Opinie o Zofia Sarna Butik Sophie w Morąg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zofia Sarna Butik Sophie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zofia Sarna Butik Sophie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zofia Sarna Butik Sophie w Morąg

Żaklina Nowy wpis

Też tu zajrzałam żeby podpatrzyć co z pracą. Ale ja bardziej chciałam zapytać o odbycie praktyk, bo jestem w handlówce i muszę wybrać jakieś przedsiębiorstwo. Jakie zadania wtedy mają tu uczniowie? Nie chciałabym być tylko od sprzątania i parzenia kawy. Czy po ukończeniu szkoły są duże szanse na normalny etat?

ola Nowy wpis

Nie polecam. Zamówiłam sukienkę w lutym do tej pory nie dostałam ani sukienki ani pieniędzy. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony nic. Jeszcze raz nie polecam!!

Darek Nowy wpis

Ta firma prowadzi też sklep stacjonarny, gdzie by można pokdejść z CV i pogadać o warunkach zatrudnienia? Tu praktycznie od początku przewijają się jedynie ludzie, którzy coś mają do zamówionego (internetowo?) towaru. No i pochlebcy, ale Ci zdają się być w mniejszości. A skoro o początkach mowa, to padła data 01/03/2022 w jednym z serwisów gospodarczych. I aż dziw bierze, że nikt tu jeszcze samej pracy nie opisał. Jakoś wierzyć mi się nie chce, by wszystkim miała się zajmować jedynie właścicielka.

Klaudia Nowy wpis

Nie polecam ! . Zamówiłam sukienke w styczniu i nadal nie dostałam . Zero odezwu

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zofia Sarna Butik Sophie spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Zofia Sarna Butik Sophie poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca c w Dąbrowa Górnicza. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Natalia

Bardzo dobry sklep,sukienka przyszła w 2 dni i leży idealnie. Polecam

@Natalia

Nie wiem po co to piszesz w miejscu, która jest przeznaczone do wymiany informacji o warunkach pracy. Może zatem ktoś z pracujących tu osób będzie skłonny coś dodać od siebie w temacie zarobków i traktowania? Jaka na dziś jest tu stawka godzinowa dla pracownika zajmującego się realizacją wysyłek zamówionych towarów?

jola

Świetny sklep, paczka przyszła w 2 dni. Zamówiłam dwie pary spodni, leżą super. Polecam każdemu

Z wątku dla pracowników zrobiła się książka skarg i zażaleń, jak za minionego ustroju. Pracowników jest tu tak niewielu, że łatwo byłoby się domyślić, kto dodał opinię? Czy może firma to samozatrudnienie? Bo jeśli jest tu jakaś praca do podjęcia na cały lub część etatu, to, jakie kwalifikacje się przydają i jak się jest wynagradzanym?

Hanka

Również nie polecam towar od miesiąca nie doszedł, zero kontaktu ze sprzedającym. Masakra jakaś. Nie polecam

Sylwia
@Hanka

Zero kontaktu ze sprzedającym !!! Kupiłam 2 razy i za każdym razem coś poszło nie tak ,pisząc do sprzedającego wszystkie moje dane i to na tyle , zrezygnowałam więc z kupna bo nawet nie mogą odpisać co poszło nie tak ,nie polecam

Dora

Z tego co czytam opinie firma prowadzi również swój sklep internetowy z odzieżą. Jeżeli chodzi o pracę magazynierów, może ktoś powiedzieć kilka słów na temat pracy? Trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe? Ile za godzinę? Podpowie ktoś?

Dośka

Zamówiłam pierwszy raz przed przeczytaniem opini 4 sukienki,dla mnie rewelacja. Dostałam po 3 dnach od zamówienia-pasują i wyglądają prawie jak na zdjęciach-chodź modelkom nigdy nie dorównam.Dziękuję

Kasandra

Czy pracownicy mogą liczyć na pensje w terminie etc.? Bo tutaj widzę, że klienci się skarżą, ale właśnie mnie bardziej interesuje kwestia pracy. Czy wszystko jak powinno jest ze strony pracodawcy? Jest jakaś perspektywa na pracę?

Iwa

Firma BEZNADZIEJNA. (usunięte przez administratora) Czekam na zamówiony towar i ciągle wysyłają ze wkrótce wysyłka. Ludzie NIE ZAMAWIAJCIE TAM NICZEGO!!!

Halina
@Iwa

To odpowiedź na twoje maile ta informacja, że wkrótce wysyłka? Sporo tu informacji, że ciężko się z nimi skontaktować. Odbierają teraz lub odpisują na maile czy nadal z ich strony zero odzewu?

Mikołaj

Te teksty o nieotrzymaniu towarów, to z czego wynikają, ile osób tu pracuje przy obsłudze klienta, telefonicznej bądź mailowej? Jedno co jest pewno, że firma nie wystawiała ostatnio ofert pracy i że zgodnie z zestawieniem przedsiębiorstw prowadzi działalność. Tylko, jakbym chciał tu robić przy odbieraniu zamówień i ich wysyłce, to czego by ode mnie wymagano, jakąś wcześniejszą praktykę w tym trzeba posiadać? No i jaka umowa oraz pieniądze?

Klient

Nie polecam.W kwietniu zamówiłam towar i cisza.Nie ma odpowiedzi na mealie.Nie ma informacji co z przesylka

Zamówiłam bluzkę, nie ma kontaktu czy bluzka dojdzie i kiedy tak jak w innych sklepach internetowych.Czekam.Jak wysłałam maila to nie doszedł.Pewnie (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Anna

A z kim się próbowałaś skontaktować? W sumie to ciekawe, kto się tym zajmuje i czy mają wystarczającą ilość osób do pracy, skoro są problemy, z tego co tu mówicie przynajmniej. Nie szukają kogoś teraz do pomocy?

Mag deczka

Towar dotarł po miesiącu z wielkimi problemami, a jakość towaru to już kompletna porażka. Miała być koszula,, w bloki koloru,, materiał pozcinany w trójkąty. Siepczący się, nie do szyty. Guziki odlatują, materiał rozchodzi się w ręku. Po prostu (usunięte przez administratora) za 100zł.Wstyd

grace

Jakość towaru- porażka!!! Brak kontaktu! Nie mam nadziei na zwrot pieniędzy. Towar ze zdjęcia , a to, co dostałam...po prostu (usunięte przez administratora)

Marzena

Witam, jeżeli chodzi o sklep to zatrudniane są osoby np zajmujące się zwrotami, wysyłką? Jaka specyfikacja tej pracy? Warunki zatrudnienia jak ktoś zna też będę wdzięczna, np jaka umowa, pieniądze?

Afa

Ja też nie za bardzo wierzyłam w tą stronę.Opis ogólny towaru.Znikome zdjęcia,szkoda kasy,bo i tak jak przyjdzie ten piękny ciuch ze zdjęcia,to będzie dopiero porażka…

Zostaw merytoryczną opinię o Zofia Sarna Butik Sophie - Morąg

• Jak się pracuje w Zofia Sarna Butik Sophie?

Zobacz opinie na temat firmy Zofia Sarna Butik Sophie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zofia Sarna Butik Sophie?

Zofia Sarna Butik Sophie
  • Mickiewicza 48