Opinie o Concept4You Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Concept4You Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Concept4You Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concept4You Sp. z o.o. w Warszawa

Łucja

Na stronie internetowej Concept4You można przeczytać o możliwości zarabiania poprzez system poleceń, jednak nie jest to dokładnie opisane. Większość pojawiających się na forum wpisów dotyczy usług świadczonych przez firmę, a nie zatrudnienia w niej. Czy ktoś z Was może przedstawić oferowane przez pracodawcę warunki? Może trwają aktualnie rekrutacje na jakieś konkretne stanowiska? Czy przedsiębiorstwo zatrudnia w oparciu o umowę o pracę?

JR
@XYZ oszukana

Ja również dokonałam wpłaty w wysokość 4tys i zero kontaktu ze strony C4Y, tak wiec odradzam

@Łucja

Niestety , ale nie znajdziesz tej informacji bo poszukują wyłącznie partnerów, którzy mają polecać firmę na zasadzie emarketingu. To zwykły MLM i dlatego w sieci (głównie na FB) jest masa ofert samochodów, którą mają przyciągnąć jedynie potencjalnego klienta. Nie podpisujesz umowy o prace, a jedynie umowę partnerską, ale trzeba jeszcze za to zapłacić 599 PLN za tzw licencję. Tu zarabia się jedynie na poleceniach, a nie sprzedaży samochodów. Po opłacie licencji, osoba która Ci poleciła firmę dostaje oczywiście prowizje 100 PLN, jak widać nie trzeba nawet sprzedawać samochodów. Nie polecam

Tomasz D Antonio
@Jacek

Widać że jesteś kompletnie nie doinformowany. Ideą i misją firmy jest aby nowe auta były dostępne dla każdego i przede wszystkim zwykłego Kowalskiego który dodatkowo ma możliwość otrzymywania prowizji za polecanie i sprzedaż samochodów w atrakcyjnych ofertach co stanowi dla niego dodatkowy a często okazuje się że główny dochód z którego może spokojnie opłacić rate za samochód. Tu nikt nie dostaje kasy za darmo tylko za zaangażowanie i pozyskanie klienta. Jeśli dla Ciebie inwestycja w licencje 599zł wydaje się kosmiczną kwotą to mogę podać adresy firm pośredniczących w leasingach i sprzedaży które pobierają nawet 8tyś zł za podjęcie współpracy i dodatkowo miesięczną opłatę "franczyzową" np. 1000zł. To jest normalny biznes jak każdy inny tylko trzeba chcieć go zrozumieć i się przede wszystkim zaangażować bo kasa sama nie spada z nieba. A MLM i Network Marketing (a nie e-marketing) to jest model biznesowy XXI wieku rekomendowany przez takie postaci jak R.Kiyosaki, na tym modelu firmy z przeróżnych branż osiągają spektakularne wyniki finansowe a ich partnerzy mogą osiągać to samo inwestując w samego siebie bez ryzyka które tak często związane jest z prowadzeniem i inwestowaniem kapitału w tradycyjny biznes .

Tomasz D Antonio
@Łucja

Cześć Łucja jeśli jesteś zainteresowana współpracą chętnie Ci opowiem i przedstawię projekt i możliwości jakie daje. tomaszc4y@gmail.com. Pozdrawiam.

@Tomasz D Antonio

Ręce opadają Tomku. Widać że jesteś po szkoleniach motywacyjnych i że nie masz pojęcia o branży motoryzacyjnej. Owszem MLM jest idealny dla produktów, które rotują, czyli które kupuje się na okrągło np. co tydzień lub miesiąc. takie jak np. kosmetyki, czy suplementy diety. W tych branżach MLM sprawdza się bardzo dobrze, ale w branży motoryzacyjnej i finansowej powinni sprzedawać wyłącznie fachowcy, którzy będą w stanie doradzić klientowi odpowiedni dla niego samochód i opcje finansowania pod jego możliwości. W Concept4You próbują do tego przeszkolić pierwszą lepszą panią Zosie, która nic nie wie o samochodach ( za wyjątkiem kolorów ). Są branże w których MLM po porostu nie sprawdza się. Samochody i produkty finansowe to nie np. krem to stóp, który jeśli nie zadziała, to klient pójdzie i kupi za tydzień inny gdzie indziej i nie będzie mieć do nikogo pretensji. Jeśli podpisze on np. umowę leasingu samochodu na 3-4 lata i coś zostanie żle mu wytłumaczone, to kto poniesie za to odpowiedzialność? Tak wiem, klient który nie doczytał umowy, ale czy to o to chodzi? Jak klient dostanie kare umowną na 2.500 PLN za np. przekroczony ustalony roczny limit kilometrów o 1 km, to pani Zosia umyje ręce, bo będzie już dawno zajmować się innym kolejnym (trzecim lub piątym) bisnesem MLM. Dlatego uważam że Concept4you to próba wyciągniecia pieniędzy od ludzi, którzy myślą że mogą wykorzystać MLM do zarobku w branży, która do tego się po prostu nie nadaje. Jeśli ciężka pracą nazywasz łapanie naiwnnych klientów i partnerów to wydaje mi się że chyba żle do tego pochodzisz. Wystarczy zobaczyć jacy pseudo liderzy promują ten "biznes" z Krystianem Burdzy na czele. Tomku przejrzyj na oczy dopóki nie jest za póżno!

