Firetech Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Firetech Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Czy Firetech Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Anonim Nowy wpis
Klient

Czekam dalej na przesyłkę Gaśnica zamówiona 02.05.2022r. Sprzedają towar którego wogule nie posiadają na stanie

Nowy wpis

Pracodawca

@Anonim

Poproszę o przesłanie numeru zamówienia na mail sklep@firetech.waw.pl Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić zaistniała sytuację. Za utrudnienia przepraszamy.

Jak jest z pakietem medycznym w Firetech Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Abcd
@Pytanie

Pakiety nie istnieją

Mikołaj
@Abcd

A jakieś inne benefity, skoro nie ma pakietów medycznych?

Ilona

A karty Multisport nie ma?

Krystian
@Ilona

Nie...

Honorata Nowy wpis
@Krystian

Czy można liczyć na cokolwiek, poza podstawową pensją? Jakieś premie?

Czy nowo zatrudnione osoby w Firetech Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firetech Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Monter zabudów typu Promat i GK. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Kijanka

Pracowałam w biurze firmy i prace wspominam bardzo miło. Fajnej atmosfery w młodym ambitnym zespole można pozazdrości. Szefostwo po zmianie pracy doceniam jeszcze bardziej i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że trafić na takich szefów jest ciężko. Ciężko również znaleźć prace do której przychodzi się z chęcią, a ta do takich należała. Polecam serdecznie.

Zbigniew
@Kijanka

Dlaczego w takim razie odeszłaś, skoro piszesz że w Firetech pracowało Ci się tak dobrze? :D A poza tym, możesz podać widełki wynagrodzenia w tej firmie? Myślę że taka informacja przyda się nie tylko mi. :)

Kiljanka
@Zbigniew

Odeszłam, ponieważ dostałam możliwość pracy w biurze rachunkowym, a na księgową się kształcę, więc postawiłam na rozwój w branży. I tyle. Teraz chętnie bym wróciła ale mądry Polak po szkodzie ???????? I nie próbuje tutaj wcisnąć nikomu na siłę dobrej opinii o firmie, tylko mówię jak w niej jest z mojego punktu widzenia. Jak ja przychodziłam do Firetech to wyczytałam same negatywne opinie. Stwierdziłam, że w internecie są różni gniewni ludzie i nie do końca mogą być to wiarygodne komentarze. Sprawdziłam na własnej skórze i teraz mam prawo wyrazić swoje zdanie ????Z mojej strony praca tam była naprawdę przyjemna, najprzyjemniejsza ze wszystkich siedmiu prac jakie w życiu miałam ???? Co do wynagrodzenia to zależy ono od wielu czynników takich jak twoje doświadczenie, chęci do pracy, staż pracy no i oczywiście na jakie stanowisko się zatrudniasz. ???? Moim zdaniem firma nikogo nie krzywdzi i docenia wiernych pracowników ale też nie płaci za siedzenie ????

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Firetech Sp. z o.o.?

Czy Firetech Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Bartosz

Prze około 2 lata pracowałem w firmie i nie mogę powiedzieć złego słowa. Hydranty w ostatnim sezonie jak i poprzednim robiłem. Nie miałem problemów odnośnie wypłat. Wystarczyło sobie zapisywać ilość POPRAWNYCH hydrantów zrobionych i tak zawsze wychodziło. Jak się zapomniało bądź pomyliło to zawsze ktoś odpowiedzialny za hydranty wysyłał ilość zrobionych danego dnia, wystarczyło poprosić. Pracowałem również na budowie a zdarzyło się że nawet na wyjeździe poza Warszawa. Przyszedłem z zerowym doświadczeniem i Brygadziści szybko potrafili nauczyć także nie było żadnych problemów. Wszystko co było ustalone tak zostało wypłacane. Odnośnie "niedbania" o pracowników w komentarzu wyżej nie mogę się z tym zgodzić. Na budowę dostałem cały ubiór. W upalne dni nie raz Kacper dzwonił bądź przywoził nam wodę dlatego z czystym sumieniem mogę polecić firmę Firetech.

