Hotel-Maria Maria Jurewicz

Strzelin

Opinie o Hotel-Maria Maria Jurewicz

--Monika---

Byłam gościem w hotelu Maria NIE POLECAM Jedzenie nie świeże, mięso śmierdziało,pokoje mają słaby standard .Ceny wygórowane jak na taka małą miejscowość jak Strzelin. Nigdy tam nie wrócę!

XxxkacperXxx

Witam. Gdyby nie skromne zestawy śniadaniowe, dosyc wysoka cenę jak na strzelińskie warunki (monopol w okolicy), dodatkowe koszty za parking, słaby standard pokoi w 'starej' części rowniez bym polecił. Ps. Do tej pory gościłem w tym hotelu ok dwudziestu razy i bynajmniej nie ze względu na świetne warunki lecz brak alternatywy. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Hotel-Maria Maria Jurewicz - Strzelin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel-Maria Maria Jurewicz