cach rezygnują bo nie ma w tej firmie wystarczającej ilości zleceń aby zarobić.Choć są tacy którzy dzięki życzliwości dyrekcji i dyspozytorni zarabiają.To wybrańcy na których donosy na kolegów firma oraz jej szef zawsze może liczyć. Nijak się wiec ma umieszczane w ogłoszeniach o prace która firma MT umieszcza np na OLX sformułowanie o uczciwym przydzielaniu zleceń . Kolejna sprawa to rozliczenia z kierowcami.Nowych nie informuje się o dodatkowych daninach które będą musieli płacić na rzecz firmy z tytułu otrzymywanych zleceń bezgotówkowych oraz korzystania z firmowych terminali w firmowych autach.Firma przerzuca wszystkie koszty (z wyjątkiem serwisowania aut oraz ich ubezpieczenia ) na pracownika -kierowcę. Co do zatrudnienia-jak się nie upomnisz o papier to pracujesz na czarno. Firma obiecuje Ci terminowe rozliczenia i wypłaty ale często jest fikcją bo szef rozliczy cię wtedy kiedy mu to będzie pasowało a co najciekawsze dziwnym trafem zawsze wychodzi to rozliczenie korzystniej dla niego a nie dla kierowcy. Jeśli chcesz wiec podjąć prace w MT Wrocław 3x się zastanów zanim to zrobisz bo możesz być tylko w tej firmie od tego by płacić jej szefowi wysoki abonament i pilnować wrocławskich słupków (najwyższy obecnie ze wszystkich korporacji we Wrocławiu)a nie od zarabiania pieniędzy .

IZA Nowy wpis

Duza rozbieznosc w cenie.. Dyspozytorka swoje a kierowca (bialy Seat Alhambra) zakasowal podwojna kwote. Wykorzystal fakt ze przewozil imprezowiczow. Tego kierowca nie obowiazuje cennik. Samowolka! Nie polecam

Zosia Nowy wpis

Ogolnie rzecz biorąc solidna, konkretna korporacja, ktora zawsze sluzy pomocą w szczególności w kryzysowych sytuacjach. Natomiast mam zażalenia w stosunku co do kierowcy z czarnej Skody Octavia o imieniu Łukasz. Mianowicie Pan ten nie potrafi trzymać języka za zębami, rozpowiadając innym klienta prywatne tajemnice innych. Co powoduje znieważenie mojej osoby na tle innych. W moim odczuciu jest to karygodne zachowanie, świadczace o braku profesjonalizmu pracowników ( a w sumie pracownika tej firmy ).

Kamawroc

W dniu 08.10.2020 zamówiłam taksówkę na 6:00 rano w dniu następnym. Rano o umówionej godzinie nie było taksówki. Zadzwoniłam o 6:10 i usłyszałam bardzo nieuprzejmym tonem, że widocznie taksówka jest jeszcze gdzie indziej i mam czekać. Panią nie interesowało, że mam za chwile pociąg. Po kolejnych 10 min utach dostałam sms, że taksówka ma awarie i nie może mi pani zagwarantować innego samochodu. Uważam takie zachowania Firmy za karygodne. 17.10.2020 napisałam skargę do Miejskie Taxi Wrocław i wysłałam listem poleconym - do chwili obecnej (30.11.2020) nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Taxi Hubert Gilewski - Wrocław

Miejskie Taxi Hubert Gilewski
  • Woźnicza 33