Opinie o MW Logistic Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MW Logistic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MW Logistic Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MW Logistic Sp. z o.o. w Warszawa

Firma jest zdecydowanie nastawiona na zysk nie patrząc przy tym na potrzeby pracowników. Wieczne proszenie się o podstawowe rzeczy szefostwa, które obiecuje złote góry, a realia się niestety odwrotne. O wszystko trzeba się upominać i pilnować czy aby na pewno nie dodano do koperty za mało. Bo na podwyżkę na konto bankowe nie ma co liczyć. Zero poszanowania pracownika, a rzeczywiście jedynym plusem są tylko oni. Pracodawcy zamiast Adekwatnego wynagrodzenia wręczają puchar lub kubek. Biuro wiecznie brudne i zimne. Ciężko jest w ogóle wyjść do toalety bez napisania o tym na ogólnym czacie, nie wspominając o przerwie, która w MW Logistic nie istnieje.

Oczywiście, że firma jest nastawiona na zysk, jak chyba każda ;)) Ja mam zupełnie odmienne odczucia. Bez problemu dostałam podwyżkę oraz premię za wyniki - trzeba się tylko trochę postarac i pracować uczciwie :) Odnośnie kubków i pucharów - są to dodatki, które można, a nie trzeba doceniać :)

Gdy czytam wszystkie komentarze to nasuwają się dwie myśli pierwszą z nich jest to, że firma próbuje robić coś aby się wybić i nie być najgorszą z możliwych do wyboru na rynku pracy. Drugą myślą z kolei jest to, że firma śmierdzi ściemą i wyzyskiem. Wszystkie pozytywne komentarze wygląda na to, że są od aktualnych pracowników, które wydają się mało wiarygodne, zachwalają pisząc, że ludzie są super, każdy wie, ludzie są ważni, ale od tego ma się w życiu znajomych, kolegów... rodzinę w pracy to świetny dodatek a nie jedyna rzecz. Po dniu próbnym, nie polecam nikomu tej firmy, ? Po spędzeniu tam koło 3h można zauważyć, wiarygodność komentarzy, które są negatywne. jeśli jest premia to czemu oferują ją do koperty zamiast na konto? Dużo tam się dzieje i chyba ktoś powinien sprawdzić tą firmę i to nie czy pracownicy są mili. Pozdrawiam.

Żenada
@Kandydat

Do obowiazków pracownika należało pisanie pozytywnych opinii na tej stronie

Nie polecam Nowy wpis

Nie polecam, słabo płacą (bardzo słabo), do tego nie do końca uczciwie (część kasy do koperty). Podwyżka praktycznie nie istnieje. Biuro brudne, zimą zimno, latem tak gorąco, że się nie da żyć (klimy brak) typowy Januszex opinie tutaj i na innych portalach są pisane przez pracowników w ramach "marketingu szeptanego". Jedyny plus to możliwość brania dużej ilości nadgodzin, jest to przydatne, bo podstawowa pensja jest bardzo mierna

Żenada Nowy wpis
@Kandydat

Do obowiazków pracownika należało pisanie pozytywnych opinii na tej stronie

Obsługa Klienta Nowy wpis

Atmosfera jest pełna pozytywnej energii i współpracy. Praca zdalna jest dostępna, co umożliwia mi elastyczność w organizacji czasu i równowadze między życiem zawodowym a prywatnym. Zarobki są konkurencyjne i adekwatne do mojego doświadczenia, człowiek nie czuję się oszukiwany. Firma stawia również duży nacisk na rozwój pracowników, oferując szkolenia i możliwości awansu. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z mojego zatrudnienia i polecam tę firmę jako pracodawcę.

