Opinie o Przedszkole Ekologiczne Eko Przedszkolak Marta Konsencjusz w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedszkole Ekologiczne Eko Przedszkolak Marta Konsencjusz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedszkole Ekologiczne Eko Przedszkolak Marta Konsencjusz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Ekologiczne Eko Przedszkolak Marta Konsencjusz w Strzelin

Joasia Nowy wpis

Witam, jaka jest aktualna sytuacja Przedszkola? Szukałam dla siebie placówki, ponieważ chce się zatrudnić jako asystentka nauczyciela, tutaj raczej będzie z tym problem? Tak rozumiem po ostatnich opiniach. Teraz tylko nie mam pewności co się dzieje, ponieważ napisano o szukaniu nowej pracy dla nauczycielek. jest ktoś na bieżąco?

Ona Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z pracy. Firma ma problemy, ale z nich wychodzi. Proszę myśleć co się pisze, bo można kogoś zniszczyć takimi oskazeniami

Agnieszka Nowy wpis
@Ona

No to ciekawe jak ma się do tego to, że przynajmniej część opiekunek dostała informacje, że mają sobie od września szukać nowej pracy. Wyprzedzajac pytania - informacje dostaliśmy bezposrednio od pani od zajec dodatkowych, ktora też zostala o tym poinformowana.

Rodzic

Przedszkole jest super, Panie przedszkolanki kochane, bardzo dobrze opiekują się dziećmi. denerwują mnie opinie zaraz nie będzie przedszkola.... już mówicie tak od roku, a jednak jest i nadal funkcjonuje, ja posyłam tam swoje dzieci a rodzice którzy zabierają dzieci z przedszkola sami mogą doprowadzić do jego upadku.... skoro nie będzie dzieci to przedszkole nie będzie funkcjonowało bo dla kogo???

Joanna Nowy wpis
@Rodzic

Serio to Pani pisze ? Kiedy rozmawiała Pani z dyrektorką, która zapadła się pod ziemię, kiedy była Pani na jakimkolwiek spotkaniu z nią, dostała Pani zwrot 400+ ? Wypłata wynagrodzeń z ponad miesięcznym opóźnieniem i „awarie w dostawie prądu” to też normalne dla cudownego przedszkola ???

Kwoczka

W dalszym ciągu wypłaty przychodzą 20. Brak szacunku do pracownika, nie odbieranie telefonów, unikanie kontaktu. Nie polecam serdecznie

Gabi
@Kwoczka

Jak nie ma z czego zapłacić to nie wyczaruje, poza tym . Jak nei pasuje wypłata można szukać pracy - gdzie indziej . Prace można znaleźć wszędzie , nie trzeba dzięki temu gnoić nikogo.

@Gabi

no dobra... a co widnieje w tym poruszanym zakresie na umowie? raczej jest przyklepana na niej jakaś stawka i termin? jakie konkretnie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Przedszkole Ekologiczne Eko Przedszkolak Marta Konsencjusz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Ela

Czy ktoś dostał wynagrodzenie za wrzesień bo ja dalej nie i nie mogę uzyskac odpowiedzi, kiedy ?

@Ela

Zastanawiałam sie nad złozeniem cv do tego miejsca. Czy z wynagrodzeniami co misiąc są takie sytuacje i czy jest opłacany zus ? Może to tylko w ostatnich dwoch miesiącach tak to wygląda ?

@Joanna

niestety dosyć już długo tak to wygląda

Irena
@Ela

Zamknęli to przedszkole, czy to jednak plotki? W trakcie roku to chyba niemożliwe, przecież prywatne też podlegają kuratorium oświaty... No i najważniejsze, czy przez to wszystko jest jakiś nabór dla absolwentów pedagogiki wczesnoszkolnej, czy zapomnieć?

@Irena

Daj sobie spokój lepiej, dzieci bardzo dużo poodchodziło, opiekunek też - większość jest teraz z łapanki i bez uprawnień

@Joanna

Dość długo to mało powiedziane... Jeżeli ma pani czas żeby czekać miesiac czy dwa na swoją wypłatę to proszę składać CV... Ja osobiście nie polecam nikomu

@Ela

To prawda nie polecam tego pracodawcy osobiście nigdy bym tam dziecka nie posłała

@Szczera

Witam, odradza Pani jedynie z powodu opóźnień w wypłatach? Wiadomo z czego mogły wynikać? Było to jakoś wyjaśniane?

