Opinie o Hotel Maria - Maria Jurewicz w Strzelin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hotel Maria - Maria Jurewicz, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Maria - Maria Jurewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Maria - Maria Jurewicz w Strzelin

--Monika--- Nowy wpis

Byłam gościem w hotelu Maria NIE POLECAM Jedzenie nie świeże, mięso śmierdziało,pokoje mają słaby standard .Ceny wygórowane jak na taka małą miejscowość jak Strzelin. Nigdy tam nie wrócę!

XxxkacperXxx

Witam. Gdyby nie skromne zestawy śniadaniowe, dosyc wysoka cenę jak na strzelińskie warunki (monopol w okolicy), dodatkowe koszty za parking, słaby standard pokoi w 'starej' części rowniez bym polecił. Ps. Do tej pory gościłem w tym hotelu ok dwudziestu razy i bynajmniej nie ze względu na świetne warunki lecz brak alternatywy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Maria - Maria Jurewicz - Strzelin

Hotel Maria - Maria Jurewicz
3.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wzgórze Parkowe 1
    57-100 Strzelin
  • NIP: 9141295350 REGON: 932946508

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Hotel Maria - Maria Jurewicz