Coders House Sp. z o.o.
counter
1 1 6 5 1
yo Nowy wpis

W sumie dzięki, że na targi pracy posyłacie ludzi, którzy mają wyrąbane na to, po co tam są.(usunięte przez administratora)Dzięki temu poszperałem trochę bardziej, co to za firma. To tyle, nara:)

Katarzyna Nowy wpis

@Pracownik, na stronie internetowej firmy jest podana siedziba w Warszawie (ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa), a oferty pracy ( https://codershouse.eu/pl/job-offers ) dotyczą Wrocławia, więc może są po prostu dwa oddziały? Może powiesz nam jak oceniasz pracę w Coders House? Jaka atmosfera panuje w firmie? Jakie warunki proponuje pracodawca?

Byly Nowy wpis
@Katarzyna

Nie nie maja oddzialu w Warszawie ale sie tam zarejestrowali zeby nie bylo powiazan z B2B service ktorym wczesniej byli cxy Coders Expert

Kazimierz Nowy wpis
@Byly

Dlaczego uważasz, że ta firma unika powiązań z firmą B2B Service? Czy jesteś pewien, że jedna i druga firma mają ze sobą coś wspólnego? Może warto popatrzeć na to z innej strony i dać tej firmie szansę. Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w tej firmie?

Ta firma nie ma biura w Warszawie tylko we Wrocławiu. T(usunięte przez administratora)

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Coders House Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od użytkowników na temat Coders House Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Coders House Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Coders House Sp. z o.o.