Katarzyna
@Joanna

Dzieci jest tam coraz mniej, a wynagrodzenia płacone są tylko z wpłat od rodziców, bo Miasto już na wypłaca dopłat za wcześniejsze jakieś nieprawidłowe rozliczenia. Jak dzieci coraz mniej, to zaczyna brakować, także słaba to perspektywa pracy, a jak nie będzie dobrych opiekunek to i dzieci szkoda posyłać, bo już aporo poodchodziło

@Katarzyna

Jakie wcześniejsze nieprawidłowe rozliczenia miała pani wtedy na myśli? miasto już w żaden sposób nie współpracuje z placówką? wpłynęło to jakoś na opinię publiczną czy to raczej cicha sprawa?

Kamil

W poniedziałek wypisuję córkę z przedszkola, to jest tragedia i dostaliśmy informację, że przedszkole kończy działalność…

gosia
@Kamil

Kto coś takiego Panu powiedział ??

@gosia

Pani Gosiu znajome z Gminy, pozdrawiam

Gosia
@Kamil

Panie Kamilu , najlepiej dowiedzieć się u źródła tj. osoby , której ta informacja dotyczy , bo te Panie w Gminie to oprócz plotkowania pół dnia to nie za wiele mają do powiedzenia , to akurat prawda bo nie raz słyszałam , kto z kim ma się rozwodzić , albo co u kogo w domu się dzieje , a co druga rozwódka . Takim sposobem propaguje Pan wolność słowa , które nie jest sprawdzone. Pan również nie chciałaby słyszeć o sobie np. a bo Jana Kowalskiego dziecko to jest ...... a skąd to Grażynka słyszałaś , a bo mi znajoma z Gminy powiedziała ona to wie , bo jej Janusza kolega powiedział itd itp . Fakt , ze są problemy bo tego nikt nie ukrywa , faktem jest , że jakość bardzo niska , wszystko za zamkniętymi drzwiami , faktem też jest , że większość tych Pan nie nadaje się do przedszkola , bo ich głównym zajęciem jest szczrzenie zębów do rodzica i każdemu mówią to samo , jakie to ich dziecko jest najlepsze w grupie .... ale na pewno nie Fakt jest niesprawdzona informacja i na pewno takie rozsiewanie plot nikomu nic pozytecznego nie zostawia.

Mama
@Gosia

Prawda jest taka ze zero kontaktu z dyrekcją zero mówienia prawdy... Rodzice nie dostają zwrotów dofinansowań pracownicy wypłat więc ewidentnie jest coś na rzeczy... A z tymi paniami to szczera prawda, teraz to już w ogóle są przyjmowane osoby z ulicy w życiu bym już tam dziecka nie dała...

Ada
@Gosia

Nie do końca są to plotki, bo ostatnio też do Starostwa wydzwaniali z Urzędu Marszałkowskiego i szukali właścicielki, bo ma do zwrotu pieniądze unijne a nie mogą jej znaleźc

Edyta
@Ada

Coś mi się nie wydaje , aby ktoś pracował 4 miesiące nie dostając wypłatę - nikogo nie bronie bo moje dzieci już dorosłe , ale to chyba już jest etap , że plotka plotkę goni i już tam nie ma kropli prawdy , tak się ludzie nakręcili.

Martyna
@Kamil

A.od kogo ma Pan taka wiadomość że przedszkole kończy działalność. Jestem pracownikiem i mam dziecko w placówce eko przedszkole i nie mam takiej informacji.... ???? Ciekawe....

OlaOla
@Martyna

Po ostatnim kolejnym wyłączeniu prądu spowodowanym zaległościami w regulowaniu płatności, to już wszystko staje sie jasne. Kuzynka pracuje w dziale wyłączeń i to nie prawda że była jakaś awaria, tylko wyłàczyli bo kilka miesiecy jest niepłacone. Zapłacili ostatni rachunek i podłączyli warunkowo. Poza tym zusy też nie popłacone, co wyszło przy okazji choroby jednej z opiekunek.

