Schuengel Polska

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 32 ocen.

Opinie o Schuengel Polska

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schuengel Polska

ajnio
użytkownik zarejestrowany

minął miesiąc i co @olek? czy tak jak obiecałeś szukają?

aska

A gdyby ktoś chciał wiedzieć gdzie kurdupel o.. Aktualnie mieszka i pani k, chętnie pomogę. joanna.aska.1985@wp.pl

ajasienieprzedstawie

Nowa firma pani k. i pana o. to SGD sp.z.o.o. jakby ktos chcial wiedziec.

Nick

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie ..... na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu: 29 kwietnia 2015r o godz. 14:40 w budynku Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie mającego siedzibę przy ul. Ogrodowa 51a w sali nr 613, odbędzie się pierwsza licytacja: nieruchomości gruntowej oznaczonej w ewidencji gruntów jako działki ewidencyjne nr 6/19, 6/20 z obrębu 1-09-41 o powierzchni 3337m2 położonej: 02-867 Warszawa, ul. Baletowa, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa XIII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze: [WA2M/00313617/6] należącej do dłużnika: "Schuengel Polska" sp. z o.o. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem hali magazynowo-biurowej o powierzchni 1372,80m2. Suma oszacowania wynosi 3 997 500,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 2 998 125,00zł. Kwota ta zawiera podatek VAT. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 399 750,00zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika:

Ziutek

firma nie istnieje, pozostala po niej jedynie dluuuga lista dlugow, a znana dwójka O. i K. dobrze sie bawi w nowej firmie

robi
użytkownik zarejestrowany

wcześniej głośno było na temat spóźnień w Schuengel Polska, ale nie wiem jak to teraz aktualnie wygląda... Może znajdzie się tu ktos kto udzieli odpowiedzi na powyższe pytania.

ja

praca w niemieckiej firmie na poziomie europejskim,a w Polsce ....cóz może poradzić niemiecki właściciel jak zarząd polski zrobił mu koło piór.Nie zweryfikował jakich sobie dobrał polskich partnerów.

anonim

Witam. Mojej firmie są winni prawie 10000 zł niemalże już od roku. To prawda telefony wyłączone, a Pan (usunięte przez administratora)miał się pojawić ale jakoś go nie ma. Czy kolego podejmujesz jakieś kroki w związku ze ściągnięciem swoich należności ?

Anonim

Witam, Czy ktoś coś wie jak wygląda sprawa z ich działalanością? Mam u nich utopione troche kasy. telefony sie nie odzywają, podobno własciciel z niemiec mial sie pojawić i cos uzgodnić.

podwykonawca

nie zadawajcie się z nimi, ja już to wiem.

tftjhfg

Jeżeli macie wybierać między pracą w tej firmie a bezrobociem to uciekajcie jak najszybciej... umowa śmieciowa, paraca bez ubezpieczenia, po 11 godzin (z czego 1 godzina jest obcinana na przerwy, które powinny być wliczone w czas pracy), przerób co miesiąc taki sam bez względu na to ile zrobimy. Można sobie wypruć wszystkie wnętrzności, ale kwota przerobu i tak zostanie taka sama, 3/4 z niego zgarnia szefostwo, które nawet nie ma pojęcia co dzieję się na budowie i samo rzuca sobie kłody pod nogi przez bezsensowne dostawy materiałów, umowy, które nikt o zdrowych zmysłach by nie podpisał i wypłatami po 1800 zł. Robią sobie jaja z pracowników, mają nas za najgorsze śmieci. Taka jest prawda, że firma powoli stacza się na dno, szefostwo ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zgarniając większość kasy dla siebie. Raczej "kongresówki" już nie dokończą, wywalą ich po prostu z hukiem . Z daleka od tej firmy, nie ma co tracić na nich nerwów.

?

