Opinie o Wędliny Od Rolnika Swojski Wyrób Jan Jastrząb w Stara Różanka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wędliny Od Rolnika Swojski Wyrób Jan Jastrząb. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wędliny Od Rolnika Swojski Wyrób Jan Jastrząb o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wędliny Od Rolnika Swojski Wyrób Jan Jastrząb w Stara Różanka

Beti Nowy wpis

Jestem zbulwersowana obsługa w tym sklepie! Ludzie! Ja rozumiem że ktoś może źle się czuć czy mieć gorszy dzień ale dlaczego to musi obrywać się klientowi . Może ta pani powinna wziąć dzień wolnego! A nie mści się na klientach! A ta mina to już mówi sama za siebie odrazu po wejściu do sklepu. Bardzo się cieszę że są takie strony gdzie mogę dać opinie bo może pracodawca weźmie sobie do głowy to że klienci będą odchodzić bo jednak obsługa jest bardzo ważna. Kupowałam ostatnio na święta w tym sklepie i zostałam obsłużona rewelacyjnie oczywiście przez inną sprzedawczynię ! Nie mam pojęcia czy tamta pani miała akurat wolne ale gdybym wiedziała że zostanę obsłużona tak chaotycznie i na odwal się to bym dzisiaj w ogóle nie przyjechała. Dlatego nie darowałam i postanowiłam wystawić opinię tutaj.

Janina Nowy wpis

Jakiś czas temu wystawiłam opinię odnośnie produktu jak i pań pracujących tam ale z tego co widzę komuś się to nie podobało bo akurat mój komentarz został usunięty. Rozumiem że dla pracodawcy mógł nie być pochlebny ale ta strona chyba po to służy żeby móc się wypowiedzieć. Nie ważne czy opinia byłaby pozytywna czy też negatywna. Cóż,prawda chyba przerosła .

waldizgizycka

Ludzie dwa dni temu,04.10.2023 malzonka moja kupila u tego faceta kilkanascie kilogramow tzw wyrobow wedliniarskich,kielbasa bialy i czerwony salceson,mieso wedzone kaszanka ,tego(usunięte przez administratora) nie da sie jesc sama zelatyna ,(usunięte przez administratora)

Laluna Nowy wpis
@waldizgizycka

Trochę prawdy jest w tym co pisze mój przedmówca . Wcześniej też brałam tam sporo towaru i jeszcze pakowałam próżniowo,bo jechało to za granicę. Nie dość że źle było popakowane / być może to wina maszyny / większość się pootwierała to wędliny już nie są takie same jak były wcześniej. Robię zakupy tam kilka razy do roku i będę zmuszona znaleźć sobie „inną metę” bo jak kiedyś były rewelacyjne to teraz popsuły się wyroby. Są mocno dziurawe w środku.

Zostaw merytoryczną opinię o Wędliny Od Rolnika Swojski Wyrób Jan Jastrząb - Stara Różanka

Wędliny Od Rolnika Swojski Wyrób Jan Jastrząb
  • 7