@Jacek

Dziękuję Ci za odpowiedź. Rozumiem sposób funkcjonowania firmy, jednak sądzę też, że firma może poszukiwać różnego rodzaju kierowników, czy na przykład przedstawicieli handlowych. A czy współpracowałeś z Concept4You na zasadzie programu partnerskiego?

Lukas
@Tomasz D Antonio

Czy firma Concept4You w jakikolwiek sposób weryfikuję osoby z którymi podejmuje współpracę? Oferujecie usługi finansowe,to jest duża odpowiedzialność. Jaką pewność ma klient że nie trafi na przysłowiową panią Zosie z ulicy która nie ma pojęcia o samochodach a co gorsza o dodawaniu lub takiego Pana Ryśka któremu trzeci biznes nie wyszedł, zadłużony po uszy szuka kolejnej okazji żeby zarobić.

@Jacek

Ota pakiet startowy jest już tańszy?? Ja zapłaciłam frycowe 4000zł w 2017roku i nie mam możliwości odzyskania żadnej kwoty, ta firma to zwykłe (usunięte przez administratora) nabijanie ludzi w butelke. NIE POLECAM!!!

do Jacka do Bartka
@XYZ oszukana

Raz Bartek , raz Jacek sie podpisujesz, Nick Oszukana, może napisz " jestem TROLEM". O jakim wpisowym piszesz??? Ponieważ nie ma żadnego wpisowego , działam i wiem. Więc jestem zniesmaczony takim wpisami. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Jeśli ktoś sobie w życiu nie radzi , niech poszuka pracy na portierni . A nie wylewa swoje żale kiedy go tyłek boli. Powodzenia

do Jacka do Bartka
@XYZ oszukana

Chyba pomyliłeś firmy ponieważ oni w 2017 nie istnieli . Nie wypisuj nie prawdy, bo pamiętaj ze internet nie jest anonimowy .

mb Nowy wpis
@Jacek

To nie jest obiektywna opinia. Takiej opcji też nie polecam. Nikt nie dołącza do C4Y po to aby polecać kupno licencji. Ile osób trzeba by polecić kupno licencji za 650zł zeby zarobić niecałe 100zł? Bez sensu. Jeśli ktoś chce prowadzić i rozwijać biznes w oparciu o atrakcyjne oferty leasingu połączone z programem partnerskim to najlepsze miejsce aby stawiać pierwsze kroki. (usunięte przez administratora)Bez żadnej rejestracji i opłat. Partner może sprzedać auto i dopiero wtedy opłącić licencje z otrzymanej prowizji.

JR Nowy wpis
@XYZ oszukana

Czy Concept4You Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

mb Nowy wpis

To nie jest obiektywna opinia. Takiej opcji też nie polecam. Nikt nie dołącza do C4Y po to aby polecać kupno licencji. Ile osób trzeba by polecić kupno licencji za 650zł zeby zarobić niecałe 100zł? Bez sensu. Jeśli ktoś chce prowadzić i rozwijać biznes w oparciu o atrakcyjne oferty leasingu połączone z programem partnerskim to najlepsze miejsce aby stawiać pierwsze kroki. Jeśli interesują Cię szczegóły to możesz do mnie napisać a udostępnie Ci pełną i szczegółową prezentację : https://www.linkedin.com/in/marcin-białostocki/. Bez żadnej rejestracji i opłat. Partner może sprzedać auto i dopiero wtedy opłącić licencje z otrzymanej prowizji.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Concept4You Sp. z o.o.?

mb

System premii jest prosty i składa się na dzień dzisiejszy wyłącznie z dwóch poziomów. Dziś Partner może zarabiać 45% z tego co zarobi firma. Według planów firmy prawdopodobnie to się zmieni w przyszłości.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Concept4You Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Przemysław

