Opinie o Firma Szymar Widera Martyna w Rokitno Szlacheckie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Szymar Widera Martyna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Szymar Widera Martyna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Szymar Widera Martyna w Rokitno Szlacheckie

Gość Nowy wpis

Sami klienci... A mnie ciekawi czy dużo zarobiłabym przy sprzedaży tych aut. Da się przeżyć miesiąc na samej podstawie? U mnie w firmie gwarantowana najniższa krajowa tak że... :)

Michał Nowy wpis

Nie warto kupować samochodu od tego człowieka. W ogłoszeniu wszystko ładnie pięknie, na miejscu okazuje się że jest kilka usterek ale niby drobnych, handlarzyna zapewnia cie że to drobnostki. Kupujesz auto, bo ci zalezy i dowiadujesz się że samochód wymaga generalnego remontu. Umawia się z tobą specjalnie wieczorem jak juz stacje diagnostyczne w okolicy sa zamknięte a na zasugerowane wyjście z sytuacji odpowiada że mogłem przyjechać z mechanikiem. Kombinator, przekret, jak komu wygodnie. Na OLX wystawia auta z różnych kont, bo sprzedaje kilka, a na każdym jego ogłoszeniu nie ma możliwości zobaczenia innych jego pojazdów do sprzedania a także ma. Także omijać szerokim łukiem dziada.

Marcel Nowy wpis

Czy firma nadal działa na rynku?

Jacek Nowy wpis

Niestety po weryfikacji numeru VIN okazało się, że informacje o szkodach są wątpliwe. Proszę uważać.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Szymar

Witam. Uważam że wydana opinia Pana Konca (xxx)jest niestosowna i klamliwa, ponieważ miał ponad 2 miesiące na sprawdzenie stanu samochodu. Przyjechał, obejrzał auto i prosił o wymianę kilku rzeczy przed zakupem i to oczywiście zostało wymienione. Po poinformowaniu, ze auto jest już gotowe okazalo się, ze Pan Konc nie ma pieniędzy, więc postanowił załatwić leasing , którego nie mógł załatwić przez 2 miesiące, gdzie normalnie takie sprawy zamyka się maksymalnie w 2 tygodniach więc w tym czasie mógł jechać gdzie tylko zechciał tj na stację diagnostyczna,na serwis. Byłem i zawsze jestem otwarty na takie propozycje ze strony kupujących po to właśnie aby uniknąć takich sytuacji... Nikt Pana Konca nie namawiał na zakup tego auta. Mało tego, leasingodawca który przyjechał zakładać gps w samochodzie opowiadał że nigdy w życiu nie spotkał takiego nieodpowiedzialnego, wolnego, oraz dziwnego i zadluzonego klienta, który przez ponad 2 miesiące nie potrafi zalatwic prostej sprawy. Poszedlem mu na rękę, ponieważ obiecałem to auto a nie wziąłem żadnej zaliczki i odmawialem kolejnych klientów aby zachować się w porządku wobec Pana Konca, ale widać nie było warto. Pozdrawiam, FIRMA SZYMAR

Xxx

Radzę omijać z daleka albo przed kupnem auta u tych ludzi wizytę na diagnostyce żeby uniknąć niespodzianek jak w moim przypadku

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Szymar Widera Martyna - Rokitno Szlacheckie

Firma Szymar Widera Martyna