Opinie o Elektrogazsystem Tomasz Telęga w Kłobuck

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elektrogazsystem Tomasz Telęga. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Elektrogazsystem Tomasz Telęga o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrogazsystem Tomasz Telęga w Kłobuck

DS Nowy wpis

Nie polecam. Na zlecenie wspólnoty mieszkaniowej zjawili się pracownicy, w protokół z kontroli instalacji gazowej wpisali "brak odległości" dalej nieczytelne bazgroły i "piec dwufunkcyjny". Pracownik nie potrafił podać podstawy prawnej tego "braku odległości", na prośbę o wylegitymowanie się zareagował arogancko i nie wiem kim był ten jegomość, czy miał uprawnienia do wykonania przeglądu instalacji gazowej. Szczelności instalacji nie sprawdzili, byli zajęci szukaniem innych usterek. Data na protokole zupełnie nieczytelna, postronna osoba poproszona o odczytanie roku uznała, że to 2004 a nie 2023.

Oskar

Absolutnie nie polecam. Firma nie realizuje zleceń. 3 terminy wykonania przeglądu gazowego na przestrzeni pół roku. Nie dzwonią że się nie pojawią, zostawili na lodzie wspólnotę mieszkaniową na koniec roku gdzie, raz w roku musi odbyć się przegląd. Właściciel nie poważny nawet nie przeprosi za sytuację, nie przyjdą i nie ma zamiaru się tłumaczyć, choć dwa razy potwierdzał termin.

@Oskar

Firma realizuje zlecenia , ale nie dla Pana Oskara, ponieważ nie ma i nie będzie miała z Panem żadnej umowy, realizujemy zlecenia tylko dla"Firm" Nie dla osób prywatnych.

Oskar Nowy wpis

Właścicielu???? przeczytaj jeszcze raz wpis ze rozumieniem to będziesz widział dla kogo miala byc realizowna usługa. Nie polecam

Ja Nowy wpis
@Oskar

Poprawię się Nie realizujemy zleceń dla Wspólnot Mieszkaniowych z którymi nie mamy podpisanej umowy, jeśli Oskar chciał sobie zrobić jakąś (usunięte przez administratora)to nie ten adres!!!

yas Nowy wpis
@Oskar

zgadzam się , może firma jest ok , ale jej pracownicy , którzy przychodzą na przegląd są tak bezczelni , że aż ciężko pisać.Moja wspólnota ma z nimi podpisana umowę od 2017 i za każdym razem w protokole piszą prawie to samo [ usterki ] mam na to ich protokoły z przeglądu.Za to , że ponoc nie mam dobrze nawiewnych drzwi [ otwory w drzwiach ] potrafia zakręcić gaz przy liczniku , a za dwa miechy przychodzi kominiarz i jest wszystko ok.O co chodzi ?Czekam na nich dzisiaj , co dzisiaj wykombinuja mam przygotowane protokoły z poprzednich przeglądów , jeżeli znowu zrobią to samo to nie podpiszę protokołu

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrogazsystem Tomasz Telęga - Kłobuck

Elektrogazsystem Tomasz Telęga