Opinie o Poszetka.Com Joanna Krajewska-Godziek w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Poszetka.Com Joanna Krajewska-Godziek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Poszetka.Com Joanna Krajewska-Godziek o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poszetka.Com Joanna Krajewska-Godziek w Katowice

Tomasz

Tragiczna jakosc produktow, ktore sa produkowane w CHINACH a poszetka je tylko importuje i nakleja swoje metki (na metce swetra - „Made in PRC” - People’s Republic of China). Kupilem nieswiadomie dwa takie chinskie swetry z poszetki, rzekomo z wełny 100% merino. Swetry już po jakichś 3 tygodniach od zakupu zaczęły się wyraźnie mechacić, dodatkowo strasznie się elektryzują. Swetry pomimo stosunkowo dużej ceny (400 zł) są bardzo niskiej jakości, biorąc pod uwagę duże mechacenie się oraz elektryzowanie się - są takie same lub nawet gorsze niż zwykłe, tanie swetry z galerii. Oczywiście Poszetka twierdzi, że swetry są z jakiegoś super materiału z jakiejś super tkalni, co z tego - mnie nie interesuje otoczka, mnie interesuje sama jakość - która jest bardzo niska. Moje zgłoszenie reklamacyjne zostało przyjęte, a potem zignorowane, sprzedawca nie dotrzymał słowa odnośnie terminu rozpatrzenia sprawy (pomimo tego, że dałem im większy zapas czasu niż sami sugerowali). Podsumowując: nie dajcie się zwieść nowości jaką jest Poszetka. To firma która w swoim mniemaniu jest marką premium, ma ładne zdjęcia na insta, wypełnia jakąś lukę na rynku, niestety w środku jest to typowy mały polski rodzinny Januszex. Wypuszcza nowe produkty bez ich dokładnego przetestowania, wciąż są na etapie uczenia się (lub nie uczenia) na błędach. Strategia “do bramy i się nie znamy”, szybko zarobić, opchnąć, nie dbać o relację z klientem - ta firma mentalnie jest w dzikich latach 90. Strategia wzrostu oparta na agresywne przeceny, promocje i ładne zdjęcia na insta. Poszetka to nie jest, i z tym właścicielem nigdy nie będzie marką prawdziwie premium. Może na 3 pokoleniu właścicieli te ubrania będą już dobrze leżały. Stanowczo odradzam, nie warto wspierać takich polskich, bylejakich jeśli chodzi o produkty i obsługę firm.

Zostaw merytoryczną opinię o Poszetka.Com Joanna Krajewska-Godziek - Katowice

Firma Poszetka.Com Joanna Krajewska-Godziek prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Doradca klienta w sklepie, Katowice - Listopad 2021

Czy pracujesz w firmie Poszetka.Com Joanna Krajewska-Godziek lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Poszetka.Com Joanna Krajewska-Godziek
  • Sikorek 13