Polecam. Wysokie prowizje Ale trzeba się zaangażować. Nie pracujesz, nie zarabiasz. To nie etat. Polecam

Polecam, Dobre rabaty , i super rozwiązanie z car for free, gdzie za polecenie klienta moge obniżyć rate swojego samochodu. Dla mnie Bomba

Firma nie szuka pracowników, szukają partnerów w całej Polsce ,który się wyszkolą i bedą miec podstawową przynajmniej wiedze na temat finansowania i sprzedaży oraz wynajmu samochodów, bo tym się zajmują. Jeśli szukasz cepłego etatu to zle trafiłeś. Firma płaci tylko za wyniki a jeśli one są Prowizje są na wysokim poziomie. Ciekawy Concept i pomysł. Z OBROTOMIERZEM osiągne swoje cele . POLECAM

MEGA FIRMA, MEGA LUDZIE, Polecam, zaczynałem współprace pół roku temu i jestem bardzo zadowolony. jestem także klientem, i obniżam koszty swojego samochodu. A Innowacyjny pomysł Obrotomierza, daje możliwość obniżenia kosztów swojego nowego samochodu każdemu , nawet o 100%, dążę własnie do tego i dobrze mi idzie. POLECAM .

Bartek

CO mogę powiedzieć jak zawsze osoby, które nie działają aktywnie, nie mają wyników, nie mają sukcesów, oraz co najważniejsze bardzo dużo osób, które dostały szansę aby za FREE- bez inwestycji coś zarobić, to najczęściej frustraci i osoby, które nie tylko nic nie zrobiły ale co najważniejsze - zawsze mają dużo do powiedzenia. Nie twierdzę, że firma ma idealny system komunikacji, nie twierdzę też, ze jest bez skazy, jest na samym początku drogi i popełniają wiele błędów. Uczą się nowego jak każdy kto wchodzi w nową branżę, ale widzę, że założyciele mają to co najważniejsze. Mają serce i wielką wizję i robią to z PASJĄ to czuć a z wartościowymi i cierpliwymi osobami - na pewno osiągnie Firma sukces- tego jej życzę :) mi projekt się podoba od samego początku, i będę kibicował - aż potem wszyscy będą zdziwieni. Ale tak zawsze bywa. powodzenia wszystkim z CONEPT4YOU Lubię atmosferę w Concept4You Sp. z o.o. za: WIZJA i POMYSŁ

@Bartek

Nie wiem co to za szansa " ZA FREE" mnie to kosztowało 4000zł - a brak kontaktu z firmą, brak możliwości uzyskania oferty - nie działa motywująco do szukania klientów...Życzę Powodzenia:)

do Bartka podobno "oszukana"
@XYZ oszukana

Jestem z Firmą od samego początku, na początku 2018 rok kiedy startowali kupiłem PAKIET SZKOLEŃ za 4000 , ja Też go kupiłem , korzystałem z nich i bylem bardzo zadowolony, ponieważ przekazywali merytoryczną wiedzę , każdy mógł sobie wybrać odpowiednie terminy w ciągu roku. Kwota 4000 była bardzo niska jak na ilość i wiedzę którą zdobyłem. Jestem bardzo zadowolony. wiec proszę nie pisać bzdur i robić z siebie TROLA , internet nie jest anonimowy

Krzysztof1565

Zapisałem się do Concept4You i po zalogowaniu się do panelu użytkownika mam wrażenie że to firma szkoleniowa. Mam kliku klientów na zakup samochodu ale wpisując zapotrzebowanie po 10 dniach do tej pory nie odpowiedział nikt. Odnoszę wrażenie że firma chce szkolić a nie sprzedawać samochody. Zdecydowanie odradzam

Maciej Podlewski
@Krzysztof1565

Polecam firme Carsist, 0zl wpłaty za licencje. Zajmują się sprzedażą samochodów, dobraniem odpowiedniego finansowania i maja bardzo dobre oferty na ubezpieczenie

@Krzysztof1565

Ta firma nic nie chce robić:) tylko ludzi nabijać w butelke:)