Dorota
@Martyna

Skoro jesteś pracownikiem to może powiesz, czy to prawda z tymi problemami z wypłatami, dostajesz pieniądze czy nie? Daj znać, czy naprawdę tak jest, czy to jakaś plotka po prostu.

Ktoś

Przedszkole się zamyka, i bardzo jest to dobra wiadomość

@Ktoś

Na pewno taka dobra? Bo jeśli faktycznie tak miałoby się stać to co ze wszystkimi dziećmi? Pzt., chyba niektórzy stracą przez to pracę, to też nie takie kolorowe...

Osoby tam zatrudnione nie dostają wypłat od ponad 4 m-cy, więc cos jest nie tak z tym przedszkolem.

Dziś jest 16-ty. Wypłaty mają być do 10-tego. Do tej pory cała kadra jest bez wypłaty.

Katarzyna

A to pierwszy raz zdarza się takie opóźnienie? Czy w firmie jest to normalne? :/

@Katarzyna

Nie ma miesiąca żeby wypłata była na czas. Za każdym razem tłumaczone że rodzice jeszcze nie zapłacili, nie wpłynęły środki z unii itd.. Teraz nie odbierają telefonów i unikają kontaktu. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem

Wciąż nie ma wypłaty, 19.09.2022

Joanna

I co? Bo już październik, więc ciekawa jestem do którego udało się to ostatecznie uregulować?

Wypłaty za wrzesień przyszły 20.09.2022

Joanna

Aaa ok, czyli sytuacja opanowana. No to rozumiem już dlaczego po poprzednim poście już nikt tematu nie drążył. Pewnie nikt od nich się do tego opóźnienia nie odniósł? A za październik jak sytuacja wygląda?

@Joanna

Pracownicy nic złego nie mogą mówić nawet wyrazić swojego zdania a co dopiero się upominac o pieniądze. Do dnia dzisiejszego wypłaty nie ma

Anita

Nie polecam niestety zero kontaktu z właścicielką, od kilku miesięcy brak chęci oddania dofinansowanie porażka.. cieszę się że znalazło się miejsce dla mojego dziecka w innym przedszkolu

@Anita

Pani Anito a gdzie udało się Pani znaleźć miejsce, jeśli można spytać. Pozdrawiam

Anita
@Kamil

W bajce proszę iść porozmawiać z Panią dyrektor wspaniała osoba

@Anita

Już mi się udało w Michałku :) pozdrawiam i obyśmy nie mieli już takich problemów jak w Eko… ufff

Pracownica

Kolejny miesiąc brak wypłaty zero kontaktu z kim kolwiek nikt nie odpisuje ani nie odbiera!!

Beatka

Właśnie wypisuję z tego miejsca dziecko, bo podobno i tak sie ma zamykać. Radzę szukać jak najszybciej innych miejsc !!!!!

Łucja

Czy ktoś wyjaśni skąd to porównanie do pracy niewolniczej niżej? Jakieś słabe warunki pracy, jest ciężko, na co się nastawić gdybym chciała się tu przyjąć?

mama

Dramat co tam się dzieje , właścicielka żeby tylko mieć kasę naraża wszystkich , rodzice z Covidem , dzieci również zataja informacje przed wszystkimi , żeby tylko placówki funkcjonowały - uważajcie .

Karola
@mama

Trzeba mieć coś z głową nie tak,aby wierzyć w covida,to już innych chorób nie ma? Jak się nie podoba proszę swojego berbecia trzymać w zamknięciu i najlepiej siebie także ! Nie pozdrawiam

Mieczysław
@Karola

Co to znaczy "wierzyć", tu nie ma związku z wiarą. :D W raka też wierzysz albo nie wierzysz?

Jj

Nie polecam jedna durniejsza od drugiej omijac szerokim łukiem wrogowi nie polecil bym tam pracy z ta firma szukaja niewolnika a nie pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Ekologiczne Eko Przedszkolak Marta Konsencjusz - Strzelin

• Jak się pracuje w Przedszkole Ekologiczne Eko Przedszkolak Marta Konsencjusz?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole Ekologiczne Eko Przedszkolak Marta Konsencjusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedszkole Ekologiczne Eko Przedszkolak Marta Konsencjusz?

Przedszkole Ekologiczne Eko Przedszkolak Marta Konsencjusz
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Świętego Jana 5
    57-100 Strzelin