PKM BYTOM sp. z o.o

Bytom

PKM BYTOM sp. z o.o

Opinie o PKM BYTOM sp. z o.o

Dominika

Czy PKM BYTOM poszukiwało w ostatnim czasie kierowców? Jakich warunków można się spodziewać na tym właśnie stanowisku? Obecnie na rynku pracy ciągle jest wielu kierowców, którzy poszukują optymalnych warunków zatrudnienia oraz bezpieczeństwa i stabilizacji.

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w PKM BYTOM sp. z o.o mógłby przedstawić konkretnie warunki pracy jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

jasiek

może coś więcej o tej współpracy @Anna, firma ma dobre opinie i ja też zastanawiam się nad współpracą z nimi

Anna

Współpraca układa sie od 3 miesięcy rewelacyjnie. Pozdrawiam cały zespół pkm

elogistyk

Rzeczywiscie potwierdzam. Frima sie rozrosla i niezle prosperuje. Ciekawy zespol i maja nowoczesna technologie.

spedytor

jestem spedytorem i wiem jak sie pracuje z ta firma - jednym słowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dobrze. Pełen SZACUN dla was.

Super firma

PKM Bytom Sp zoo jest naprawde rewelacyjną firma z która sie bardzo dobrze współpracuje. Polecam tą firme kazdej osobie zainteresowanej.

Zostaw opinię o PKM BYTOM sp. z o.o - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKM BYTOM sp. z o.o