Opinie o Szybcy i Czyści Jarosław Jacewicz w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szybcy i Czyści Jarosław Jacewicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szybcy i Czyści Jarosław Jacewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szybcy i Czyści Jarosław Jacewicz w Białystok

Masakra Nowy wpis

Pan właściciel wymaga aby pracownice nosiły obcisłe leginsy. Więcej nie trzeba nic pisać tylko omijać to miejsce szerokim łukiem, szczególnie dziewczyny.

Becia Nowy wpis
@Masakra

(usunięte przez administratora) jakich mało to sobie chociaż w pracy popatrzy.Podpinam się i przyznaje rację,omijajcie to miejsce,szef stosuje (usunięte przez administratora) a każdy ruch pracownika obserwuje na kamerach

Dominika Nowy wpis

Niżej pisaliście o tych 12 godzinach pracy bez przerw podczas sprzątania i co drugi dzień, a czy taki sam wymiar pracy mają tutaj pracownicy biurowi?

Weronika Nowy wpis

O, matko. Ale może te półdobowe dniówki chociaż są sowicie opłacane?

Pracujecie po 12 godzin?

@Marek

Pracowaliśmy po 12 godzin od 8 do 20,jestem byłym pracownikiem ale wiem że w tej kwestii nic się nie zmieniło,nie polecam tego miejsca

Elżbieta
@Nightmare

Czy nie ma możliwości pracy np. na pół etatu albo 3/4? Istnieje opcja tylko 12 godzin? Jak wygląda w takim razie sytuacja z wolnymi dniami? Jak to wychodzi w ciągu całego miesiąca?

@Elżbieta

Nie zawraca sobie Pani głowy tą firmą,naprawdę szkoda zdrowia i nerwòw.Praca jest tylko i jedynie po 12 godzin,co drugi dzień pracujący.Do niedawna pracowało się nawet w niedziele i święta kościelne

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szybcy i Czyści Jarosław Jacewicz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Nightmare

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie,szkoda czasu i zszarganych nerwòw.Właściciel (usunięte przez administratora) pierwszego sortu ktòry ludzi traktuje jak szmaty,warunki pracy są okropne,w zimę w kranie leci zimna woda i nie wolno ogrzewać się grzejnikiem gdyż jest za to kara 50 zł.Gdy sezon w pełni na sprzątaniu robi się po 12 godzin dziennie praktycznie bez żadnej przerwy na jedzenie czy picie,liczy się tylko zysk,gdy jest upał na dworze pracownicy sami sobie kupują wodę gdyż szef ma na to wywalone.Jeszcze jeden ważny fakt,pracownik czuję się jakby był w Big Brotherze,cała firma naszpikowana jest kamerami i każdy ruch jest przez szefa non stop obserwowany.Ludzie jeśli chcecie normalnej pracy te miejsce i tego pracodawcę omijajcie szerokim łukiem.

Właściciel
@Nightmare

Takich bdzur to przez 6 lat nie miałem okazji zobaczyć. Dziwnym trafem tego dnia zostały pożegnane dwie dziewczyny od którejś z nich w imię podziękowania jest ten post. Zwolnione zostały dyscyplinarnie, za olewcze podejście do pracy. Dostawałem dużo informacji od klientów, żebym coś z tym zrobił, ponieważ zrujnują mi interes. A co kary za grzejniki, owszem jest 50 zł jeżeli okna i drzwi są pootwierane a w pomieszczeniu socjalnym jest prawie 30 stopni. Co do kamer, każdy mądry przedsiębiorca bez monitoringu nie byłby w stanie w dzisiejszych czasach prowadzić interesu z racji właśnie takich pracowników. Pozdrawiam.

@Właściciel

Panie przemądry przedsiębiorców owszem posiadanie kamer w firmie jest w dzisiejszych czasach rzeczą naturalną ale Pana firma jest nimi wręcz naszpikowana,żeby mògł Pan kontrolować każdy ruch swojego pracownika,z Pana podejściem do ludzi nie ździwiłabym się niedługo podczepienia do łańcuchòw żeby pracownik nie mògł ruszyć się poza halę.Ma Pan jakąś manię kontroli,osaczania ludzi i nękania,a to co Pan robi zwie się mobbingiem i codzień go Pan stosuje na swoich pracownikach.Ludziom normalnym odradzam pracę w tej firmie gdyż Pan właściciel jest na tyle pozbawiony wyczucia,że potrafi nawet o godzinie 22 pisać do pracownika smsa i ma potem pretensje jak się nie odpisze.Poza tym człowiek tam pracujący czuję się zaszczuty,są wieczne podejrzenia o kradzież pieniędzy z aut,zmianowi są podejrzewani o zawyżanie cen dla klientòw,dochodzi nawet do chorych sytuacji że właściciel ze swojej pazerności zabiera napiwki pracownikòw.Firma to jedna wielka wylęgarni(usunięte przez administratora)nie wystawia się paragonòw klientom,(usunięte przez administratora) pracownikom patrzy gdzie tu bezprawnie uciąć kasę z wypłaty(za każdą minutę spòźnienia do pracy zabiera 1 zł(usunięte przez administratora).Mam nadzieję że moja opinia ustrzeże chociaż jedną osobę przed pracą w tym miejscu,nie dajcie się nabrać na słodkie słòwka.A tak na marginesie jeśli chodzi o dziewczyny ktòre wyleciały proszę nie pisać bzdur że zostały zwolnione dyscyplinarnie bo dokładnie Pan wie,że tak nie było,po prostu miały swòj honor(usunięte przez administratora)Proszę też nie kłamać że oblewały pracę bo sam Pan wie że tylko one i ich zmiana przynosiła Panu wysokie dochody.Kończę ten wywòd bo szkoda mi tracić więcej czasu na tą firmę i tego pożal się Boże przedsiębiorcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Szybcy i Czyści Jarosław Jacewicz - Białystok

Szybcy i Czyści Jarosław Jacewicz