Opinie o Inspiro Language Academy Weronika Sokołowska w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Inspiro Language Academy Weronika Sokołowska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inspiro Language Academy Weronika Sokołowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inspiro Language Academy Weronika Sokołowska w Kraków

Czy ktoś jeszcze ma jakieś negatywne odczucia co do przeprowadzonej rozmowy? widzę teraz po niektórych komentarzach, że była ona odradzana. Jak przy tym wygląda sytuacja z tym wspomnianym rozwojem względem zatrudnienia? Jest więcej stanowisk czy raczej szukają, bo trzeba je uzupełnić?

Inspiro

Witam. Jak najbardziej można przesłać CV wcześniej. Będziemy mieć je w naszej bazie, ale rekrutację rozpoczniemy w momencie w którym będziemy widzieć większą liczbę zgłoszeń. Nie chcemy podpisywać umów nie widząc szansy na zapełnienie nowo przyjętym lektorom grafiku.

witajcie, tak dla pełnej jasności to gdzie można znaleźć informacje dotyczące zapisów? Jeszcze w zeszłym roku napisano, że mogą ruszyć w lutym, zbliża się jego połowa. Czy coś jest dostępne?

Inspiro

Dzień dobry, Proszę zapytać o pozytywne odczucia:) Jesteśmy przekonani, że jest ich zdecydowanie więcej! Jesteśmy jednak świadomi, że nie zadowolimy każdego i nie wszystko się wszystkim podoba. Aktualnie jednak nie prowadzimy rekrutacji. Prawdopodobnie w okolicach lutego ją wznowimy.

@Inspiro

Ano zawsze można podpytać o te pozytywne. W ile czasu od zgłoszenia można liczyć na podpisanie umowy? Czy jest tak, że jazdy kandydat weryfikowany jest po kolei i trzeba czekać czy jednak zdarza się, że już po zakończeniu można podsumować spotkanie podpisem? I czemu ma być to akurat właśnie luty?

Inspiro

Wszystko zależy od liczby zgłoszeń kandydatów i od tego jak dana osoba wypadnie na rozmowie. W lutym spodziewamy się większej liczby zapisów do szkoły dlatego pewnie wtedy rozpoczniemy rekrutację (może to oczywiście nastąpić wcześniej).

@Inspiro

Witam, w jaki sposób prowadzone są rekrutacje? Czeka się na wszystkie CV czy może rozmowy prowadzone są już w trakcie? Zastanawiam się czy pierwszeństwo odgrywa tutaj jakaś role? Czy można dokumenty przesłać już teraz?

Inspiro Nowy wpis

Kasia Nowy wpis

Od ponad roku uczę w szkole językowej Inspiro i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Od początku wszystko odbywało się w miłej, a jednocześnie profesjonalnej atmosferze. Zarówno proces rekrutacyjny, jak i wdrożenie mnie w obowiązki lektora zostały przeprowadzone w przyjazny, sprawny i kompetentny sposób. Warto podkreślić, że szkoła oferuje doskonałe wsparcie w zakresie szkoleń i materiałów dydaktycznych. W przypadku jakichkolwiek pytań zawsze mogę liczyć na pomoc przełożonych oraz pozostałych lektorów. Ogromnym atutem jest też świetna organizacja pracy zespołu. Podsumowując, praca w szkole językowej Inspiro Language Academy przynosi mi wiele satysfakcji. Polecam to miejsce wszystkim nauczycielom poszukującym inspirującego środowiska do rozwoju zawodowego.

Paulina

Pracuję w Inspiro Language Academy ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Już w trakcie procesu rekrutacji szkoła wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Kontakt z firmą przebiegał sprawnie, rozmowa kwalifikacyjna rozpoczęła się o wcześniej umówionej godzinie, a podczas samej rozmowy panowała miła atmosfera. Po otrzymaniu informacji o pozytywnym rozpatrzeniu mojej kandydatury zostałam odpowiednio przygotowana i wdrożona do nowej pracy. Dodatkowo otrzymałam dostęp do różnorodnych materiałów dydaktycznych. Jako nowo zatrudniony pracownik dostałam pełne wsparcie ze strony pracodawcy oraz szkolenia do wykonywania nowych obowiązków, dzięki temu czułam się pewnie gdy rozpoczynałam pracę z nowymi kursantami. Bardzo ważnym aspektem jest dla mnie to, że jeśli mam jakieś wątpliwości lub potrzebuję z czymś pomocy, wiem do kogo mogę się zwrócić i zawsze otrzymuje wsparcie. Szkoła Inspiro Language Academy w pełni spełnia moje oczekiwania. Z perspektywy pracownika, mogę powiedzieć, że organizacja szkoły działa bez zarzutu, a ja jako pracownik czuję, że moja praca jest doceniana.

Lektor języka angielskiego

Rozmowa jak dla mnie przeprowadzana wg modelu sprzed 10 lat. Niewiele wniosła w moje życie, zero pytań o doświadczenie czy wykształcenie. Dostałam pytanie o swoje metody nauczania i podkreślałam, że dostosowuję je ZAWSZE do potrzeb swojego ucznia i podałam przykłady, w jaki sposób pracuję ze swoimi AKTUALNYMI uczniami, co pani Weronika skwitowała uśmieszkiem oraz stwierdzeniem, że gdybym chciała współpracować, to muszę zmienić swoje metody nauczania. Informację zwrotną miałam dostać do 2 tygodni, ale czekam już trzeci miesiąc, więc nie chciałabym współpracować z kimś, kto nie dotrzymuje terminów.

metody nauczania

Karina

Pracuję w Inspiro Language Academy już od kilku lat i mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. Współpracę z pracodawcą i współpracownikami oceniam bardzo pozytywnie. Odnoszę wrażenie, że relacje w całym zespole oparte są na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Jako pracownik ma się poczucie, że pracuje się w zgranym i wspierającym zespole. Podczas mojej kilkuletniej współpracy nie miałam żadnych nieprzyjemnych doświadczeń z kimkolwiek z zespołu. Jako lektor mam dużą autonomię, ale też pełne wsparcie metodyczne ze strony pracodawcy. Oprócz przyjaznej atmosfery w pracy można tez liczyć na zróżnicowane kursy, często specjalistyczne, które sprawiają, że praca nie jest monotonna i oferuje ciekawe wyzwania. Jako lektorzy dostajemy również opis każdego kursanta (dotyczący jego oczekiwań, czy też doświadczeń w nauce języka) co sprawia, że o wiele łatwiej można przygotować się do danego kursu i odpowiednio dobrać do niego materiały. Pracodawca dba również o ilość kursów, nie ma problemu z uzupełnieniem braków w grafiku. Każdego roku otrzymujemy również podwyżki stawki godzinowej oraz premie. Otrzymujemy również obszerny feedback odnośnie naszych mocnych stron i tego, co należałoby poprawić. Jako lektora czuję, że moja praca jest doceniana i po wielu doświadczeniach współpracy z różnymi szkołami językowymi mogę z czystym sumieniem polecić Inspiro Language Academy.

Była aplikantka

Nie wierzcie w te pozytywne opinie pisane tutaj przez pracowników tej szkoły językowej. Nie zastanawia was, że wcześniej były tutaj same negatywne recenzje? Najwidoczniej dotarło to do szefostwa firmy i podjęli kroki aby temu zaradzić. Zresztą każda pozytywna opinia wygląda niemalże tak samo. Ja również miałam nieprzyjemność wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej już jakiś czas temu i zgadzam się z osobami, które pisały o tym, że Pani rekruterka była bardzo dziwna, śmieszkująca i niemalże nieomylna. Zgadzam się również z kwestią materiałów. Pani rekruterka skrzętnie notowała z jakich materiałów korzystam podczas pracy z uczniami oraz wspomniała, że trzeba samemu wyszukiwać je do pracy i organizować z nich ciekawe lekcje. O jakież było jej zdziwienie i oburzenie gdy wspomniałam, że zawsze szkoła zapewniała takie pomoce dydaktyczne. Ponadto ta Pani nie rozumie, że lekcje trzeba dostosowywać do wybranego ucznia, a nie mieć ogólny schemat pracy, co też było jej wielkim zdziwieniem. Nie dostałam pracy ale nawet jej nie chciałam dostać po tym co mnie spotkało. Po rozmowie czułam się tylko nieswojo i niesmak pozostał. Na pewno nikomu nie polecę aplikowania do tej szkoły. Zresztą oni non stop się ogłaszają na OLX i różnych portalach. Czy jakby było tak wspaniale to musieliby to robić? Zaraz będą ściemniać, że mają tylu nowych studentów i się rozrastają. Nie wierzcie w to.

@Była aplikantka

Dzień dobry, Bardzo nam przykro, że rozmowa nie spełniła Pani oczekiwań. Weronika (osoba prowadząca rozmowy rekrutacyjne) zawsze stara się rozładować napięcie towarzyszące tej rozmowie. Jest osobą radosną i dużo się uśmiecha. Prowadzi co jakiś czas live'y w social mediach i tam można sprawdzić, że faktycznie ma radosne usposobienie. Rozumiem jednak, że to Pani nie odpowiada i wolałaby Pani bardzo formalną rozmowę. Z przykrością muszę jednak stwierdzić, że wprowadza Pani w błąd inne osoby mówiąc o materiałach do nauczania. Każdemu lektorowi w naszej szkole (który prowadzi u nas przynajmniej 5 zajęć - czyli niemal wszyscy) udostępniamy bezpłatnie platformę z tysiącami materiałów: Linguahouse. Proszę sprawdzić to u źródła. Zachęcam do zapytania o tę sprawę i inne aspekty działania naszej szkoły naszych lektorów na LinkedIn. Dodatkowo jeśli nie pracowała Pani u nas, to skąd posiada Pani informacje o tym jak szybko się rozwijamy oraz jaka jest u nas rotacja? Od kilku miesięcy nie prowadzimy rekrutacji, bowiem mamy wystarczającą liczbę lektorów. Wznowimy ją, mamy nadzieję, w lutym kiedy spodziewamy się większej liczby zgłoszeń. Jeśli chodzi o podejście do zajęć, to również muszę zdementować nieprawdziwą informację. Weronika jest wielką zwolenniczką dostosowywania procesu nauki do danego kursanta. Jej wpisy o tym można znaleźć chociażby na jej SM lub blogu. Bardzo mi przykro, że w tym serwisie każdy, zupełnie anonimowo i bez jakiejkolwiek weryfikacji może dodać opinię, często zawierającą nieprawdziwe informacje. Warto jednak sprawdzać je u lektorów, którzy pracują w naszej szkole (chociażby przez LinkedIn).

Ala

Pracuję w Inspiro od ponad dwóch lat i bardzo sobie tę współpracę cenię. Przyjazna, pełna wsparcia atmosfera pracy, w każdym momencie można się zwrócić do przełożonych z problemem/wątpliwościami i wspólnymi siłami ustalić rozwiązanie. Szczerze dziwią mnie pojawiające się tu negatywne komentarze - w trakcie rekrutacji dostawałam na bieżąco feedback, rozmowę kwalifikacyjną wspominam bardzo pozytywnie. Do przygotowania zajęć można wykorzystać materiały udostępnione przez szkołę (dla każdego poziomu jest przygotowany obszerny plik z przykładowym programem), jest też możliwość konsultacji z bardzo sympatycznymi metodyczkami.

Klaudka

Witam, widziałam opinie dotyczące lektorów oraz rekrutacji, ciekawa jestem jak praca na tym stanowisku wygląda? mam doświadczenie w HR i po prostu jestem ciekawa firmy od strony struktury. Może mi ktoś o niej cos więcej powiedzieć?

Czy w Inspiro Language Academy Weronika Sokołowska zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Inspiro

Dzień dobry, Cały czas staramy się zmieniać na wielu płaszczyznach. Proszę zwrócić uwagę, że jakiekolwiek negatywne głosy na tym forum pochodzą tylko od osób, z którymi nie zdecydowaliśmy się podjąć współpracy, a więc które nigdy u nas nie pracowały. Natomiast osoby, które pracowały w naszej szkole zostawiły na tym forum pozytywne opinie. Mamy nadzieję, że dołączy Pan/Pani do tego drugiego grona:) Pozdrawiamy!

@Inspiro

Czy to oznacza, że dość trudno jest się dostać? Jeśli komuś czegoś zabraknie to jasno zostaje wyjaśnione w czym był problem? zastanawiam się czy tym czy zdarzało się, że sami uczniowie po pewnym czasie stawali się lektorami w szkole?

Maryśka

Widziałam te opinie odnośnie wdrożenia na stanowisko lektorskie oraz samej atmosfery w trakcie pracy. a co o zarobkach można więcej napisać? właśnie widnieje oferta dla lektora online gdzie podano stawkę godzinowa od 60 do 70 pln, czym konkretnie jest ona uwarunkowana? Jest napisane, że wpływa na to także typ kursu, możecie je omówić, żebym miała już jasność?

@Maryśka

Dzień dobry, wynagrodzenie zależy od rodzaju współpracy (B2B lub zlecenie) oraz typu kursu (general/business English/egzaminy). Po pozytywnie rozpatrzonej rozmowie kwalifikacyjnej zaproponujemy szczegółowe stawki dostosowane do zmiennych opisanych powyżej.

Justyna

Współpracuję z Inspiro Language Academy od prawie dwóch lat i od momentu samej rozmowy rekrutacyjnej jestem pozytywnie zaskakiwana przygotowaniem merytorycznym, zapleczem organizacyjnym oraz wsparciem ze strony całego zespołu Inspiro. Jako lektorka miałam okazję współpracować z wieloma szkołami językowymi, ale tutaj pierwszy raz spotkałam się z taką dbałością o szczegóły i przygotowanie każdego członka zespołu do pracy według wspólnych wartości aby jak najlepiej dopasować się do wymagań słuchaczy. Niezależnie od rodzaju wyzwania, jakie się pojawia na drodze zawodowej, dzięki wsparciu zespołu Inspiro Academy istnieje możliwość sprawnego znalezienia rozwiązania.

Czy w firmie Inspiro Language Academy Weronika Sokołowska są regularne szkolenia pracownicze?

Inspiro

Dzień dobry, mamy własną platformę szkoleniową dla lektorów, na której systematycznie pojawiają się szkolenia. Dodatkowo można w każdej chwili umówić się na konsultację z naszą metodyczką.

Magdalena

Współpracuję ze szkołą Inspiro drugi rok i nigdy nie miałam żadnych problemów jeśli chodzi o komunikację z biurem lub dostępnością materiałów. Z tego co pamiętam rozmowa kwalifikacyjna przebiegła standardowo i w miłej atmosferze, zarówno po polsku, jak i po angielsku. Rekrutowała mnie Weronika i nie miałam żadnych negatywnych odczuć po odbytej rozmowie. Tak jak było wspomniane, podchodzimy do kursantów indywidualnie, dostajemy opis kursu wraz z poziomem ucznia i jego lub jej oczekiwaniami i pracujemy na różnych materiałach. Dla mnie praca bez podręcznika jest bardzo dużym plusem. Możemy omawiać ciekawe tematy na podstawie materiałów autentycznych i skupić się przede wszystkim na ćwiczeniu umiejętności w praktyce, czyli podczas mówienia, a nie klepania ćwiczeń z książek. Jako lektorzy mamy dostęp do platformy Linguahouse, rozpisek tematycznych i poziomowych dla każdego rodzaju kursu wraz z setkami linków do różnych materiałów, a od niedawna także do serii krótkich artykułów z newsami opracowywanych przez szkołę, które możemy wykorzystać z kursantami. Podkreślam, że możemy, nie musimy, ponieważ lektor i kursant wybierają najlepiej dostosowane materiały - pod względem tematu i poziomu zaawansowania. Możemy też korzystać z innych źródeł, nie ma żadnych limitów jeśli chodzi o wyszukiwanie materiałów do lekcji. Wydaje mi się, że jest to oczywista część pracy lektora i swojego rodzaju frajda kiedy możemy podzielić się z kursantami nowymi interesującymi artykułami czy filmikami. Ale jeśli ktoś tego nie lubi, to baza Linguahouse jest tak ogromna, że pewnie znajdzie się coś dla każdego. Pracowałam w dwóch innych szkołach językowych, z których również byłam zadowolona, ale pod względem organizacji żadna nie była na tak wysokim poziomie. Myślę, że lektorzy mogą być zadowoleni ze stawek godzinowych i z systemu przydzielania kursantów. Wszystko można dogadać i ustalić, a w razie pytań czy wątpliwości kontakt ze strony szkoły jest właściwie natychmiastowy.

Honorata

Widzę że rozmowy rekrutacyjne są przeprowadzane w słaby sposób. Może firma sama nie wie kogo szuka? Jestem ciekawa czy jest tu jakiś pracownik, który pozytywnie przeszedł proces rekrutacji i może powiedzieć coś więcej. Wiecie może czy szukają kogoś na stanowisko lektora z języka rosyjskiego, ew. angielskiego?

@Honorata

Pracuję w tej firmie od prawie 3 lat, rozmowa rekrutacyjna była bardzo pozytywna, nie było żadnych uśmieszków ze strony rekrutującego jak wspomniano poniżej. Pracowałam w niejednej szkole języka angielskiego i mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepsza szkoła z którą miałam do czynienia. Zarobki są w porządku, kontakt z przełożonym jest rewelacyjny, dużo lekcji i dużo propozycji o lekcje. Niestety nie umiem powiedzieć czy szukają kogoś na stanowisko nauczyciela w tym momencie.

Agnieszka
@hhanix

I jest szansa, że sposób rekrutacji od tylu lat jest niezmienny? Kto aktualnie tutaj jest za niego tak właściwie odpowiedzialny?

@Agnieszka

Mnie rekrutowała Pani Weronika, możliwe, ze dalej jest tak samo. Nawet jak rekrutuje ktoś inny, to na prawdę są same miłe osoby w tej firmie :)

@hhanix

długo juz w firmie pracujesz? czy wszystko jest tak jak omawialiscie na tej rozmowie o prace? podzielisz sie spostrzezeniami ?

@Anna

Tak jak napisałam wyżej już prawie 3 lata. Wszystko jest dokładnie tak jak było ustalane na rozmowie rekrutacyjnej :)

@Honorata

Dzień dobry Pani Honorato, Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w naszej szkole, prosimy o przesłanie Pani CV. Dzięki temu będzie mogła Pani bezpośrednio sprawdzić jak wyglądają u nas rozmowy kwalifikacyjne.

Moniq

Chyba szkoła popracować nad candidate experience, bo jakkolwiek miło by nie było w trakcie interview to potem jednak kandydaci wyczekują feedbacku, nieważe czy negatywnego czy pozytywnego. Niestety olanie kogoś i nie odezwanie się pozostawia bardzo duży niesmak.

Kasix
@Moniq

Zgadzam się z Tobą. Ta szkoła niepoważnie traktuje kandydatów, totalnie bez szacunku do ich czasu i zaangażowania. Moja rozmowa kwalifikacyjna była przekładana dwukrotnie i kiedy w końcu się odbyła to właścicielka szkoły była strasznie nieprzyjemna z głupim uśmieszkiem na twarzy sugerującym pogardę dla słuchacza. Oczywiście brak odzewu, a nowa oferty zatrudnienia z tej szkoły ponownie śmigają na portalach!

Jacek
@Kasix

Szkoda, że się nie dostałaś i że nie było żadnego feedbacku po rozmowie, bo nawet jeśli decyzja jest negatywna, to warto przekazać go kandydatowi. Ciekawe czemu ta oferta ciągle jest wznawiana, czy po prostu jest tak duża rotacja na tym stanowisku czy sami nie wiedzą kogo szukają?

@Moniq

Dzień dobry, Bardzo przepraszamy jeśli nie otrzymała Pani odpowiedzi. Zawsze taką odpowiedź staramy się przekazać. Może mail wpadł do spamu lub innego folderu tj. oferty, promocje itp? Jeśli będzie chciała Pani wyjaśnić tę sytuację to prosimy o bezpośredni kontakt. Wtedy będziemy mogli wszystko dokładnie sprawdzić.

@Jacek

Dzień dobry Panie Jacku, Zawsze staramy się przekazać odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej, również jeśli nie decydujemy się na podjęcie z kimś współpracy. Czasem jednak coś zawiedzie, czasem człowiek, czasem mail wpadnie do spamu. Jeśli tak się dzieje, warto skontaktować się bezpośrednio, aby taką sprawę wyjaśnić. Wtedy możemy wszystko sprawdzić, wyjaśnić i przeprosić jeśli popełniliśmy błąd.

@Kasix

Dzień dobry, Jeśli z jakiegoś powodu nie odpowiedzieliśmy Pani po rozmowie kwalifikacyjnej, to przepraszamy. Zawsze staramy się to robić, nawet jeśli nie decydujemy się na podjęcie współpracy. Zwrócimy na to jeszcze większą uwagę w przyszłości.

malami

Były uśmieszki, oj były... Rozmowa niewiele wniosła w moje życie, zero pytań o doświadczenie czy wykształcenie. Informację zwrotną miałam dostać do 2 tygodni, ale czekam już trzeci miesiąc, więc nie chciałabym współpracować z kimś, kto nie dotrzymuje terminów.

Denver
@malami

Zgadzam się z Tobą w 100 %. Kandydowałem do tej firmy jakiś czas temu i mam bardzo złe odczucia właśnie w stosunku rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzonej przez wspomnianą Weronikę. Odniosłem wrażenie, że ta kobieta wręcz drwi sobie z kandydata mimo, że nie ma najmniejszych podstaw do tego, bo widać, że brakuje jej merytorycznej wiedzy oraz kultury. Podobnie jak koleżanka powyżej dostałem pytanie o metody pracy i również odpowiedziałem, że zależy to w głównej mierze od ucznia, ponieważ każdy jest inny (inne umiejętności, braki, oczekiwania itp). To co działa dla jednego niekoniecznie sprawdzi się u innego i każdy nauczyciel powinien to doskonale wiedzieć. Elementarna wiedza, której jak widać tej Pani brakuje. Kolejną sprawą jest wielkie zdziwienie, a wręcz oburzenie na temat tego, że jak to w innych szkołach językowych w których pracowałem były mi udostępniane materiały, tutaj trzeba sobie szukać samemu! Jak widać większość opinii negatywnych tutaj nie jest przypadkowa, a ciągle wiszące ogłoszenie o pracy dla lektora na różnych portalach też dużo mówi.

@malami

Dzień dobry, Bardzo przepraszamy za tę sytuację. Chętnie sprawdzilibyśmy dlaczego nie dotarła do Pani nasza wiadomość, bo zawsze taką przekazujemy po rozmowie. Czasem nasze wiadomości trafiają do spamu lub innych folderów tj. oferty, promocje itp. Może tam trafił mail z odpowiedzią od nas. Niestety póki nie mamy więcej danych o Pani, nie potrafimy tego sprawdzić.

@Denver

Dzień dobry, Panie Denver. Jest nam przykro, że w tych czasach każdy anonimowo i bez pardonu może atakować innych w Internecie. Właśnie anonimowo zarzucił Pan kobiecie, z którą rozmawiał Pan przez 30min brak wiedzy, umiejętności i kultury.... Wiele spraw, które Pan opisuje nie jest prawdą. Jak choćby to, że Weronika wg Pana nie zgadza się z indywidualnym podejściem do kursanta. Nie wierzymy też, że Weronika zdziwiła się i oburzyła na udostępnianie materiałów przez inne szkoły. Weronika doskonale zna realia i wie, że tak się dzieje i co więcej, sami to robimy! Udostępniamy lektorom platformę linguahouse, z której mogą czerpać materiały. Dlaczego więc Weronika miałaby się na to oburzać albo nawet temu dziwić? Jeśli będzie chciał Pan porozmawiać merytorycznie o swojej rozmowie kwalifikacyjnej, to prosimy o bezpośredni kontakt.

Anudek

Zamówiłam materiały do nauki języka angielskiego za 47 pln, miałam je otrzymać na adres mailowy i do tej pory ich nie otrzymałam mimo próby kontaktu...

Zostaw merytoryczną opinię o Inspiro Language Academy Weronika Sokołowska - Kraków

• Jak się pracuje w Inspiro Language Academy Weronika Sokołowska?

Zobacz opinie na temat firmy Inspiro Language Academy Weronika Sokołowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inspiro Language Academy Weronika Sokołowska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inspiro Language Academy Weronika Sokołowska?

Kandydaci do pracy w Inspiro Language Academy Weronika Sokołowska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inspiro Language Academy Weronika Sokołowska
  • Litewska 13 lok. 1