Opinie o Zakład Ogólnobudowlany-Stolarstwo Ryszard Grzymski w Golczew

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Ogólnobudowlany-Stolarstwo Ryszard Grzymski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Ogólnobudowlany-Stolarstwo Ryszard Grzymski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ogólnobudowlany-Stolarstwo Ryszard Grzymski w Golczew

Komisarz alex Nowy wpis

Miałam taka sama sytuacje Przyszedł wymierzył wyliczył i wziął zaliczkę podał termin montażu mebli po czym przekładał przekładał w niedługim czasie zawiesił działalność … dzwoniłam pytałam pan zaczal mnie zbywać wkoncu zgłosiłam sprawę na policję pieniądze oddał niedawno natomiast sprawa w sądzie tam czy inaczej będzie Nauczka musi być !

Pamięcin

Pan niegodny polecenia nie dość że prace nie zostały ukończone pomimo zapłaty reszty pieniędzy to na dodatek uszkodził ściany podczas montażu. Brak kontaktu sprawa oddana do sądu. Przestrzegam przed tym Panem

@Pamięcin

Dzień dobry, moje meble też nie zostały wykończone. Pan jest nieuczciwy.

Bożena
@Klient

A zapłaciłeś za nie? Czy zwrócono Ci pieniądze jeśli zapłaciłeś?

Klient Nowy wpis

Meble nie skończone to już trwa prawie rok tylko słucham ciągle wy kręty kłamca.

Małgorzata Nowy wpis
@Klient

Dzień dobry, ciekawa jestem czy do teraz już problem ten został rozwiązany?

Debno

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Po wpłaceniu zaliczki kontakt się urywa. Ostrzegam wszystkich.

P.
@Debno

Na tego Pana powinien pojsc juz pozew zbiorowy Tyle co już ludzi (usunięte przez administratora) Nam równiez zacząl i nieskończył a trwa to już ponad rok ????

Julia
@Debno

Była w ogóle spisywana umowa na usługi?

Szczecin

Pan Ryszard jest bankrutem i stąd te wszystkie zaległości. Ale nie daje mu to powodu do bycia takim chamem! Wszystkich straszny prawniczka. Czuje sie bezkarny!!!! Nie polecam tej firmy. Do momentu dania zaliczki jest ok, później zaczynają się schody mega schody!!!!

Klientka
@Szczecin

Szkoda ze dopiero teraz natrafilam na tyle zlych opinii. Kasę całą wziął a kuchni nadal nie mam...

@Klientka

Jestem w podobnej sytuacji, chciałam się dowiedzieć czy Pani meble zostały wykonane?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakład Ogólnobudowlany-Stolarstwo Ryszard Grzymski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno

Czy multisport jest u was w firmie i można dołączyć rodzine ?

wow

@Szczecin a to jest szef tak?

Jadzia

Zgadzam się z powyższymi opiniami na temat tego pana. Nie dotrzymuje warunków umowy, jest damski, roszczeniowy, A w dodatku myśli, że jest ponad prawem. Tak chamskiego człowieka świat jeszcze nie widział. Panie Grzymski karma wraca!

Basia

To prawda ze jest ciężki kontakt z firma ?

Klient

Ponad półtora roku po terminie montaż nadal nie jest skończony. Kontakt przez 2 lata tragiczny: zbywanie, kłamanie, nieprzyjeżdżanie na montaż, a teraz doszło szantażowanie o wpłatę pozostałej kwoty pieniędzy przed dokończeniem pracy. Po przekazaniu informacji, że opłacę resztę kwoty wg. umowy po zakończeniu montażu pan Ryszard uważa, że skończenie roboty mu się nie opłaca i montażu nie zakończy. Szkoda nerwów, czasu i pieniędzy na kontakt z tym człowiekiem. Zdecydowanie odradzam każdemu.

Ulka

@Wk9 Uwagi dla firmy mogą być pomocne ,ale nie na forum pracowniczym.

Wk9

Pan Ryszard to jedno wielkie nie porozumienie kuchnia zamówiona rok temu w lutym dalej nie skończona jakość montażu porażka. Miło było tylko jak pan Rysio przyleciał skulony po całość wynagrodzenia za kuchnie bo materiały drożeją teraz Rysio tylko szuka wymówki przecież to wszystko nie jego wina tylko hurtowni po prostu kpina. Milion wymówek i terminów których pan Rysio nie dotrzymał. Dość tego teraz mój mecenas zajął się ta sprawa Pozdrawiam

Kkijent2

Szkoda nerwów jedna wielka porażka nie wywiązuje się z terminów nie odbiera telefonów ma miliony wymówek

Kkijent2

Po podpisaniu umowy i wzięciu zaliczki Kłamie (usunięte przez administratora) nie dotrzymuje słowa nie odbiera telefonu Szkoda czasu i nerwów

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ogólnobudowlany-Stolarstwo Ryszard Grzymski - Golczew

• Jak się pracuje w Zakład Ogólnobudowlany-Stolarstwo Ryszard Grzymski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ogólnobudowlany-Stolarstwo Ryszard Grzymski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Ogólnobudowlany-Stolarstwo Ryszard Grzymski

Zakład Ogólnobudowlany-Stolarstwo Ryszard Grzymski