Opinie o Solida Daniel Górka w Knurów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Solida Daniel Górka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Solida Daniel Górka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solida Daniel Górka w Knurów

Iza Nowy wpis

Czy jedna z ostatnich opinii sugeruje, że mogło tu dojść do pomyłki względem firm? To tak dla jasności napisze mi ktoś jak praca tutaj może obecnie wyglądać? Interesowałoby mnie wstępnie zatrudnienie jako doradca techniczno-handlowy. Wiem z dawniejszego ogłoszenia w sieci, że kogoś do siebie szukali. Ile osób obecnie się zatrudnia i jak praca sama w sobie przebiega? Jaki jest zespół? I ile można zarobić?

Michał Nowy wpis
@Iza

Jest Solida - budowa domów, Solida - inwestycje deweloperskie oraz Solida Estates - spółka firm Solida i Estates realizująca inwestycję Osiedle Dywizjonu w Knurowie. Wypowiadający się negatywnie Pan wspominał o inwestycji deweloperskiej Z firmą współpracuję od kilku lat, przy realizacji budowy domów i tu nie spotkałem się by coś nie grało. Zespół jest stały, ludzie przyjaźni i pomocni. Atmosfera świetna - widać że ekipa jest zgrana i lubi spędzać razem czas również po pracy.

Kowalski

Tragedia, totalny brak profesjonalizmu.

Ewka
@Kowalski

Dziwne bo ja wrażenia mam zupełnie przeciwne.

Wanda
@Ewka

Hej, ciekawi mnie, z czyjej perspektywy piszesz? Klient czy Pracownik? :) Zamierzam aplikować do firmy, dlatego pytam. Mógłbyś napisać coś więcej o współpracy z firmą? :) Szczególnie że widzę, że zdania są lekko podzielone, jak widać wyżej

Kowalski
@Ewka

Ma Pani prawo do przeciwnej opinii. Warto podjechać na ich inwestycje deweloperskie i popytać klientów, jak wygląda współpraca z firmą Solida.

Iza

Witam. Ilu doradców brało udział w usłudze? Skoro trwało to tak długo, zastanawiam się po prostu nad rotacją, jaka tu mogłaby występować. Ekipa budowlana była niezmienna?

Ewka
@Iza

Sama budowa trwała 8mies, przy czym trafiliśmy na czas gdy hurtownie świeciły pustkami i np na okna czekaliśmy 13tyg, gdy normalnie jak mówili w salonie dostawy były realizowane w 5tyg. Ekipy sensowne, rotacji nie zauważyliśmy. Długo to my się zastanawialiśmy nad wyborem projektu, wielkością domu (wyjściowo miał być inny ale w miarę sytuacji na świecie musieliśmy z pewnych rzeczy zrezygnować i zweryfikować plany. Wiec u nas ten etap przed umową i rozpoczęciem trwał, wolimy mieć zawsze wszystko poukładane i zaplanowane.

Ir Nowy wpis
@Kowalski

Solida- budowa domów indywidualnych to nie Solida - inwestycje deweloperskie. Inny zespół, inna organizacja, inne osoby zarządzające

Rafał Nowy wpis

Te negatywne opinie to chyba o innej firmie niż nasz wykonawca :O Niedawno skończyliśmy budowę. Współpracę oceniamy bardzo pozytywne. Zespół zaangażowany, poświęcono nam mnóstwo czasu i w fajnej atmosferze przeszliśmy tą całą budowlaną jazdę.

Krzysiek

Współpracujemy od kilku lat - wykonujemy dostawy. Bardzo mała rotacja pracowników, praktycznie żadna. Zespół zgrany, pozytywnie nastawiony, lubiący swoją prace. Myślę że negatywne opinie to skutek tego co działo się w budowlance w zeszłym roku a czego klienci nie rozumieją, szczególnie nie mając porównania z innymi firmami. Jako dostawca - wiele się naoglądałem w innych miejscach, a Solide cenie za uczciwość, normalność i fajne podejście.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Solida Daniel Górka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Iza

Wiecie z czego może wynikać ta negatywna ocenę od klienta? ona również odzwierciedla się może w warunkach pracy? pytam, bo chciałabym się zatrudnić tutaj jako doradca techniczno-handlowy ale nie wiem jeszcze czy przyjmują. Ktoś już się orientował? Kiedyś w ogłoszeniu zapewniali, że kasa jest dobra i atmosfera także. Dalej tak jest? Zarobki to ile obecnie wynoszą?

Zostaw merytoryczną opinię o Solida Daniel Górka - Knurów

Solida Daniel Górka
  • Jęczmienna 4