Opinie o Voxtel Świątek Marcin w Dąbrowa Tarnowska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Voxtel Świątek Marcin. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Voxtel Świątek Marcin o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voxtel Świątek Marcin w Dąbrowa Tarnowska

Hmmm widzę, że tu klienci sa podzieleni co do usług firmy. No a gdzie opinie pracowników, w końcu to forum dla nich. Mam doświadczenie z elektroniką osobistą i chętnie bym się tu zahaczył. Ktoś wie, czy do naprawy sprzętu szukają kogoś z doświadczeniem? Albo może niedługo będzie jakaś rekrutacja?

jacek Nowy wpis

naprawialem wyswietlacz w samsungu jestem zadowolony bo okazalo sie ze taniej niz ustalalem.polecam

Beata Nowy wpis

Nie polecam absolutnie tego serwisu. Oddałam telefon do naprawienia ekranu a został mi zwrócony bez kamery...

arek Nowy wpis

zostawilem telefon do naprawy i wszystko zgodnie z ustaleniami.Szybko i profesjonalnie.Polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Voxtel Świątek Marcin? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant ds. sprzedaży
Dąbrowa Tarnowska
AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.
Borys

Żałuję, że brakuje na forum opinii o pracy bo to , że firma ma dobrą opinię to wszyscy wiedzą.

Aga

Mila obsluga solidnie i szybko a przede wszystkim tanio polecam

Wojtii21

Wymiana baterii Galaxy s6. Telefon miał być zrobiony w ciągu trzech dni okazało się że będzie gotowy na piąty dzień. Wszystko pięknie ładnie miała być oryginalna bateria wymiana kosztowała 120zl bateria nie wytrzymuje nawet ośmiu godzin przy sporadycznym używaniu!!! Telefon potrafi się wyłączyć przy 30 procentach a nawet i 50!! Nie polecam!!!!!!!

bad

Telefon oddany do naprawy drobnej rzeczy, mam się zgłosić na 2 godziny. Przyjeżdżam a tam kartka ze zamknięte już. Zostałem bez telefonu na weekend a niestety w tygodniu nie mogę odebrać z uwagi na charakter pracy. Tak wiec w naprawie bedzie tydzień bo właściciel nie poinformował mnie ze są inne godziny otwarcia. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Voxtel Świątek Marcin - Dąbrowa Tarnowska

Voxtel Świątek Marcin