Użytkownik

Nie polecam Firmy. Pierwsze wrażenie ok znajomy mi pokazał omówił jak to wygląda, prowizje rabaty system poleceń, super ceny...coś fajnego, wizje przyszłość, akcje spółki, oddziały rozwój....ideał. Wpisowe licencja ok 1000 zł ale dobra możemy sprzedawać, polecać... Realia.....nic się tam nie dzieje, zero rozwoju oferty w jakimś exelu, dziadowska strona, zero wsparcia, zero materiałów marketingowych. , właściciel marzyciel wizjoner snuje plany milionowe obroty, oczywiście płatne raz 150 zł raz 750 zł raz 500 zł masakra, żadne sprecyzowane prowizje za polecania, raz mówią ileś tam procent potem inaczej w umowie nie ma konkretnych kwot.oferty leasingowe dramat jedna firma geting, na ofertę czeka się kilka dni gdzie w salonie ok 30 min kilku firm, tragedia, szefostwo tylko jeździ obiecuje jakieś akcje złote góry, i tylko szkolenia,nieporozumienie jak dla mnie, oferta nie aktualizowana na auta od ponad 7 miesięcy, auta niby ostatnie sztuki a do dziś w ofercie do maja....nie polecam szkoda czasu kasy spalonych znajomości.

@Użytkownik

@Użytkownik Dzięki za przybliżenie specyfiki pracy w Concept4You. Co powiesz o kwestii atmosfery pomiędzy pracownikami?

@Użytkownik

Moje wpisowe wynosiło 4000zł i nie mam możliwości odzyskania - porażka totalna - UWAGA NIE POLECAM!!!

kosta

Ale to jest forum pracownicze więc klienci firmy nie powinni kierować uwag na to forum!

Obiektywny klient i Partner

Polecam tą firmę , mają bardzo ciekawe RABATY, których sam nie byłem w stanie uzyskać, polecając firmę , ponieważ sam się przekonałem i kupiłem u nich samochód , zdobyłem także klienta , dzięki któremu uzyskałem prowizję , która pokryła mi 2raty miesięczne. Polecam i będe dalej polecał Mam wrażenie ,że większość wpisów jest tutaj osób z konkurencji, albo osób które nic nie zrobiły , a myślały ze prowizja z nieba im spadnie. Nie ma sprzedaży nie ma prowizji, to nie 500 + :) ze płacą za nic nie robienie.

Dotychczasowy Biznes Partner

Zdecydowanie odradzam współpracę z firmą Concept4You. Po prawie 2 miesiącach współpracy jako partner mam już wyrobioną opinię na ich temat. Firma nie wywiązuje się z obietnic przedstawienia ofert na wybrane przez klientów samochody. Pozyskałem dla nich wielu klientów na konkretne samochody, na które nie otrzymałem do tej pory ofert. Cały czas procedują i odsyłają do systemu CRM i wymagają kolejnych dokumentów, mimo ich dostarczenia i tak nie są w stanie przedstawić oferty. Wiecznie organizują jakieś szkolenia, webinary i wyciągają kolejne pieniędzy na licencje i opłaty za szkolenia zamiast skupiać się na sprzedaży samochodów. Jak dla mnie wygląda to jak typowa piramida finansowa wyciągająca od ludzi pieniądze, a nie sprzedająca samochody. Zwłaszcza ze otrzymywałem od nich prowizje za zaproszenie osób, których i tak nie sposób było wypłacić bo najpierw muszę z nich sfinansować dla siebie nowe auto, którego akturat nie potrzebuje. To jakaś paranoja. Biuro w Warszawie to fikcja. Jak najbardziej jest to przeszkoda w kontakcie bo Pani na infolinii jest nie zorientowana w branży, widać że tylko przekazuje informacje dalej. Wszystko prowadzone jest przez współwłaścicieli z domu, co widać na webinarach. Przez nich spaliłem dużo konkretnych kontaktów z klientami, którzy chcieli zamówić naprawdę konkretne samochody z wyższej półki i nigdy nie doczekali się oferty i nikt nawet do nich nie zadzwonił z biura aby wyjaśnić sprawę. Z tego co wiem kilka samochodów udało im się sprzedać, ale tylko z tzw. stałej oferty takich jak np. Nissam Qashai 1.2 N-Connecta, który zalega na stokach w Polsce ( umówmy się tak mały silnik dla SUV-a nie jest dobrym pomysłem, no chyba że ktoś szuka przysłowiowego "muła") i wciskanie ich wszystkim klientom to chyba nie pomysł na sprzedaż. Wychodzę z założenia że to klient decyduje o wyborze swojego samochodu, sprzedawca może jedynie mu pomóc wybrać konkretny typ silnika czy wyposażenie i coś nie coś zasugerować, a nie wciskać to co firma ma teraz w ofercie. Próbując wyjść z tego wszystkiego z twarzą przed swoimi klientami postanowiłem znaleźć oferty dla nich w konkurencyjnych firmach. Jakie było moje zdziwienie ze konkurencja działa zupełnie w inny sposób, przedstawiając w ciągu kilku godzin pełną ofertę na dowolne samochody i ich finansowanie. Przestrzegam wszystkich przed wchodzeniem we współpracę z Concet4You, straciłem przez nich tylko czas i pieniądze :(

Alex
@Dotychczasowy Biznes Partner

Miałem podobny problem z nimi, czy możesz polecić konkretną firmę, o której piszesz, że działa tak sprawnie?

