Opinie o Reha-Medica Centrum Rehabilitacji i Terapii Manualnej Krzysztof Zaleśkiewicz w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Reha-Medica Centrum Rehabilitacji i Terapii Manualnej Krzysztof Zaleśkiewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Reha-Medica Centrum Rehabilitacji i Terapii Manualnej Krzysztof Zaleśkiewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reha-Medica Centrum Rehabilitacji i Terapii Manualnej Krzysztof Zaleśkiewicz w Żory

Pacjent Nowy wpis

Nic odkrywczego pewnie nie powiem. Rehabilitacja przeciętna. Na początku zainteresowanie, potem każdy sobie macha kończynami. Ale pewnie ile ludzi, tyle opinii. Facet jakiś dziwny.

Kdorota Nowy wpis
@Pacjent

Tak, słaba rehab, terminy fatalne, 10 zabiegów rozpisali mi na 2 miesiace i to z łaską, panie bardzo ważne w recepcji (nie wiedzieć czemu i z wielką łaską robią zapisy)

qwerty Nowy wpis
@Kdorota

Czemu terminy fatalne? Jest tak mało dostępnych fizjoterapeutów, a pacjentów dużo że nie można dobrać dogodnej daty? Wiesz ilu pracowników zajmujących się rehabilitacją tu pracuje? Ciekawy jestem czy nie potrzebują kogoś do pomocy.

Jak jest z przyjęciami dla rehabilitantów i fizjoterapeutów? Można dostać się normalnie na etat czy tylko współpraca jak założy się własną działalność? Powiedzcie coś o umowach.

Pacjent

Uczęszczałem prawie rok na rehabilitację, niestety Pan fizjoterapeuta niestety nie pomógł. Nie wiem czy powodem była słabo trafiona terapia,czy może kontuzja była już tak poważna. Terapia w cztery oczy to na pewno nie tam, osobiście uważam że terapeuta ma za dużo pacjentów w małych odstępach czasowych,czego przyczyną jest czekanie niekiedy na dalsze instrukcje co do ćwiczeń lub samej terapii. Opinia neutralna,ale raczej już nie zawiatm. Oceń sam/a.

Dawid
@Pacjent

Sam wiesz że teraz na każdego pacjenta jest bardzo ograniczony czas. Byłeś na rehabilitacji przez NFZ czy prywatnie?

@Dawid

Nie wiem czy w Rehamedica jest rehabilitacja na NFZ byłem prywatnie.

@Pacjent

A widzisz, czyli warto spytać w sumie o to. Ciekawe czy ktoś z forum była NFZ? Skoro prywatnie to drogo wizyta wychodziła?

@Hanna

Wizyta 150 zł . Nie wydaje mi się żeby była możliwa przyjęcia na NFZ (w sumie to jestem tego pewien)

@Pacjent

No to cena chyba neutralna za wizytę. A skoro rehabilitacja nie pomogła to można tylko spytać czego dotyczyła ta kontuzja? Bo być może w tym zakresie się nie specjalizuje, więc warto ewentualnie wiedzieć

@Hanna

Jak fizjoterapeuta może nie specjalizować się w jakimś zakresie. Owszem może nie obetnie włosów jak fryzjer lub nie upiecze chleba jak piekarz. Ale na fizjoterapii całego ciała powinien się znać. Tak więc Hanno Twoja wypowiedź była bardzo dziwna.

@Pacjent

To prawda, ciekawość była silniejsza. Czyli sugerujesz, żeby indywidualnie do tego podejść?

@Hanna

Przecież to oczywiste,że indywidualne. Każdy jest inny, ma inne dolegliwości i objawy kontuzji.

Henryk

Niestety, absolutnie nie trafiony wybór. Sieczka ilościową, dlatego taniej. Pozatym więcej wymądrzania się, niż wiedzy i kompetencji.

@Henryk

Widzę totalne zniesmaczenie u Ciebie. Ale jak konkretnie te zajęcia w Twoim przypadku wyglądały, bo trochę ogólnikowo zostało to ujęte

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Reha-Medica Centrum Rehabilitacji i Terapii Manualnej Krzysztof Zaleśkiewicz? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Renata

Z jednej opinii pacjentów wyłowiłam, że pan zatrudnia praktykantów - ktoś wie czy są to praktyki płatne czy bezpłatne? Można się dobrze wyszkolić u boku tego fizjoterapeuty, śledzi na bieżąco nowinki w dziedzinie? No i co po praktykach - są jakieś perspektywy na stałe zatrudnienie?