Czy w MW Logistic Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Aplikowałeś do firmy MW Logistic Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
@pracownik

W MW pracuje już dwa lata, największym plusem pracy jest super zespół. Mamy możliwość rozwoju, dodatkowe premie i benefity. Bardzo polecam!

pracownik zdalny

Polecam pracę w MW Logistic, mega duży plus za elastyczność w kwestii pracy zdalnej :)

Pracownik z 5-letnim stażem

W MW Logistic Sp. z o.o pracuje 5 lat jak w każdej filmie początki były mega ciężkie jednak rok za rokiem widziałam ze idziemy do przodu, oczywiście były sytuacje gdzie nie było w co rak włożyć taki był nawał pracy( nie ukrywam w takich chwilach miałam chęć złożyć wypowiedzenie) jednak po przenalizowaniu za i przeciw oraz rozmowie z zarządem zostałam. Firma pomimo ze na runku jest 5 lat mega szybko sie zwija z kliku osób na star doszło do kilkudziesięciu, a o czymś to świadczy! Myślę ze gdyby były naprawdę tak kiepskie płace, nie było by firmy bo nikt by nie chciał popracować za przysłowia "(usunięte przez administratora)". Każdy kto chce tutaj pracować nie powinien sie zrażać po miesiącu czy dwóch, każdy z nas to przechodził, ja również ( wiesz mi lub mnie nie do tej pory czegoś sie uczę) ale wystarczy chcieć i mieć pozytywne myślenie a z czasem zostaniesz doceniony. Co do pracowników no cóż sa dni kiedy sie kochamy a innym razem "drzemy koty" ale w której filmie tak nie ma :) każdy z nas ma swojego lepszego lub gorszego kolegę z pracy, z którym chce przebywać lub nie. Integracje sa u nas średnio 2/3 razy do roku w zależności od tego co wymyślimy ( ja jestem zwolennikiem aktywnej integracji ) ostatnio był gokarty można było sie pościągać z szefem(tak zarząd tez uczestniczy w integracjach, nie uciekają z tekstem bawcie sie, integrują sie z nami ) żałuje ze nie wygrałam w gokartach ale za to w tym samym dniu wygrałam bilet na Beyonce!! gdzie to było dla mnie mega zaskoczenie. Możliwe ze ktoś pomyśli ze jest to przesłodzona opinia ale mimo różny sytuacji w firmie( a mam ich trochę ) dobrze ja oceniam( moze to przez to ze jestem od początku i widzę potencjał i nie moge doczekać sie jakiś zmian ). Żadna firma nie jest wyjątkowo, żaden pracodawca nie jest perfekcyjny, tutaj doskonale pasuje przysłowie " Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" . Początki sa ciężkie ale potem możesz byc mega zdziwiony ( pozytywnie). Polecam firmę MW Logistic Sp. z o.o. - Warszawa - Ania

Ola

MW to super miejsce jeśli chcesz się rozwijać w handlu na wielu poziomach - można poznać cały proces sprzedaży w e-commerce - od pakowania, przez wysyłkę i logistykę po kontakt z klientem i sprzedawcą i co jest super to szefostwo jest totalnie otwarte na propozycje i pomysły, można mieć faktyczny wkład w rozwój firmy :)

Czy istnieje możliwość rozwoju w MW Logistic Sp. z o.o.?

Kamila

Pracuję w dziale obsługi klienta w MW Logistic i jest to miejsce w którym czuję się bardzo dobrze. Atmosfera w firmie jest wyjątkowo pozytywna - współpracownicy tworzą zgraną ekipę, gotową do pomocy. To miejsce, gdzie rozwijamy się zawodowo, a równocześnie zachowujemy równowagę między pracą a życiem osobistym. MW Logistic to inspirujące środowisko, które cenię sobie bardzo wysoko!

R

Pracując w dziale obsługi klienta w MW Logistic, mam przywilej cieszyć się pracą zdalną i fantastyczną atmosferą. Praca zdalna pozwala na elastyczność i komfort, co jest ogromnym atutem. Atmosfera w firmie jest niezwykle przyjazna, a nasi współpracownicy są profesjonalni i zawsze gotowi do pomocy. To miejsce, gdzie rozwijamy się zawodowo, jednocześnie ciesząc się harmonią między życiem zawodowym a osobistym. To naprawdę inspirujące miejsce pracy!

