Jureko S.A.

Zielona Góra

Jureko S.A.

Opinie o Jureko S.A.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Zielona Góra.

gfr

hej hej widze ze na chwile obecna w firmie poszukuja przedstawiecila handlowego w Zielonej Górze do zatrudenia wazna jest dyspozycyjności, poparte sukcesami doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela

ślązok

Cześć Wam kto kto napisał i w jakim celu.Jeśli ktoś wie więcej na ten temat to poproszę o wiadomości co kto jakie warunki płacowe,jakie auta są dla przedstawicieli ponieważ wysłałem moje cv na śląsk było ogłoszenie w grudniu i cisza jak coś wiecie dajcie znać WIĘCEJ WIADOMOŚCI PROSZĘ

Ciężka praca od podstaw , budowanie rynku zbytu od 0 do stworzenia 10 regionalnych stanowisk ,oraz zarządzanie grupą ,

Zostaw opinię o Jureko S.A. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jureko S.A.