Sylwia
@Bartosz

Bardzo się cieszę, że miło wspominasz pracę w Firetech i polecasz firmę. Rozumiem, że atmosfera pracy między pracownikami była w porządku? Tak wnioskuje po Twoim wpisie. Fajnie też, że nie było problemów odnośnie wypłat. Czy mógłbyś napisać mniej więcej jak wysokie jest wynagrodzenie?

Kaja

@kamil zero chociaż kilku godzinek szkolenia nowej osoby? wow

Hydrantowiec

Opinię o firmie mam dobrą. Przyjąłem się jako student na akcję hydrantową. Praca nie była lekka, ale wypłata była zależna od zaangażowania. Część osób była, która ciągle narzekała i to właśnie oni mało zgarnęli. Ja miałem pracowitego partnera i przez 3 miesiące miałem super wypłatę. Problemów z rozliczeniem nie było, bo sami równolegle prowadziliśmy swoje zestawienie. Sekretarka to bardzo miła i przebojowa dziewczyna. Bardzo często mieliśmy z nią kontakt. Wspominam ją pozytywnie. W przyszłym roku na pewno wrócę, bo kasa porównywalna z tą, którą można zarobić za granicą, ale bez wyjeżdżania. Krótko mówiąc, jak chcesz zarobić to musisz ciężko pracować.

Janusz
 Problem
@Hydrantowiec

"Jako student przez 3 miesiące " zgadza się, wtedy może faktycznie praca wydaje się fajna i w przypadku studenta pierwsze zarobione pieniądze powodują euforię :) jednak gdy nie jesteś studentem i poważnie myślisz o życiu, zaczyna się problem z tą firmą.. brak opłacanych składek na ZUS itp., niewyplacanie pełnej kwoty i nadgodziny za które nawet grosza nie widzisz.. i najlepsze jest to że wszystko jest zrzucane na księgową, że to ona wszystkiemu winna i ona się pomyliła. Odradzam każdemu pracę w tej firmie, jeśli ktoś poważnie myśli o karierze i rozwoju

Kamil.b

Pomyliłeś firmy. Bo nie zauważyłem żeby doświadczeni pracownicy odchodzili z firm. Firma zawsze na czas wypłaca pieniądze, żadnego opóźnienia. Osoby które piszą te opinie myślą że przyjdą nic nie zrobią A zarobią kokosy.

Marcin

Widzę opinie osób, które chyba pomyliły firmy pisząc te opinie. Jak w każdej firmie liczącej około 50 pracowników zawsze znajdą się osoby niezadowolone. Podczas mojej dwuletniej przygody z firmą FIRETECH dane mi słowo zawsze zostało dotrzymane. Praca przy przejściach pożarowych nie należy do najlżejszych ale niektórzy oczekują że będą w garniturze chodzić po budowie, wymachując magicznym palcem. Odnośnie maseczek, to są one ale nie zawsze brygadziści je pobiorą. Ze względu że praca w nich jest nie wygodna to i tak większość nie chce ich stosować. Wypłata zawsze na czas. Poza tym dobra atmosfera.

Adam
@Marcin

A powiedz proszę, jaki typ umowy oferują? Czy zatrudniają od razu na czas nieokreślony?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Firetech Sp. z o.o.?

Tadeusz
 Rekomendacja

Cześć, nie zgadzam się z Twoją opinią. Powinieneś upewnić się czy na pewno w tym Firetechu pracowałeś. Odkąd przeszedłem z firmy konkurencyjnej, która była niewypłacalna aż do osiągnięcia wieku emerytalnego takie sytuacje nie miały miejsca (pracowałem ok 4 lat).

Norbert
 Rekomendacja

Witam, moim zdaniem Firetech jest jedną z nielicznych firm w mojej karierze gdzie spotkałem się z profesjonalnym podejściem do każdego pracownika. Wypłata co miesiąc na czas, wszystko zgodnie z ustaloną umową. Przepracowałem w niej kilka lat, lecz ze względu na zmianę miejsca zamieszkania musiałem zrezygnować z dalszej współpracy. Życzę tylko takich pracodawców na drodze zawodowej. :)

Co aktualnie dzieje się w firmie Firetech Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Czy możesz podzielić się z nami najświeższymi informacjami? Czekamy na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Firetech Sp. z o.o. - Mościska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Firetech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firetech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie klientów o firmie Firetech Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Firetech Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firetech Sp. z o.o.