Opinie o Meble Pamax Marcin Łysek w Twardogóra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Meble Pamax Marcin Łysek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meble Pamax Marcin Łysek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Pamax Marcin Łysek w Twardogóra

Zuzia

Mogłabym tak wymieniać i wymieniać negatywy związane ze współpracą jak z samym wykonaniem mebli przez tą firmę. Wykonanie było 2 lata temu, kuchnia i meble łazienkowe na wymiar. Pracownicy Pana Marcina jak i on to zwykli amatorzy powiem tak. Źle wycięte wymiarowo płyty mebli to standard w ich wykonaniu. Blat który mam w łazience z jednej strony dotyka ściany z drugiej strony nie. Odpowietrznik w łazience jest zamontowany w szafce łazienkowej!!! co sprawia ze cały kurz i syf leci do wszystkich półek na ścianie. Płyty nie są równe do ściany i jest między nimi pełno szpar. Niektóre meble opadły przez co w niektórych miejscach lakier jest już zdarty. Cokół w kuchni, przy otwieraniu i zamykaniu zmywarki trzeba trzymać nogą bo haczy o drzwi zmywarki. Front w kuchni przy lodówce zabudowanej - nieumiejętne dziury po wiertarce zaklejone brudnym białym czymś. To była ocena wykonania mebli, a jeśli chodzi o współpracę to tylko dla ludzi z dużą cierpliwością. Pan wykręcał się cały czas że albo mu auto się zepsuło, albo mama w szpitalu, albo z mamą do lekarza, albo z żoną do lekarza albo nie odbierał telefonu w ogóle. Zbite lustro w szafie - odkupili okej. Zaschnięte kleje na blatach które do teraz nie można doszorować. Umawiał się człowiek brał wolne w pracy, a Pan Marcin nie przyjeżdżał tłumacząc się kolejną śpiewką. Musiałam prosić i dzwonić żeby łaskawie przyjechał i skończył to co zaczął. Za każdym razem wysyłał pracowników. On sam w mieszkaniu był tylko raz. Mogłabym naprawdę wymieniać i wymieniać. Nie zapłaciłam pełnej ceny za wykonanie za te spóźnienia, kłamstwa i amatorkę. Gdybym wiedziała że będzie to wyglądać tak jak wygląda, w życiu bym nie wzięła z polecenia jego firmy. Mogę być tylko zła na samą siebie. Jeśli masz dużo wolnego czasu, dużo cierpliwości i odpowiada ci amatorskie wykonanie mebli - to to jest właśnie taka firma. Wkurzona klientkach

@Zuzia

U mnie robili całe mieszkanie szafy łazienka kuchnia sypialnia rok 2020 .Pan Marcin i jego pracownicy podeszli do zlecenia bardzo profesjonalnie montaż trwał 2 dni potem miałam parę uwag i po tygodniu zostały uwzględnione i poprawione Potem miałam problem bo uszkodziłam dwa fronty lakierowane po telefonie do Pana Marcina zostały zabrane i polakierowane od nowa bez żadnych kosztów poniesionych w ramach współpracy a jest to moje drugie mieszkanie wykończone meblami przez firmę Pana Marcina Klient który pisze negatywne opinie powinien się przedstawić adresem by firmy mogły się bronić przed trolami internetowej nagonki lub konkurencji. Ja z czystym sumieniem polecam i pozdrawiam Pana Marcina Klient ma prawo reklamacji ale też musi wiedzieć że opinie powinien podpisać chyba że troluje na firmy kiedyś mu się to powróci Pozdrawiam i polecam firmę Meblepamax Solidna firma terminową i w rozsądnej cenie

Właściciel Nowy wpis
@Zuzia

Witam Opinia Pani jest nie obiektywna i bez podpisu jak to zwykle w necie Opinie przekazałem naszej kancelarii spotkamy sie na sali Pozdrawiam

Szef Nowy wpis
@Zuzia

Proszę o informacje gdzie było tak źle zrobione bo nie było od Pani reklamacji a trolowanie na necie bez info jaka ulica i danych to brak szacunku dla.wykonowcy to tylko tak piszą trole internetu Pozdrawiam serdecznie

