Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Boryn-Gajek

Adres: Pomorska 47A lok. 8, 42-400 Zawiercie

NIP: 6492143598 REGON: 243024914

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Boryn-Gajek

Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Boryn-Gajek

Może znajdzie się jakaś użytkownik, która wie co się dzieje w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Boryn-Gajek w miejscowości Zawiercie. Jeśli macie jakieś nowe sprawozdania to dajcie znać!

Zostaw opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Boryn-Gajek - Zawiercie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Boryn-Gajek