Opinie o Studio Stylizacji Fryzur Jagoda Kupczak w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Studio Stylizacji Fryzur Jagoda Kupczak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Studio Stylizacji Fryzur Jagoda Kupczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Stylizacji Fryzur Jagoda Kupczak w Rybnik

Skoro Panie doradzą, to oznacza, że salon jak najbardziej zatrudnia pracowników, szukałam oferty dla fryzjerki ale nic nie znalazłam. Może ktoś podzieli się opinią co do (usunięte przez administratora) Salon w których godzinach czynny bo zastanawiam się w jakich godzinach praca? Mogłabym liczyć na rozwój w tym salonie? Szkolenia zewnętrzne są organizowane dla fryzjerek?

opinia Nowy wpis

Pragnę załączyć laurkę dla bardzo, bardzo zdolnej fryzjerki Pani Jagody i nie tylko w swojej pracy jest wybitna ale również w stosunku tworzenia miłej ,przyjaznej atmosfery swoim współpracownikom ,uczennicom i klientom. Każda klientka wychodzi zadowolona (niejednokrotnie byłam świadkiem )z fryzurą jaką oczekiwała ,jak i młodsze osoby chcąc być na bieżąco z modą.Również potrafi trafnie doradzić niezdecydowanym. Brawo Pani Jagodo !dalej tak trzymać ! Życzę Pani dużo pomyślności we wszystkich przedsięwzięciach życiowych na polu zawodowym jak i prywatnym. Pozdrawiam ! Maria Jaworzynka (dawniej Jastrzębie)

Edyta Nowy wpis

Ogólnie to wiadomo ostatecznie jaka jest teraz atmosfera? widziałam te opinie dotyczące jakichś odzywek ale potem już ktoś pisał, że atmosfera jest jak najbardziej w porządku. Więc co na nią wpływa? Obecnie to ile Pań pracuje? Wiadomo jaki jest średni staż?

Irena Nowy wpis

Zawsze miła obsługa atmosfera w salonie bardzo dobra panie świetnie doradzą w razie potrzeby polecam ten zakład fryzjerski

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Studio Stylizacji Fryzur Jagoda Kupczak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Ktoś

Najgorszy salon fryzjerski w Rybniku ! Radzę trzymać się od niego z daleka i uważać na chamskie odzywki szefowej która myśli że jest panią i władczynią Chwałowic.

Szefowa
@Ktoś

Drogi Ktoś ??? Jeżeli ta opinia jest od kogoś kto nawet nie przedstawi się, i nie wiadomo o co chodzi ,to jak można się odnieść i wyjaśnić sytuację . Pozdrawiam .

Pracownica
@Szefowa

A może ja to pracownica która odgarniała śnieg, bo chłopu się nie chciało, a może uczennica która zamiast się uczyć bawiła Twoje dzieci?

Izabela
@Pracownica

Naprawdę wykonywałaś tego typu czynności? A co z zawodem, co z fryzjerstwem? :O dopuszczano Cię do czegoś ???

Natalia

Widzę tutaj zarzut że szefowa ma chamskie odzywki - ale to chyba opinia klienta. Jest tu jakiś pracownik, który może powiedzieć czy faktycznie jakaś niefajna atmosfera jest w pracy przez podejście szefowej?

Miły Pan

Dzień dobry jest to najlepszy salon w Rybniku pomimo że trzeba się zapisywać ale to chyba świadczy o ilości zadowolonych klientów mistrzowskie obcięcia tu nie ma mowy o pomyłce. Bardzo polecam z całego serca

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Stylizacji Fryzur Jagoda Kupczak - Rybnik

Studio Stylizacji Fryzur Jagoda Kupczak