Firma która od samego początku budzi podejrzenia, zachęca klienta niskimi cenami oraz terminowością wykonania prac, lecz wszystko to mija się z rzeczywistością. Stosuje politykę naciągania klienta na dodatkowe koszty poprzez niesprecyzowane prawo budowlane w Polsce oraz wymyślanie dodatkowych prac i trudności przy wykonaniu założonych prac w celu podwyższenia wynagrodzenia. Pracownicy firmy pomijają wszelkie zasady BHP, nie stosują się do wytycznych na wykonanie prac, a co najgorsze pracują w stanie wskazującym bez żadnej kontroli przełożonych. Większość pracowników również narzeka na relacje oraz umowy za wykonywane prace. Firma w ogóle nie nadaje się do polecenia, nie wspominając już o nieodbieraniu telefonów, braku jakiegokolwiek kontaktu, niedotrzymywania terminów, niewywiązywania się z ustaleń oraz aroganckiego zachowania.