Kolano

Gdy uczęszczałam na rehabilitację przez pierwsze 3 spotkania nie było zastrzeżeń. Niestety z czasem fizjoterapeuta mówił, że wymagana jest większa ilość sesji. Przychodziłam częściej, niestety z każdym spotkaniem czułam, że coraz mniej przykładają mi uwagi. Potrafiłam skończyć jedno ćwiczenie i czekać 5 minut zanim ktoś będzie w stanie mi powiedzieć co muszę robić. Proszono mnie o wykonanie serię ćwiczeń, bo wykonaniu ów serii w kilku przypadkach musiałam nawet 10 Minut czekać aż ktoś do mnie podejdzie. Doszło do tego momentu że przychodziłam 3 razy w tygodniu ja 1.5 godziny a poza masażem kolana i impulsami elektrycznymi nie zwracano na mnie uwagi. Fizjoterapeuta nie patrzył czy wykonuję coś dokładnie, czy popełniam jakiś błąd. Tylko raz przez ten czas podeszła do mnie praktykantka i coś proponowała. Główny fizjoterapeuta był zainteresowany tylko przez pierwsze 3 spotkania. Zrezygnowałam z usług i zaczęłam uczęszczać na rehabilitację w innym miejscu i dowiedziałam się że wykonuje pewne rzeczy źle. Nie polecam.

Ewelina

Witam, czy jest jakaś szansa na pracę w Reha-Medica Centrum Rehabilitacji i Terapii Manualnej Krzysztof Zaleśkiewicz? Czy jednak jest to jednoosobowa firma? Bardzo proszę o informacje na ten temat. Warto ustalić czy jest możliwe zatrudnienie w tym miejscu.

Bartosz

Gabinet i "obsada" jakich wiele. Nic uzdrowicielskiego w nim nie ma. Pan przeciętnie zaangażowany nadrabiający braki w wiedzy wysoką samooceną. Mama podniosła się dopiero w innym gabinecie, chociaż uraz, który leczyła nie był zbyt skomplikowany.

Agnieszka . S

Jesli ktoś szuka dobrego rehabilitanta polecam pana Krzyska z czystym sumieniem. Jest naprawdę dobrym specjalistą z profesjonalnym podejściem. Bardzo dobra współpraca która prowadzi do szybkiego powrotu do zdrowia. Takich jak on potrzeba więcej

ReginaN.

Jestem bardzo zawiedziona usługami gabinetu Rehamedica. Wybrałam gabinet z polecenia, ale pomimo sporych kosztów efektu nie było. Pan próbowała różnych rzeczy, ale nie trafił z terapią. Ponadto braki w wiedzy nadrabia gadulstwem, co mnie osobiście irytuje. Raczej książkowy masażysta.

PawełP.
@ReginaN.

Uważam, że koszt 100 zł za 2 godziny a czasem więcej czasu nie jest wygórowaną stawką za terapię, ale dzentelmenio o pieniądzach nie rozmawiają ;-). Pan Krzysztof jest "gadułą", ale w pozytywnym słowa tego znaczeniu. Uczęszcza w szkoleniach, poświęca czas na samodoskonaleniu, więc podnosi swoje kwalifikacje i się rozwija. Jest szanowany i ceniony m.in. w środowisku sportowym i nie tylko. Znam osobiście kilkanaście osób którym pomógł poprzez trafioną terapię. Będę na pewno polecał Reha-Medica.

PawełP.

M.
@ReginaN.

Pomyliły się tu komuś najwyraźniej portale... Mam nadzieję, że przynajmniej do właściwego centrum rehabilitacji odnalazła Pani właściwą drogę, a tam trafili z terapią, nie męczą Panią rozmową i do tego robią to charytatywnie. Zdrowia życzę! Szczęśliwie uzdrowiona w Reha-medica pacjentka.

Zostaw merytoryczną opinię o Reha-Medica Centrum Rehabilitacji i Terapii Manualnej Krzysztof Zaleśkiewicz - Żory

Reha-Medica Centrum Rehabilitacji i Terapii Manualnej Krzysztof Zaleśkiewicz
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Os. Sikorskiego 31D lok. 3
    44-240 Żory