Ona Nowy wpis
@Zuzia

Praca tego pana to niekończąca się opowieść ,opóźnienia na każdym etapie prowadzenia prac oraz ponaglenia z płatnościami pomimo nie skończenia zlecenia . Zawsze są jakieś poprawki rzekomo do usunięcia .fuszerka i nic więcej

Marta Nowy wpis

Polecam firmę Pana Marcina robili u mnie kuchnia szafy łazienka profesjonalnie podejście do klienta i profesjonalnie wykonane meble cena w porównaniu do innych firm meble o 20% niższa a wszystkie akcesoria kuchenne w byłym Czas realizacji od dnia podpisania umowy 3 tygodnie Realizacja 15.01.2023 Polecam wszystkim moi sąsiedzi już zamówili po obejrzeniu u mnie w mieszkaniu realizacji zamówienia Pozdrawiam meblepamax

Krokus

Nie polecam. Pan wykonujący meble jest nie słowny, nie wywiązuje się z ustalonych terminów. Kontakt z wykonawca jest utrudniony, nie odbiera telefonów, przekłada terminy spotkań. Ceny atrakcyjne, ale nic poza tym. Jakość wykonania też pozostawia wiele do życzenia.

Maiki
@Krokus

Wszyscy klienci wiedza że w dobie koronawirusa terminy mogą ulec wydłużeniu ze względu na brak nie których materiałów Pozdrawiam klienta

@Krokus

Pani wstawiajaca opinie o firmie nie do końca pisze prawdę proszę podać adres gdzie zostało tak nie solidnie wykonane zlecenie a firma się kontaktuje w celu weryfikacji opinii Na pewno klient dostał gratyfikacje za opóźnienia jeżeli tak było a nie ma odwagi podać adresu realizacji zamówienia U mnie było ok miał Pan Marcin opóźnienia o 4 dni ale kontakt od Pana Marcina był co do opóźnienia

@Krokus

Polecam Nie zgadzam się z opinią Pan Marcin jest terminowy co do realizacji zamówienia Podpisałam umówiona całe mieszkanie kuchnia szafy korytarz sypialnia super łóżko i materac super łazienka Podłączenie AGD i woda do baterii wszystko w cenie Nawet regulacja frontów po dwóch miesiącach użytkowania bez problemu i bez kosztów Polecam to moje trzecie mieszkanie i współpracy z Panem Marcinem

Missouri

Niesłowny,nieterminowy i łgarz. Wszystko zrobione na odpierdziel, zamiast listwy wykończeniowej na boku blatu zamalowane-a może ktoś nie zauważy i przejdzie. Szafki Krzywe, gdzieniegdzie niedomalowane. Wieczne zbywanie klienta i usuwanie usterek po kilku miesiącach od prób kontaktu. Nie polecam!!

@Missouri

Ale to chyba nie jest tak źle, skoro jak rozumiem finalnie te usterki są naprawione wszystkie.. Płaciłeś coś za te naprawy dodatkowo?

@Missouri

Polecam firmę meblepamax solidnie terminowo i w rozsądnej cenie Pozdrawiam właściciela

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Meble Pamax Marcin Łysek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Korzystałam z tej firmy robił pan Marcin całe mieszkanie jest wszystko super Polecam tą firmę dobra jakość i cena Marta

aurela

WITAM U MNIE ROBILI CAŁE MIESZKANIE KUCHNIA SZAFY ŁAZIENKA SYPIALNIA EXSTRA ZROBIONE MIAŁAM PARĘ UWAG ALE ZOSTAŁY OD RAZU ZROBIONE CENA PRZYSTĘPNA NIE TAK JAK INNI WCALE SIĘ NIE ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ MISSOURI A ŻE JESZCZE ŁGARZ PODAŁAM BYM DO SĄDU ZA TAKI WYRAZ DAM DO MYŚLENIA WŁAŚCICIELOWI CHYBA ŻE TO KONKURENCJA WYSTAWIŁA BO TO TAKIE CZASY ZAZDROŚCI POZDRAWIAM PANA MARCINA NA PEWNO BĘDĘ POLECAĆ

Maiki

Klienowi nie odpowiada cena wiec dlatego nie zostala podpisans umowa Co do kontaktuto jest sezon urlopowy

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Pamax Marcin Łysek - Twardogóra

Meble Pamax Marcin Łysek