Tomik

Lublin

Opinie o Tomik

misiek kkk

Super sprawa tam pracować, nie narzekałem i nigdy nie martwiłem się o pensje . Co miesiąc miałem zagwarantowany spokój a ekipa była spoko szkoda że musiałem zmienić miejsce zamieszkania bo dalej bym tam pracował

Grzecho

Praca jest naprawdę dobra, atmosfera jest super jak w rodzinie, polecam jak ktoś jest nauczony pracy to sobie poradzi :)

paweł
użytkownik zarejestrowany

Niby jest to tylko hurtownia warzywa i owoców,a le nieżle im idzie, szkoda tylko, ze tak mało zgłoszeń rekrutacyjnych dają u siebie na stronie niestety.

bomberman

To istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pensja marna 10 godzin pracy, wyczerpująca.Naprawde odradzam.

xxx2

Skoro tam pracujesz to czemu nie podasz chociaz imienia zeby podpisac sie pod tymi slowami. A ludzie pracuja bo nie ma pracy. Probowales jej szukac przez ostatnie 4 lata ?

xxx

Praca jest uczciwa. Z opinią o nie uczciwości stanowczo się nie zgadzam jestem pracownikiem od 4 lat i nigdy nie zostałem oszukany na 1gr. Czyste oszczerstwa pewnie od zwolnionego pracownika :). Jak do tej pory jest to dotychczasowo moja najlepsza praca. Potwierdzeniem moich słów jest stały personel skoro jest tak zie dlaczego ludzie pracują po wiele lat??

...

Ja jestem przeciwnego zdania. Odradzam zdecydowanie!! [usunięte przez admina], kręcą jak tylko mogę, [usunięte przez admina] na każdym kroku tzreba sie naprawde pilnować, zeby Cie nie obrobili jakaś kwore niby drobna, ale.... stanowczo nie polecam, nalezy sie porządnie zastanowić zeby podjać z nimi współprace!

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Tomik (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): praca wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . tylko do zdbycia doświadczenia Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . okej Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1400 Najbardziej podobało mi się w Tomik: mało godzin pracy Najbardziej nie podobało mi się w Tomik: wstawanie o 3 rano

Zostaw opinię o Tomik - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomik