Opinie o Kancelaria Adwokacka Sebastian Duliniec w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Sebastian Duliniec. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Sebastian Duliniec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Sebastian Duliniec w Gorzów Wielkopolski

Zofia Nowy wpis

Dużo klientów jest zadowolonych, ale ja chciałam pójść w zupełnie innym kierunku. Czy ta kancelaria przyjmuje studentów do odbycia praktyk? I czy to byłby dobry wybór? Jak wtedy wygląda kwestia obowiązków; studenci są typowo od roboty papierkowej czy można uczyć się praktyki, pracując z Panem adwokatem?

Zygmunt A.

Bardzo zaangażowany w prowadzone sprawy adwokat, który zawsze znajdzie czas na rozmowę i doradztwo. W mojej ocenie pełen profesjonalizm. Polecam.

Katarzyna
@Zygmunt A.

No to super jak adwokat jest zaangażowany w sprawe. A jak ceny uniego? Są przystępne?

Zygmunt A. Nowy wpis
@Katarzyna

Pani Katarzyno znam takich , którym się płaciło dużą kasę a na sali okazywało się , że akt sprawy nie czytali. Mecenas Duliniec , podkreślę to jeszcze raz , jest zaangażowany w sprawę klienta , którą aktualnie prowadzi !! Ceny dla mnie są przystępne. Nie wiem czy dla wszystkich. Pozdrawiam Panią.

Michał Nowy wpis
@Zygmunt A.

Dodatkowo mecenas Duliniec nigdy nie odmówi rady, czy to sobota czy niedziela, zawsze jest dostępny

Wiesława Sz.

Mecenas Sebastian Duliniec wykazał się ogromnym zaangażowaniem w moją sprawę i dołożył wszelkich starań aby zakończyć ją tylko i wyłącznie powodzeniem. Jest człowiekiem posiadającym gruntowną wiedzą prawniczą. To osoba mająca powołanie, która rzeczywiście przepada za swoją pracą. Rzetelnie przygotował się do sprawy. Skrupulatnie, z pasją i opanowaniem realizował swoje obowiązki. Potrafi podejść przeciwnika i być zawsze o krok przed nim. Pan Mecenas jest osobą godną polecenia!

@Wiesława Sz.

Fajnie, że wszystko przebiegło pomyślnie. A jak z terminami? Długo trzeba było czekać na spotkanie?

Wiesława Sz. Nowy wpis
@Ewa

Dopasować termin pasujący wszystkim to nie problem. Dwa , trzy dni i spotkanie się odbywa.

Robert Tomaszewski

Jeśli chcecie sprawidliwosci to polecam pana Sebastiana

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Kancelaria Adwokacka Sebastian Duliniec? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Katarzyna W.

Do mecenasa Dulińca trafiłam po długim przeszukiwaniu listy adwokatów w internecie i zapoznaniu się z opiniami o nich. Trafiłam bardzo dobrze. Przygotował mnie do rozprawy tak, że nie byłam zestresowana na sali. Wytłumaczył mi wszystko. Sam też był dobrze przygotowany. To co o Nim piszą w opiniach jest prawdą. Jest dobry w swoim fachu. Z wyniku sprawy jestem zadowolona. Polecam. Katarzyna W.

Krystyna
@Katarzyna W.

Super, a powiesz jak wyglądało to przygotowanie do rozprawy? To było odgrywanie roli czy jakies suche opisanie jak to wygląda?

@Krystyna

To nie było odgrywanie roli , to było świetne przygotowanie do sprawy i umiejętne przedstawienie faktów.

Grażyna
@Katarzyna W.

Rozumiem, a zdradzisz jaka była tematyka sprawy? Ciekawe czy to ma znaczenie, jeśli chodzi o skuteczność, jak uważasz?

@Grażyna

To była sprawa karna , tyle chciałabym powiedzieć. Pan mecenas jest po prostu dobry w tym co robi i myślę , że jeżeli decyduje się poprowadzić daną sprawę tematyka nie ma znaczenia.

Ewelina
@Katarzyna W.

A powiedz mi czy byliście cały czas w kontakcie telefonicznym? Czy za jakieś telefony trzeba było dodatkowo płacić?

@Ewelina

Kontakt telefoniczny był cały czas. Pan mecenas jeśli nie może odebrać to oddzwania. Nawet po godzinach pracy. Żadnego dodatkowego wynagrodzenia za kontakt telefoniczny.

Dominika H.

Gorąco polecam tą kancelarię. Pan Mecenas jest osobą bardzo ciepłą, życzliwą, rzetelną i z poczuciem humoru. Umie słuchać klienta i zrozumiałym językiem tłumaczy trudne prawnicze zagadnienia. Wkłada całe serce i wiedzę w prowadzoną sprawę, aby zakończyć ją sukcesem. W trakcie sprawy umie swoim stoickim spokojem, humorem oraz uśmiechem rozładować stres i niepotrzebne emocje. Z całego serca dziękuję Panu i Pańskim pracownikom za ogromne zaangażowanie i wsparcie, które okazaliście mi podczas tego trudnego okresu w moim życiu.

Marzena S.

Szczerze polecam usługi mecenasa Sebastiana Dulińca. Prowadził moją sprawę przed Sądem Rejonowym w Gorzowie Wlkp. Wielkie zaangażowanie oraz doskonałe przygotowanie do sprawy. Poświęcił mi bardzo dużo uwagi, do wszystkiego podszedł bardzo odpowiedzialnie. Podczas rozprawy nie dał szans pełnomocnikowi strony przeciwnej. Niezwykle ciepły i wyrozumiały człowiek, dzięki któremu udało mi się stawić czoła wielu nieprzyjemnościom. W swojej kancelarii stworzył przyjazną atmosferę a jego współpracownicy reprezentują najwyższy poziom kompetencji.

A.W.

Chciałabym wyrazić pełną uznania opinię na temat kompetencji i profesjonalnej obsługi kancelarii pana mecenasa Sebastiana Dulińca. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu tą kancelarię. W sądzie pan mecenas czuje się jak ryba w wodzie, świetnie punktuje przeciwnika a ogromne doświadczenie które posiada przekłada się na skuteczność na sali sądowej. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pełen profesjonalizm.

@A.W.

A czy poza tym kontakt z tym panem był bezproblemowy? Wszystkie dokumentacje były poprawnie przygotowywane?

Michał Milicz
@Monika

Kontakt naprawdę świetny. Jeśli nie może odebrać na pewno oddzwania , nawet na urlopie. Pamięta o każdym szczególe.

Michał Milicz

Mecenas Sebastian Duliniec jest adwokatem godnym polecenia. Jest profesjonalistą, rzetelnie przyłożył się do swojej pracy. Ponadto docenić należy także fakt, że można łatwo nawiązać z nim kontakt, w razie wątpliwości czy pytań zawsze służy pomocą.

Ryszard W.

Polecam usługi tej kancelarii. Przez kilka miesięcy z zaangażowaniem mecenas Sebastian Duliniec prowadził moje skomplikowane sprawy. Zawsze przygotowany, sumienny, z łatwością poruszał się wśród prawnych przepisów. Wielki plus za współpracowników - za ich pracowitość, zaangażowanie, lojalność. Dziękuję

Daniel

Mecenas Sebastian Duliniec prowadził już kilka spraw mojej rodziny. Często korzystamy z jego pomocy i porad. Zawsze są trafne i skuteczne. Rzetelny, kompetentny, przygotowany do sprawy, znający się na swojej pracy. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam i pozdrawiam.

Kamil
@Daniel

Ceny za usługę też są w porządku Twoim zdaniem?

@Kamil

Tak. Ceny też są w porządku. Prowadził kilka moich spraw i powiem szczerze , że jeśli kiedykolwiek będę potrzebował usług adwokata to nie będę szukać nikogo innego.

Weronika
@Daniel

A wiesz może w jakiej dziedzinie się specjalizuje?

@Weronika

Prawo karne , cywilne i administracyjne.

Weronika
@Daniel

Super, dzięki a jeszcze tylko tak wygląda ustalanie ceny za całą sprawę i jak z wpłacaniem? Całość z góry? Czy wycena na wstępie i dwie transze? Kwota nagle nie zmienia na sam koniec?

@Weronika

Cena jest ustalana z góry i nic się nie zmienia. Można zapłacić wszystko od razu , ale nie ma też problemu z płatnością w ratach. Jest elastyczny. Naprawdę można się dogadać bez problemu.

Maria W.

Jest to Adwokat z klasą, który angażuje się w sprawy kierując się dobrem klienta. Do każdej sprawy świetnie przygotowany! Służy pomocą i profesjonalnym doradztwem. Jest wymagający i konsekwentny co w tej branży jest dla klienta cenne. Nie lekceważy klienta, znajduje czas na urlopie, w dni świąteczne, co jest ważne ponieważ nie zostawia klienta z problemem samego. Z czystym sumieniem POLECAM Pana Sebastiana Dulińca gdyż ja się na nim NIGDY nie zawiodłam!!!!!

Katarzyna

Mecenas o olbrzymim zaangażowaniu i doświadczeniu, świetnie poruszający się w gąszczu wciąż zmienianych przepisów czego przykładem był moja sprawa. W porównaniu ze złożonością sprawy i koniecznością bycia na sali sadowej kilkanaście razy wynagrodzenie Pana mecenasa mogę uznać za niewygórowane. Najważniejszym jest jednak osobiste zaangażowanie, informowanie mnie o postępach sprawy, ewentualnych trudnościach i sposobach ich rozwiązania. Jestem pod wrażeniem osobowości Pana Sebastiana Dulińca. Jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.

Marcin K.

Polecam usługi kancelarii mecenasa Sebastiana Dulińca. Rzetelny, kompetentny, zawsze doskonale przygotowany. Wspaniały nie tylko jako mecenas, ale również jako człowiek, życzliwy, zainteresowany, pomocny i uśmiechnięty, z ogromną mądrością życiową. Zawsze był czas na rozmowę i rozwianie jakichkolwiek wątpliwości, służył radą, pomocą, nawet wtedy kiedy grafik bardzo jest napięty. Zdecydowanie POLECAM.

Iwona

Rekomenduję usługi mecenasa Sebastiana Dulińca jako wysoko profesjonalne i skuteczne. Mecenas prowadził moje sprawy. Powiedzenie potoczne mówi, że do Sądu idzie się po WYROK a nie SPRAWIEDLIWOŚĆ , ja otrzymałam SPRAWIEDLIWY WYROK dzięki rzetelnemu adwokatowi , którego praca dała wymierny i zasłużony rezultat. POLECAM TĄ KANCELARIĘ.

Sebastian Kowalewski

Profesjonalne podejście, 100% zaangażowania i skuteczność w działaniu. Polecam usługi świadczone przez kancelarię Pana mecenasa Dulińca.

Zdzisław Nowakowski

Byłem klientem Pana mecenasa w dwóch tematycznie różnych sprawach , których mecenas Duliniec się podjął i oczywiście zakończył sukcesem. Pragnę zaznaczyć , że dwie kancelarie nie chciały się podjąć tematu twierdząc że temat jest trudny i zbyt skomplikowany co tym przypieczętowało moją opinię o bardzo wysokim profesjonalizmie i kompetencji mecenasa.

Liliana Kłysz

Bardzo dobry Prawnik, profesjonalny w każdym calu. Polecam wszystkim, którzy szukają fachowej pomocy prawnej. Dziękuję Panie Mecenasie za pełne zaangażowanie.

Mirosław Sz.

Szczerze polecam usługi mecenasa. Kompetentny, rzeczowy i zaangażowany w prowadzoną sprawę. To samo można powiedzieć o pracownikach kancelarii. Współpraca z nimi to przyjemność.

Lidia W.

Adwokat z ogromnym doświadczeniem , niesamowitym wyczuciem i działający błyskawicznie. Potrafi prawidłowo ocenić sytuacje i natychmiastowo podjąć odpowiednie działanie. Szczerze polecam usługi Pana mecenasa Sebastiana Dulińca.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Sebastian Duliniec - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Sebastian Duliniec?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Sebastian Duliniec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Sebastian Duliniec?

Kancelaria Adwokacka Sebastian Duliniec
  • Fryderyka Chopina 52