Opinie o Sebastian Widor Trans-Galicja w Czernichów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sebastian Widor Trans-Galicja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sebastian Widor Trans-Galicja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Widor Trans-Galicja w Czernichów

Aldona Nowy wpis

Proszę osoby poszkodowane w jakikolwiek sposób o kontakt. 513 513 999

Agata Nowy wpis

No to może pójdziesz na jego forum i to napiszesz? Bo nie żeby coś ale tu mowa o całkiem innej firmie z nią nie masz nic wspólnego?

przewoźnik dariusz

no i zapłacone w końcu!!! :)) Z panem mecenasem Szczęśniakiem działałem, namiary 572 300 704 nie poddajcie się !

Artur
@przewoźnik dariusz

chcialem to dać na gielde długów ale widząc że są szanse na odzyskanie oddałem sprawę panu Wojciechowi i sprawa została spłacona.

@przewoźnik dariusz

ten numer to deputo wyłudzenia , szajka

Agata

Tu z firmą naprawdę są jakieś problemy czy ludzie po prostu reklamę sobie tu robią?

@Agata

tu reklamuje się deputo firma ktora naciaga na sprawy ze odzyska ale kasaz gory wiem bo sam tak milalem z nimi

572 300 704 - dpeuto uważajcie

sami piszą między sobą tutaj

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Sebastian Widor Trans-Galicja? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Kan

W sprawie płatności prosimy o kontakt 602 716 653

Leokadia
@Kan

To kancelaria którą nic nie zrobi nie polecam

@Leokadia

Chodzi Ci o ten numer podany wyżej? To (usunięte przez administratora) jacyś? Może lepiej to zgłosić dla bezpieczeństwa każdego?

Sławomir

Mieliśmy problem z ta firma, nie chciała zapłacić na czas, ale finalnie się udało. Współpracować dalej nie zamierzamy z uwagi na ich spore problemy płatnicze, ale mogę zasugerować, ze pod t. 503,313,318 dostaniecie od pana Wojciecha Szczęśniaka więcej info w sprawie ściągnięcia rozliczenia. Mi pomogli. Polecam.

Pan Sebastian zakupił od nas sprzęt na raty. Aktualnie zalega z płatnością 2 rat na wysokość 10tys. PLN. Brak kontaktu, blokuje numery telefonów, z których się do niego dzwoni. (usunięte przez administratora) Nie polecam żadnej współpracy z tym Panem a tym bardziej pójścia mu na rękę w jakiejkolwiek sprawie.

Janusz K.

Mam bardzo podobnie. Sam już nie wiem czy wystawić ten dług na giełdę czy może windykować. Macie jakieś namiary na zaufaną windykację co umie sobie z tym poradzić?

błaszczyk transport
@Janusz K.

nie wystawiaj na gielde sprzedaż za bezcen. Ja sobie wole zwindykować i robiłem to z prawnikiem Wojciechem Szczęśniakiem, odzyskał w ciągu 4 miesięcy pełną kwotę :) jego numer telefoniczny 572 300 704 mów że od polecenia błaszczyka dzwonisz

bartosz
@błaszczyk transport

sam prawie oddałem to na giełdę ale jeszcze dałem ostatnią szansę i oddałem do prawnika właśnie pana Szczęśniaka bo podobno zna się na tej branży. Teraz już zaczynają płacić :) Też polecam i pozdrawiam pana Szczęsniaka, mówcie że od bartosza w sprawie trans-galicji to będzie wiedział :)

łukasz
@bartosz

podłączam się pod powyższych widzę ze też mowicie o panu wojtku, mam go zapisanego na telefonie 503 / 313 / 318 jestesmy w stalym kontakcie, pewnie o tym samym mowimy :)

b

kolejna reklama windykacji

@b

O właśnie miałam pytać, co tam się ukryło. A mylicie, że te reklamy naprawdę są aż tak skuteczne? Kogoś przyciągnęły?

Nie polecam. Usługa transportu fatalna. Kultury osobistej brak!

@Nowy

A co konkretnie zrobili, że uznałeś to od razu za brak kultury osobistej? No i oczywiście co Cię tak rozczarowało w tym całym transporcie? :/

Czarek

W przypadku braku płatności prosimy dzwonić (512-988-800)

b
@Czarek

kolejna reklama windykacji

EMT Serwis

nie polecam tego pana, nie splaca zobowazan za sprzedany sprzet, mozna do niego dzwonic caly dzien nawet telefonu nie odbierze ani na wiadomosci nie odpisuje, uwaga NA TEGO PANA

Ilu macie zakażonych ? Czy pandemia stanowi dla was duży problem?

MECHANIK

Nie płaci faktur za naprawę samochodów, unikajcie tego typa

Normalny

Podstawa + diety chyba jak w każdej firmie w tych czasach. Reszte masz do dogadania, bynajmniej ja nie narzekam

Polcar

Nie płaci faktur za naprawe samochodów, unika kontaktu, zwodzi obiecuje płatność, bez efektów,

Kuba
@Polcar

Dokładnie tak jest. Wszystkie stacje paliw oszukane w okolicy. Razem ze wspólnikiem z którym mają spółkę pod nazwą HST Serwis sp.z o o oszukali stacje paliw. 5 pracowników oszukanych na wypłaty od 2 - 12 tys. Sprawy w toku

Irek

Czy teraz również macie wyjazdy czy są jakieś ograniczenia?

Normalny

Firma aktualnie w Niepołomicach. Pracuje nie długo, ale narazie wszystko się zgadza. Jazda 16/5. Głównie Niemcy.

Uczciwy

Szanowny panie Kiero myślę , że pan tam nigdy nie pracował i nie pracuje albo jest pan szefem . Zgadzam się z przedmówcą calkowicie

Draiver

(usunięte przez administratora) nie polecam szuka sponsorów wśród kierowców

Kiero
@Draiver

Nie zgadzam się . Pracuje i jest wszystko w Porządku .

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Widor Trans-Galicja - Czernichów

• Jak się pracuje w Sebastian Widor Trans-Galicja?

Zobacz opinie na temat firmy Sebastian Widor Trans-Galicja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sebastian Widor Trans-Galicja?

Sebastian Widor Trans-Galicja
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Poprzeczna 14
    32-070 Czernichów