Opinie o Lift Projekt Krzysztof Woźniak w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lift Projekt Krzysztof Woźniak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Lift Projekt Krzysztof Woźniak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lift Projekt Krzysztof Woźniak w Łódź

Kasia Nowy wpis

To prawda co piszą poniżej ze nie ma w firmie szacunku do pracownika ?

Kolo Nowy wpis

Firma masakra. Śmieszny Jacuś Prezes w cudzysłowie hee uważa się za bóg wie kogo....Zero szacunku z jego strony do ludzi którzy tam pracują.. Grzesiu 13 Dyrektor szef wszystkich szefów...Fałszywy,konfident itd... Omijać to miejsce szerokim łukiem!!!!!

Olka Nowy wpis

Witam, interesuje mnie obecna sytuacja w firmie Project Life. Czy prowadzą teraz rekrutację, jak wygląda atmosfera i warunki zatrudnienia? Z góry dziękuję za informacje :)

parobek Nowy wpis

od ostatnich wpisow nic sie nie zmienilo.brak umowy o prace ponizanie kierowcow brak wynagrodzenia na czas,bo przemadzaly dominik uwaza ze o pieniadze to trza sie upominac.atmosfera jest do kitu a to tylko i wylacznie wina cwaniaka dominika.szkoda bo tylu wartosciowych chlopakow odeszlo.zdaleka od tej ,,firmy..maluski dominik kiedy chce i komu chce i ile chce to pyknie pare groszy pod warunkiem skamlenia o pare groszy,

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Lift Projekt Krzysztof Woźniak.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
rezonans magnetyczny

Niestety, te same spostrzeżenia, co wyżej. To przykre, że można być tak nieuczciwym, a zarazem tak niesprawiedliwym wobec pracownika. Atmosfera fatalna, podgrzewana dziwnymi sytuacjami, które w ogóle nie powinny mieć miejsca w szanującej się firmie. Wszystkie ważne sprawy zamiatane są pod dywan, albo "rozwiązywane" za pomocą GG. [usunięte przez moderatora]zdarza się swoje swoje osobiste frustracje wylewać na podwładnych, co jest krępujące. Poza tym zdarzały się i inwektywy w stronę pracowników. Wykorzystywanie podwładnych do załatwiania swoich spraw osobistych też na porządku dziennym. A to wszystko za bardzo małe pieniądze i za umowę -zlecenie(z którą też są problemy), bądź umowę "stażową" i raczej nie ma co liczyć na umowę o pracę. Jeśli szukacie pracy, w której chcecie się rozwinąć i czegoś nauczyć, to na pewno nie szukajcie jej w tej firmie.

Ryża

Muszę w pełni zgodzić się z poprzednią opinią. Pracodawca to zwykły cwaniak, nie rozlicza się ze składek, wymaga dużo a nic nie daje od siebie. Zero istotnych szkoleń, psie pieniądze, żenująca atmosfera pracy, oparta na ciągłym obrabianiu sobie tyłka i wysyłaniu bezsensownych wiadomości na gadu-gadu, co świadczy o tym, iż komunikacja werbalna u "przełożonych" jest na poziomie zerowym. Nie wspominając o wyręczaniu się pracownicami w pracach fizycznych. Nie polecam.

abc

nie polecam, pracodawca nierzetelny, proponuje śmieszne warunki wynagrodzenia, olbrzymi problem z otrzymaniem umowy,właściciel niesłowny, nie jest w stanie zapewnić podstawowych narzędzi pracy, wymaga wyników sprzedaży bez wcześniejszego przygotowania merytorycznego pracownika. Generalnie firma krzak od której lepiej się trzymać z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Lift Projekt Krzysztof Woźniak - Łódź

Lift Projekt Krzysztof Woźniak