Praca po 11 godzin, bez ubezpieczenia, z pochwałami "firma was doceni", obietnice 5 tys., umowa o pracę, w rzeczywistości umowa o dzieło, praca na wysokościach bez ubezpieczenia, a pensja 1800 i to jeszcze 15 - ty i pensji nie ma. Panie Prezydencie Majchrowski" Kongresówka" jest podobno pod Pana szczególną opieką.Kierownictwo Schuengel z Warszawy robi kpiny z robotników. Ludzie, ktorzy odeszli musieli siła walczyć o zarobione pieniądze, Jak widzą, że przebrali miarę w oszukiwaniu to biorą następną ekipę,PIP na takich umowach nie broni pracownika, BHP - nie ma. I pytanie zasadnicze gdzie są komentarze, dlaczego nie są dostępne dla publicznej wiadomości.Jeżeli pracownik nie wie ile zarobi, kiedy dostanie wypłatę opinia musi być negatywna. i Jeszcze jedno obietnice duże, umowa na grosze a do tej umowy za kilka dni druga umowa, że nie będziemy mieć pretensji do pierwszej umowy - czy to zgodne z prawem? Lista wg której ma być obliczony przerób ale przed wypłatą podają drugą listę - już inne śmiesznie niskie stawki, a na koniec nie ma ile kto zrobił tylko wszystkim po równo i żarty - "zarobiliście po 900 zł".Nie wierzcie jak wam powiedzą, że stawka jest 14 czy 16 , ze zarobicie 5 a nawet 6 tysięcy - może kierownictwo bo robotnik jest w podły sposób oszukiwany.

ciekawski

Czy moze ktos napisac czy cos sie zmienilo, czy naprawde jest az tak zle, czy to pojedyncze przypadki ?

Nick

Pracowałem tam i to był mój życiowy błąd.

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

pracownik

Narobisz się ale ci nie zapłacą, dlatego cała ekioa z Kongresówki zeszła i do dzisiaj nie zapłacili.

skubi

ale jak ktos sie przyjmie do firmy to pracownicy ktorzy tam robia, wszystko ci powiedza co sie tam dzieje!!! ale kazdy chce juz pomalu z tej firmy odchodzic. ja wszystkim opowiadam o tej firmie gdzie tylko bym w Polsce niebyl i niepolecam tej firmy nikomu!! duzo odob tak robi i to bardzo szybko sie rozchodzi... i to mnie wlasnie cieszy i wy robcie tak samo.

kolo

daj sobie spokój człowieku szkoda nerw z tymi (usunięte przez administratora) opisanymi wyżej.

----------

kolego ja pracuje do tej pory w tej firmie i juz zygac mi sie chce na ta firme i na to kierownictwo. i z tego co ja tez wiem to ludzie na umowach stalych juz znalezli sobie robote w innej firmie. beda odchodzic grupa. ja tez! budecon zadzwon tam sa przyjecia.

oi
@---------- 30.05.2013, 09:54
kolego ja pracuje do tej pory w tej firmie i juz zygac mi sie chce na ta firme i na to kierownictwo. i z tego co ja tez wiem to...

nie polecam firma nie wiarygodna, zresztą okecie ofiara smiertelna, krakow-ofiara smiertelna , jesli takie cos ma miejsce to wskazuje na zaniedbania.(usunięte przez administratora)

pracownik1

To prawda. Ta firma nie jest przyjazna pracownikom, nawet pracowników o długim stażu którzy naprawdę się sprawdzali traktują okropnie. Ci państwo nie myślą o tym jak firma ma się rozwijać tylko jak wyjechać do Egiptu i poopalać swoje (usunięte przez administratora) To straszna firma

pracownik
@pracownik1 10.10.2012, 13:26
To prawda. Ta firma nie jest przyjazna pracownikom, nawet pracowników o długim stażu którzy naprawdę się sprawdzali traktują ok...

(usunięte przez administratora)umowa o dzieło, po 11 godzin pracy a 15-go konta puste. Do dzisiaj walczymy o wypłatę i będziemy walczyć dalej. Wykorzystają, robotę mają zrobioną za darmo, stracisz tylko na dojazdy. (usunięte przez administratora)

Ktoś

A możecie np. napisać, CZEMU - nie polecacie? jakieś specjalne powody?

aga
@Ktoś 01.03.2012, 22:07
A możecie np. napisać, CZEMU - nie polecacie? jakieś specjalne powody?

bo upadli już, kasy nie popłacili

koala

nie polecam pracy w tej firmie!

Zostaw opinię o Schuengel Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schuengel Polska