Bogdan Jasko Projektowanie, Nadzory Budowlane

Olsztyn

Opinie o Bogdan Jasko Projektowanie, Nadzory Budowlane

biznes

@anonim to miło czytać opinie, w których zawarte jest osobiste zdanie o właścicielu firmy. Według mnie to dobry znak, że z właścicielem da się dogadać i można liczyć na solidne zatrudnienie w budowlance.

solidna, słowna i bardzo sympatyczna osoba

MARRAS

Pytanie 1, czy chcesz jeździć OPLEM, czy MERCEDESEM? Pytanie 2, czy chcesz mieć dom zaprojektowany przez przeciętnego konstruktora, czy przez Bogdana, Bogdan jest tak solidny jak MERCEDES "beczka" z lat 80-tych nie idzie na kompromisy i jest solidny Pozdrawiam

Solidnie podejście do sprawy

cześ

solidny konstruktor

Zostaw opinię o Bogdan Jasko Projektowanie, Nadzory Budowlane - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bogdan Jasko Projektowanie, Nadzory Budowlane