Opinie o Ośrodek Szkolenia Kierowców Luz Wojciech Brzuchala w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ośrodek Szkolenia Kierowców Luz Wojciech Brzuchala. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ośrodek Szkolenia Kierowców Luz Wojciech Brzuchala o rekrutacji.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Szkolenia Kierowców Luz Wojciech Brzuchala w Koszalin

Magda Nowy wpis

Czy ośrodek przyjmuje osoby starsze do pracy?

Mat Nowy wpis

Tak jak kolega wczesniej pisal tragedia. Kase ma i problem z wyjezdzeniem godzin. Nie polecam

robo Nowy wpis

Niodpowidzialny instruktor, odradzam stanowczo, było wysztko dorze do momentu kiedy Pan Wojtk otrzymał cała należność za egzamin, potem tylko pod górkę, proszenie się o spotkanie, wydzwanianie po kilka razy dziennie, kiedy juz odebrał telefon to z wielkimi pretensjami, że nie ma czasu, przekładanie spotkań na kolejne dni ( bo są inni, bo mają egzamin za kilka dni, i nie ma czasu) . NA placu manewrowym zawsze miał jakis interes do załątwienia, nigdy go nie było, od biedy coś tam wyjaśnił po czym znikał, zostawiajac mnie samego na placu, na mieście niczego dobrze nie wyjaśniał, wszystko na pół gwizdka, bez wiekszego zaangazowania. Próbowałęm skontaktować się z Panem Wojtkiem że Kurs na CE ukonczylem nie bedac nawet na mieście z naczepa, kilka razy był tylko łuk, tylko raz niecala godzine podpinanie naczepy, bez wiekszego wyjasnienia szczegółów, zero kontaktu, ignorancja. Facet jest wyluzowany to fakt, ale jego Luz za bardzo wiąze sie z brakiem poczucia odpowiedzialności i wyj*** na kursanta i tutaj, kazdemu komu zależy żeby dobrze i szczegółowo przygotować się do egzaminu, odradzam OSK LUZ.

robo

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Szkolenia Kierowców Luz Wojciech Brzuchala - Koszalin

Ośrodek Szkolenia Kierowców Luz Wojciech Brzuchala
  • Opalowa 5