FB Serwis to żenada. Przejeli Transformersa we Wrocławiu i od poczatku dali znac pracownikom, ze ich pensje i warunki pracy szybko sie poprawia. Nadzieje byly spore, bo w koncu duza przejela obskurny komunistyczny Transformers, ktory funkcjonowal we Wroclawiu, tylko dzieki ukladom z R. Ten kto widzial baze Transformersu i poznal warunki wygrywania przetargow na oczyszczanie miasta ten wie o czym mowie. Tymczasem FB Serwis to zupelnie nowa, uporzadkowana twarz. Niestety falszywa. Wymagania europejskie, a place polskie. Nawet gorsze, bo w tym przebrzydlym PRLowskim Transformersie placili lepiej, a wymagan bylo znacznie mniej. Przyklad? Teraz dostajesz swietny komplet pomaranczowych ubran roboczych FB Serwis. Firma zajmuje sie ich praniem, o to sie martwic nie musisz. Jest warunek - musisz w nich pracowac, bo jesli przyjdziesz w swoich to zabiora Ci premie (to samo dotyczy obuwia). Teraz wyobraz sobie sytuacje, w ktorej jest juz kwiecen, robi sie naprawde cieplo, a Ty musisz pracowac w zimowych, bardzo cieplych ubraniach. Jeden sie zbuntuje, drugi przegrzeje i zemdleje. Pakiet socjalny to dno, w ogole nie istnieje. Raz chcieli wprowadzic karte Multisport, ale wiadomo - (usunięte przez administratora) Moglbym o tym napisac magisterke, ale szkoda mi czasu na ten przebrzydly twor. Bardzo ciezko praacujesz fizycznie przez miesiac, w kazdych warunkach atmosferycznych, a dostajesz za to 2200 na reke i plastikowy termosik na kawe na Swieta. Dziekuje calym sercem za wasza dobroc.