Opinie o Prywatne Centrum Stomatologiczne Magdalena Jonkisz-Kristek w Hecznarowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Prywatne Centrum Stomatologiczne Magdalena Jonkisz-Kristek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prywatne Centrum Stomatologiczne Magdalena Jonkisz-Kristek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prywatne Centrum Stomatologiczne Magdalena Jonkisz-Kristek w Hecznarowice

Kajtek Nowy wpis

Ani na stronie firmy, ani w sieci próżno szukać wiadomości o pracy. Za to na forum jest jedna wypowiedź sprzed niemal dwóch lat, gdzie sugerowano oszczędności na pracownikach. Ile więc aktualnie można tu zarabiać, jako technik dentystyczny?

Zadowolona Nowy wpis

Witam, chciałam polecić Panią doktor za fachową wiedzę w dziedzinie ortodoncji, za cierpliwość do syna i do mnie - zawsze mieliśmy sporo pytań no i przede wszystkim za efektywne leczenie, które sprawiło, że syn ma piękne i proste zęby. Może metody Pani doktor nie każdemu przypadną do gustu, ale nie o metody tu chodzi, a efekty leczenia. Mieliśmy również okazję leczyć sie w okresie pandemii - jako rodzic zawsze byłam obecna w poczekalni, nigdy mnie nie wyproszono na zewnątrz, jak ktoś w innej opinii zasugerował. Fakt, do gabinetu wchodzi najpierw dziecko, potem rodzic, ale tak jak wcześniej napisano, o metodach nie należy dyskutować. Najważniejsze, że rodzic wychodzi z gabinetu z pełną wiedzą na temat postępów w leczeniu i dalszych niezbęnych działań. Po kilku latach leczenia dziecka wiem, co mówię. I jest wielu zadowolonych klientów, którzy nie mają czasu napisać dobrego słowa, którym się nie chce podzielić swą opinią, bo po co, skoro maĵą juz to za sobą i niestety tacy, którzy zawsze wiercą dziurę w całym i odczuwają nieodpartą potrzebę oczernienia kogoś (zwłaszcza jak się nie skorzystało z czyiś usług). Mam nadzieję, że ten wpis da niektórym do myślenia, zwłaszcza tym, co jeszcze nie mieli okazji poznać Pani doktor.

Gabi Nowy wpis

Cześć Wam. Szukam obecnie pracy jako technik RTG w Hecznarowicach i tak udało mi się natrafić na wizytówkę google później już na to forum. Widzę, że niektórzy kandydaci już mnie uprzedzili? Możliwe, że ostatnio ktoś już dołączył do zespołu? Jakie stawki tak wstępnie mogą być oferowane technikowi o 3-letnim doświadczeniu?

Kajtek Nowy wpis

Forum jest po to żeby zapytać innych pracowników o warunki pracy. Nie każdy od razu idzie bezpośrednio do pracodawcy. Lepiej wcześniej zrobić research bo kto jak kto ale pracownicy powiedzą więcej niż czarowanie przez pracodawcę na rozmowie o parce. Ty jesteś tu zatrudniony i możesz wspomóc radą czy tylko będziesz krytykował?

Marzena Potocka

Ja również polecam Panią doktor. Jest bardzo miłą osobą i posiada ogromną wiedzę. Jestem bardzo zadowolona z leczenia córki.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Prywatne Centrum Stomatologiczne Magdalena Jonkisz-Kristek? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Małgorzata Wójcik

Po ponad dwóch latach leczenia mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor. Trafiłam tam z polecenia. W kilku poprzednich gabinetach dostawałam wycenę leczenia w formie wydruku z cennika. Tutaj na początku były tylko badania: skany, rentgeny, zdjęcia. Później dostałam diagnozę i plan leczenia, wszystko rozpisane i wytłumaczone. Czy jest najtaniej - może i nie. Ale za to efekt i przebieg leczenia jest rewelacyjny. Pani doktor jest miła i cierpliwa, ma czas żeby wyjaśnić wszystkie aspekty leczenia.

Justyna
@Małgorzata Wójcik

A mogę się dowiedzieć przy okazji czy są tutaj jacyś pracownicy? Widzę po jednym z wpisów, że ktoś tu pracuje ale chciałabym dowiedzieć się na jakich dokładnie stanowiskach. Wiesz może coś w tym temacie? Będę wdzięczna za odpowiedź, bo rozglądam się za pracą

Wojciech

Latem był wpis od pracownika niezadowolonego z zarobków. Odważy się ktoś podać, ile tu płacą i jakie zadania są do wykonywania? Trudno mi było znaleźć choćby nieaktualne już ogłoszenie, czy stronę internetową placówki, by mieć jakiś pogląd, a żona rozgląda się za pracą na recepcji.

Małgorzata Kowalska

Z całego serca polecam Panią doktor. Moja córka była po leczeniu ortodontycznym u innego stomatologa. Niestety kilka lat chodzenia nie przyniosło większych efektów. Pani doktor podjęła się kompleksowego leczenia i po ponad dwóch latach efekt był rewelacyjny. Pani doktor jest bardzo miła i cierpliwie wszystko tłumaczy.

Wot

Nie polecam. Jak można robić absurdalne pieniądze na klientach, a oszczędzać na pracownikach - byle jak najmniej im dać, byle byli jak najtańsi, byleby nie zużywali za dużo prądu i papieru.

Joanna
@Wot

A ile ostatecznie dostają?

Karolina Pasierbek

Jedna gwiazdka to zbyt dużo. Byłam na wizycie ortodontycznej z 8 letnią córką, w trakcie trwania wizyty i zdj RTG na które moja córka poszła z jakimś mężczyzna niewiem kim bo pan się nie przedstawił ja zostałam wyproszona z budynku i zaproponowano mi abym minimum pół godziny poczekała w samochodzie przy - 5 stopniowym mrozie. Powód miał przyjechać inny pacjent z ktorym nie mogłam jednocześnie przebywać w poczekalni. Oczywiście nie zgodziłam się aby moja córka beze mojej opieki przebywała w budynku, dodatkowo drzwi zewnętrzne zamknięte na klucz. Bardzo dziwna sytuacja napewno niema nic wspólnego z budowaniem zaufania o którym pani doktor tak pięknie pisze na swojej stronie. Odradzam wizytę w tej placówce!

kaward

Nie polecam. Zostawiono mnie z aparatem na zębach, z niedokończonym leczeniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatne Centrum Stomatologiczne Magdalena Jonkisz-Kristek - Hecznarowice

• Jak się pracuje w Prywatne Centrum Stomatologiczne Magdalena Jonkisz-Kristek?

Zobacz opinie na temat firmy Prywatne Centrum Stomatologiczne Magdalena Jonkisz-Kristek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Prywatne Centrum Stomatologiczne Magdalena Jonkisz-Kristek
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Krakowska 139
    43-330 Hecznarowice