Opinie o Molus Tadeusz Usługi w Zakresie Prac Budowlanych w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Molus Tadeusz Usługi w Zakresie Prac Budowlanych. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Molus Tadeusz Usługi w Zakresie Prac Budowlanych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Molus Tadeusz Usługi w Zakresie Prac Budowlanych w Sosnowiec

Przy 30stu latach firmy na rynku myślałem, że będę musiał mieć jakieś większe doświadczenie by myśleć o pracy a z tego co zostało napisane uczniowie też są brani pod uwagę? ciekaw byłbym tylko tego czy stawka to minimalna przy zerowym doświadczeniu czy nieco więcej? na razie opcje w Sosnowcu sobie porównuje

@Vip Nowy wpis

To pseudofirma budowlana dramat fuszerka goni fuszerke.Kto normalny będzie pracował u człowieka który jest zwykłym (usunięte przez administratora)i cwaniakiem kombinującym tylko jak przekręciç na kase inwestora czy pracownika. Wystawia zawyżone faktury. Domaga sie zapłaty za spartaczone prace. Zatrudnia to za dużo powiedziane zatrudnia ludzi wyrwikufli którzy nigdy młotka czy poziomocy w rękach nie trzymali. Wystarczy zresztą przeczytaç opinie o tym człowieku.

Nie widziałem nigdzie ofert od was, skąd je braliście podczas aplikowania? Zastanowiło mnie to stwierdzenie odnoszące się do alko w pracy. jak przy tym w ogóle stoi się tu z jakimś ubezpieczeniem lub opieka?

Byli pracownicy są tu mile widziani skoro firma sama po nich dzwoni? Ciekawi mnie na jakich warunkach wtedy można wrócić? Czy jest jakaś lepsza propozycja? Sami ludzie to ze względu na co zazwyczaj odchodzą?

Były pracownik Nowy wpis

Odchodzą albo kasy nie ma na czas albo umowy nie daje a już nie wspomnę o chamstwie ze strony pana Molusa.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Molus Tadeusz Usługi w Zakresie Prac Budowlanych? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jak dużo osób pracuje w Molus Tadeusz Usługi w Zakresie Prac Budowlanych?

nie mam pojęcia jak tam wcześniej wychodziło z tym alkoholem na budowie, o którym już kiedyś pisano ale czy wiecie może jakich warunków można obecnie się spodziewać? Sprawdzam szczegóły, bo roboty szukam po Sosnowcu. Czy szykują się jakieś inwestycje od nowego roku? i jakiej kasy można się spodziewać?

Nie ma mu kto robić za takie pieniądze na dodatek dzwoni po byłych pracownikach czy mogą Dale pracować u niego gość jest zwykłym (usunięte przez administratora)

Jaki jest styl zarządzania w Molus Tadeusz Usługi w Zakresie Prac Budowlanych?

@Vip

Styl zarządzania w firmie pana Molusa wygląda następująco ; Nie było dnia żeby pracownicy oraz właściciel na budowie nie spożywali alkoholu Pan Molus wystawia faktury jak mu pasuje na zawyżone kwoty i domaga się zapłaty ma to miejsce po zakończeniu współpracy. Zdecydowana większość prac spartaczona a poprawki tego pana nie interesują. Współpraca z firmą' Molusbud to kłopoty i straty finansowe. Jeżeli ktoś szanuje swoje zdrowie oraz pieniądze to najlepiej omijać szerokim łukiem Jednym słowem Firma Dramat pracownicy z pod budki z piwem niektórzy z nich nigdy w życiu młotka poziomicy w rękach nie trzymali

Ziomek

Nie polecam firmy pracownika jak i ludzia którzy chcą aby firma robiła remont u nich lub stawiała domy!!! Fuszerka goni fuszerkę ściany krzywe wszystko do poprawek tak to jest jak się w robocie pije mało tego jeździ po spożyciu!!!

Vip
@Ziomek

Mister molus to zawodnik z wieloletnim stażem w budowaniu pseudo domów i naciąganiu inwestorów na kasę sam molus jak i jego pracownicy to ochlejmordy do dziś wyciągam za tui butelki puszki po piwie (usunięte przez administratora) podatkowy wystawia fv jak mu pasuje nie zgodnie z umową nie polecam tego partacza i (usunięte przez administratora) z daleka od niego szukam ludzi (usunięte przez administratora) przez niego

Nie polecam firmy pracownicy pija dużo rzeczy do poprawki znikają materiały budowy. Panie molus jak nie wrócą materiały na budowę na czeladzi spotkamy się w Sądzie bo to zwykła kradzież!!! Gdyż materiały były opłacone przezemnie!!! Domek robiła firma 8 miesięcy gdzie jest do zrobienia w 6 i jeszcze nawet nie zrobiła bo ich wywaliłem z budowy !!! Nie plecami.

