Opinie o Multi-Trade Artur Jakubowicz w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Multi-Trade Artur Jakubowicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Multi-Trade Artur Jakubowicz o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi-Trade Artur Jakubowicz w Białystok

Primax Nowy wpis

Podzielam opinie innych klientów firmy Multi Trade z Białego Stoku. Jednym słowem jest to niekwestionowany (usunięte przez administratora) !!!! W moim przypadku wyglądało to tak. Kupiłem od tego (usunięte przez administratora) sejf domowy za kwotę 239,00 zł., który później znalazłem na stronie Leroy Merlin w cenie 68,00 zł. Szok! Po zakupie i dostawie sejfu zamontowałem go w ścianie, włożyłem do niego swoje kosztowności, a następnego dnia już nie było możliwości na jego otwarcie. Natychmiast zadzwoniłem do sprzedawcy, który zaproponował mi abym wyciągną z niego drzwiczki, a on wyśle mi nowe. Sęk w tym, że nie ma możliwości aby wyciągnąć drzwiczki z zamkniętego sejfu. Więc nie było innego wyjścia jak jedynie przeciąć go fleksem. Po kilku próbach kontaktu, (usunięte przez administratora) powiedział abym zgłosił reklamację, podał mi adres e-mail mtaj.sklep@gmail.com Czekałem 2 tygodnie, napisałem do niego SMS-a z pytaniem co z moją reklamacją na co otrzymałem odpowiedź "Slawa ukrainie". Poszukuje innych (usunięte przez administratora) w celu złożenia zbiorowego zawiadomienia prokuratury o ciągłym popełnianiu przestępstwa w celu osiągniecia korzyści majątkowej, jak również zgłoszenie tego procederu do Urzędu ochrony Konsumentów. Proszę o kontakt na e-mail: primaxx@interia.eu

Primax Nowy wpis

Bardzo nieuczciwy przedsiębiorca - przysłał uszkodzony towar po czym stwierdził, że nie przyjmuje uszkodzonych towarów i nie uznaje reklamacji. Po wielu mailach i odesłaniu przeze mnie towaru utrzymywał, że towaru nie otrzymał obarczając winą kuriera. Ani kasy ani towaru. Masakra.

Iwona
@Anna

Chyba UOKIK zajmuje się takimi rzeczami? Ile trwa już całe ten proces od zakupu do dnia dzisiejszego?

Anna Nowy wpis
@Iwona

Dziękuję za wskazówkę

Magdalena Nowy wpis
@Anna

Co z towarem było nie tak? Możesz dać znać? No i jak sprawa się rozwiązała, bo już sporo czasu minęło z tego co widzę.

Przestrzegam wszystkich, którzy planują zakupy bezpośrednio lub za pośrednictwem firmy Multi Trade. Niestety zanim przeczytać najpierw opinie od razu dokonałam zakupu towar przyszedł uszkodzony więc odesłałam z dokumentami reklamacji po dwóch miesiącach ani towaru ani kasy kilka wiadomości wysłane do firmy najpierw Pan twierdził, że uszkodzonego towaru nie przyjmuje (???) potem twierdził, że paczki nie otrzymał i mam sobie gadać z przewoźnikiem. Mają mój towar i moje pieniądze.

Wiktoria
@Anna

A gadałaś z tym przewoźnikiem? Bo co jeśli on serio go nie otrzymał? I wgl czytałaś jakiś ich regulamin na temat reklamacji?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Multi-Trade Artur Jakubowicz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Zofia

Firma chyba nie należy do najbardziej profesjonalnych sądząc po zarzutach klientów... no a jak to wygląda pod kątem pracy u nich? Można liczyć na jakieś fajne warunki zatrudnienia, dobre wynagrodzenie czy na pracownikach oszczędzają tak samo jak na dobrych materiałach?

Dawidek

Z daleka od tej firmy łóżko nie uwzględniają gwarancji, zrobione z cienkich listewek badziewo szkoda kasy na tak nie warte (usunięte przez administratora) Obsługa fatalna nie nadająca się do obsługi ludzi. Po 1.5 roku męki z rozpadającym łóżkiem wywaliłem boki łóżka które były ramki wykonane z listewek o wymiarach 2.5cm x 1.5cm obite eko skóra nie skóra jak pisało w ogłoszeniu. Boki łóżka połamały się po 7 miesiącach spania na łóżko. Teraz są kupione nowe pełne deski i obite i łóżko się nie łamie

Edyta

Obsługa tragedia, asortyment absolutnie z najtanszej pułki za duże pieniądze, kontakt utrudniony.. reklamacje nie uwzględniane ! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

SPRZEDAł mi łóżko na allegro w którym się rozsypują elementy nie eksploatacyjne nie uwzglednia reklamacji, zgłoszone:> unikać do momentu kupna super juz po zakupie pieniedzy nie odzyskasz:>

Zostaw merytoryczną opinię o Multi-Trade Artur Jakubowicz - Białystok

• Jak się pracuje w Multi-Trade Artur Jakubowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Multi-Trade Artur Jakubowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi-Trade Artur Jakubowicz?

Multi-Trade Artur Jakubowicz
  • Swobodna 54 lok. 5