Czy pracownicy w MW Logistic Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Asia

Tak, nawet bardzo :) pracuje w tej firmie pół roku i już zawarłam wiele wartościowych znajomości. Często organizowane są spotkania integracyjne, które bardzo w tym pomagają!

odpowiedź

Pracownicy doskonale obgadują każdego kogo nie ma w miejscu pracy.

kamila

Jako pracownik działu obsługi klienta w MW Logistic, cieszę się pracą zdalną i doskonałą atmosferą. Elastyczność w organizacji czasu pomaga osiągnąć równowagę między pracą a życiem prywatnym. Wspaniała atmosfera w zespole sprzyja motywacji i efektywności. MW Logistic to miejsce, gdzie praca ma sens, a rozwój zawodowy to priorytet.

Mati

Pracuje tu już dłuższy czas i jak wszędzie - raz jest lepiej, a raz gorzej :D Bywa tak, że jest baardzo dużo pracy, ale wtedy zawsze pracodawcy dają nam odczuć, że dbają o nasz komfort i potrafią wynagrodzić dodatkowe obowiązki ;) Firma oferuje możliwość rozwoju i awans na inne stanowiska, co również uważam za duży atut - kto się wykaże na pewno zostanie doceniony :)

Malwi

Jestem pracownikiem firmy od 1,5 roku. Zdecydowanie polecam to miejsce pracy. Bardzo szybko udało mi się wyróżnić i zostać zauważana, co wiązało się ze zmianą obowiązków i rozwojem osobisty. Możliwość pracy zdalnej oraz elastyczny grafik pracy to główne zalety. Firma zapewnia mi dalsze możliwości rozwoju. ❤️ W razie sytuacji spornych lub wniosków można poprosić o spotkanie koordynatora lub zarząd i przedyskutować je. WIELKIM ATUTEM są ludzie pracujący w biurze MW Logistic, ekipa do tańca i do różańca.

Agnes

Praca w tej firmie przynosi mi satysfakcję. Firma się rozwija, a każdy rozwój wiąże się z nastawieniem na zysk. Atmosfera w pracy jest naprawdę w porządku. Mogę liczyć na pomoc doświadczonych kolegów i koleżanek, którzy dziela ze mną swoją wiedzą. Pracodawcy organizują nam wyjścia integracyjne, co jest miłym aspektem i oderwaniem od biurka. Z pracy jestem zadowolona

Agnieszka

Pracując w MW Logistic w dziale obsługi klienta, mogę śmiało stwierdzić, że to fantastyczne miejsce do pracy. Możliwość pracy zdalnej sprawia, że mamy elastyczność w organizacji czasu i efektywnie łączymy życie zawodowe z osobistym. Atmosfera jest naprawdę wyjątkowa - koleżeńska, wspierająca i pełna pozytywnej energii. Codziennie doświadczamy profesjonalizmu naszych współpracowników i otwartości na nowe pomysły. Praca w MW Logistic to nie tylko rozwój zawodowy, ale także satysfakcja z bycia częścią zgranego zespołu.

Magdalena

Jeśli jesteś ambitny, pracowity, chcesz się rozwijać i nie boisz się nowych wyzwań to firma dla Ciebie :D Większe zaangażowanie i elastyczność = większe zarobki. Jeżeli nie lubisz się "przepracować" i idziesz po linii najmniejszego oporu - nie aplikuj :)

Kacper

Pracuję w firmie blisko 2 lata, poznałem pracę chyba we wszystkich działach - jestem bardzo zadowolony. Spotkałem się z dobrym przeszkoleniem stanowiskowym na początku, wsparcie od współpracowników oraz przełożonych jest na wyśmienitym poziomie! Praca zdalna / hybrydowa jest możliwa i wszystko można dogadać. Praca na podstawowych stanowiskach jest banalna, system premiowy pozwala przy zaangażowaniu dołożyć sobie do wypłaty nawet 1000zł co miesiąc. Oczywiście pracując minimum zarabiasz minimum, czy gdzieś jest inaczej? Ekipa jest wyśmienita, wszystkie integracje czy przysłowiowe wyjścia na piwko wspominam bardzo dobrze.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w MW Logistic Sp. z o.o.?

Umiejętności pracownika weryfikowane są na ostatnim etapie rekrutacji. Ostatni etap to dzień próbny na którym pracownik zapoznaje się z narzędziami na których będzie pracował.

Zostaw merytoryczną opinię o MW Logistic Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w MW Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MW Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MW Logistic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MW Logistic Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Ryżowa 51
    02-496 Warszawa