@Pracodawca

Naprawdę zniknęły? A kiedy to się dokładnie stało, bo chyba dalej zwlekacie ze zgłoszeniem tego na policję?

@Ilona

Niech się pani nie martw sprawa trafiła do prokuratury tak ze pan Molus Tam będzie się tłumaczył z przekrętów!!

@Klijent

Serio? Ale mowa o tej sprawie tutaj z tego wątku tak?

@Ilona

Tak dokładnie z tego wątku. Jest zwykłym (usunięte przez administratora)i tyle.

@Klijent

To chyba jednak trochę potrwa, bo zaczął się lipiec a żadnych newsów od Ciebie na ten temat nie widzę?

@Ilona

Widzę że panTadeusz usuwa komentarze haha a czy potrwa nie bede tłumaczył okarze się w najbliższym czasie !!!

@Klijent

Ciekawe w sumie czy to wszystko co piszesz jest prawdą. Rozumiem, że po rozwiązaniu tego będą jakieś dowody? ;p

Inwestor

Nie mogę zrozumieć dlaczego inwestorzy nadal korzystają z usług pana Molusa , każdy może przeczytać sobie opinie o firmie Molusbud w internecie same negatywne opinie na pozytywne nie ma co patrzeç bo z reguły pozytywne opinie są pisane przez właścicieli firm by przyciągnąc zainteresowanie inwestorów. Reasumując według mnie firma która ma chociarz jedną negatywną opinie w internecie =problemy. Ludzie nikt nie pisze negatywnych opini bezpodstawnie Zastanówcie sie i czytajcie opinie zanim skorzystacie z usług takich nierzetelnych firm. Niestety korzystałem z usług pana Molusa i bardzo tego żałuje !

@Inwestor

A co w przypadku internetowych hejterów? Tacy to chyba mogą jednak bezpodstawnie niestety coś napisać nawet z nudów? W Pana przypadku co takiego się stało w związku z firmą?

Inwestor

Na mojej budowie było to samo(usunięte przez administratora) nie wywiązał sie ani z terminu zakończenia prac ani z podpisanej umowy.Praktycznie wszystkie wykonane prace do poprawy. Firma Dramat najlepiej omijać z daleka (usunięte przez administratora)

Agata
@Inwestor

Widać, że ta kwestia alkoholu w pracy jest regularna, a czy w podpisanej umowie jest zapis o zachowaniu trzeźwości w pracy? Wiesz, czy pracownicy, którzy piją nie są zwalniani, bo nie ma kto ich zastąpić?

Dorota
@Inwestor

Czy mogłabym prosić o kontakt?

@Agata

Nie nie są zwalniani pija do dziś mało tego jeżdżą samochodem !!!

Iwona

A nie możecie tutaj napisać? Przecież to chyba prawda więc żadna tajemnica? Ja też bym chciała wiedzieć coś i inne osoby może też

@Iwona

A co więcej by pani chciala wiedzieć?

Urzekając sie właściciel domku

Firma Pana Tadeusza robi robotę już któryś miesiąc gdzie praca jest na kilka dni ludzie się karzą ze pracownicy robiący pija dzien w dzień to nie do pomyślenia!!! Takie rzeczy na Borowej q Sosnowcu!!!

Dorota
@Urzekając sie właściciel domku

Czy mogę prosić o kontakt? Zastanawiam sie nad wyborem tego wykonawcy i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej.

@Dorota

Dzień dobry. Nie wiem czy nie będzie musiała Pani złożyć wizyty osobiście, bo jedyne co widzę w internercie to dokładny adres, do którego przypisana jest firma

@Dorota

516 774 469 kontakt do T. Molus

Firma to (usunięte przez administratora)jest kilku porządnych pracowników reszta pije dzien w dzien. Robota co jest na dwa dni robią po 2 tygodnie i też nie są w stanie. Wlasciciel firmy jeździ pijany autem (usunięte przez administratora)!!! Nie polecam firmy a wypłaty robi jak kogoś przekręci na kasę;)

Zostaw merytoryczną opinię o Molus Tadeusz Usługi w Zakresie Prac Budowlanych - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Molus Tadeusz Usługi w Zakresie Prac Budowlanych?

Zobacz opinie na temat firmy Molus Tadeusz Usługi w Zakresie Prac Budowlanych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Molus Tadeusz Usługi w Zakresie Prac Budowlanych?

Molus Tadeusz Usługi w Zakresie Prac Budowlanych
  • Letniskowa 39