Kuba
@Alex

Ja polecam Ci Auto za grosze, działają naprawdę szybko i profesjonalnie https://autozagrosze.pl

Janek
@Kuba

A ja zdecydowanie nie polecam, śmieszne warunki współpracy i autozagrosze oferują bardzo niekorzystne warunki współpracy... Wyobrazasz sobie zeby przedstawiciel handlowy nie dostał nawet nieodplatnie numeru telefonu sluzbowego? bo ja nie.... Dodatkowo z miejsca zakaz konkurencji na 5 lat? Absurd.

Mateusz
@Janek

Janku, tu akturat się z Tobą nie zgodzę, mam od Auto za grosze nr telefon i bardzo dobrze sobie chwalę z nimi współpracę jako ich przedstawiciel. Telefon można u nich używać swojego lub z ich puli numerów w zależności od dogadania się. Przede wszystkim szybko wypłacają prowizję, którą dostaję średnio już po 3 dniach od wystawienia im FV. Co do lojalnościówki i zakazu konkurencji to obecnie w tej branży to już norma, jej brak mógły nawet sugerować że firma nie patrzy przyszłościowo.

Robert

Potwierdzam, ta firma to jakieś nieporozumienie. MLM oparty o wynajem długoterminowy, gdzie głównie chodzi o to żeby pozyskać partnera i zarobić na prowizji. Sprzedaż korzystnych finansowan i obietnica nowego samochodu za półdarmo to tylko wabik żeby wprowadzać kolejne naiwne osoby do swojej struktury dla zysku.

Maks G.
@Robert

Witam Jeżeli jest Pan zainteresowany konkretną współpracą w zakresie usług finansowych dla klientów indywidualnych jak i biznesowych w zakresie kredytów , leasingów , faktoringu , ubezpieczeń oraz innych instrumentów finansowych zapraszam do kontaktu

Janek
@Maks G.

ja jestem zainteresowany, proszę o kontakt

Pachnąca Wiosną.,

No to teraz wymyślili. Sprzedawać będą akcję min inwestycji 1000zł wartość akcji 1gr. Tak w ogóle można jak to jest? Prócz tego przynajmniej raz w mc organizują szkolenia. Pranie mózgu nic innego.

Jan

Lubię atmosferę w Concept4You Sp. z o.o. za: W firmie Concept4you najbardziej podoba mi sie to ,że dbaja o inrteresy klienta , nie naciagogają na koszty które 'pocichu" doliczja do raty samochodu a cały proces od zgłoszenie sie klienta do wyjechania samochodem z salonu jest bardzo sprawny . A najbardziej pdobało mi sie to że jak im poleciłem klienta to mi za to zapłaciłi i to więcej niż wynosiła rata mojego samochodu :) Szczerze polecam

@Jan

O czym ty piszesz? Widać ze Ci firma za to płaci :) Kolejny naciągacz szukający jeleni do biznesu online

Henryk

Firma tragedia zero profesjonalność czekałem na ofertę 4 tygodnie tragedia nigdy tak olewająco jeszcze nie zostałem nigdzie potraktowany, przesłałem zapytanie do salonu samochodowego jak i do innych firm konkurencyjnych otrzymałem info w ciągu 2 dni roboczych a jedna z firm konkurencyjnych na rynku zrobiła wycenę w 40minut z kalkulacją rat i co leprze w ciągu 5dni roboczych od dnia wysłania zapytania otrzymałem auto a tutaj do dnia dzisiejszego zero odpowiedzi porażka firmy na całej lini

Pierwszy telefon i odrazu kłamstwa. Na stronie internetowej podają siedzibę firmy i jest foto budynku a wynajmują tylko biuro.

Tomasz
@Gość

Co w tym dziwnego? Nie rozumiem.... czy to wpływa jakkolwiek na obsługę klientów i kontakt z biurem?

Zostaw merytoryczną opinię o Concept4You Sp. z o.o. - Warszawa

Concept4You Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Józefa Chociszewskiego 12
    64-100 Warszawa