Libro-S Paweł Liberacki

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Libro-S Paweł Liberacki

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Libro-S Paweł Liberacki?

Krzysiek lalaland Nowy wpis
Kandydat

Witam mam pytanie. Czy odbywa się rekrutacja w libro w nielbarku ? Jak można złożyć cv ? Czy można online czy trzeba osobiście ? I czy ogólnie polecacie tą pracę ? Pozdrawiam !

Pytanie Nowy wpis

Jak dużo osób pracuje w Libro-S Paweł Liberacki?

Czy pracownicy w Libro-S Paweł Liberacki dogadują się między sobą?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Na zmianie mistrza Radka B. napewno, fajna przyjazna atmosfera jaki mistrz taka cala zmiana a co do drugiej zmiany lepiej sie nie wypowiadać i tyle w temacie

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Libro-S Paweł Liberacki? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCYJNY .

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Libro-S Paweł Liberacki?

Xena

Nie ma możliwości.

Czy firma Libro-S Paweł Liberacki w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kierownik
@Pytanie

Ubijmy kilku ;) i zarobimy :D w firmie bo osobiście oszczędzamy

Polecam tego pracodawcę, jedyny normalny w okolicy. Zakład w Nielbarku dobre zarobki, zresztą tak samo jak w Lubawie. Polecam.

@Pracownik

Zależy kolego co masz na myśli dobre zarobki bo dla Ciebie 2000 to może dobre dla innych nie . Pracowników że stażem wieloletnim się nie docenia ciekawe dlaczego tak często ludzie odchodzą...

????
Klient
@Pracownik

Dobre zarobki czyli jakie?

Barbara
@????

No właśnie, @Pracownik powinien bardziej to doprecyzować. Może jeszcze zdecyduje się to zrobić. A Ty pracujesz w Libro-S, czy może dopiero rozważasz podjęcie zatrudnienia w tej firmie?

Czy Libro-S Paweł Liberacki ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracownik LIBRO-S

6-14 / 14-22

Pracowni

Tak tylko nikt nie powiedział o tym że jak za dużo zarobisz to zaraz upierdziela ci czasy. Przykład tego samego zakładu tylko Rodzone. Kombinowania jak tylko uprzykrzyc życie pracownikowi.

@Pracowni

Brawo za szczerość.

Może znajdzie się jakaś użytkownik, która wie co się dzieje w firmie Libro-S Paweł Liberacki w miejscowości Lubawa. Jeśli macie jakieś nowe informacje to dajcie znać!

Pracownik LIBRO-S
@Administrator

Firma LIBRO-S Paweł Liberacki posiada zakład tapicerski w miejscowości Nielbark, obok Nowego Miasta Lubawskiego (gmina Kurzętnik) która ciągle prowadzi rekrutację na stanowiska: tapicer, montażysta korpusów, montażysta końcowy, szwaczka, klejarz i pakowacz. W firmie obowiązuję system akordowy czyli ile % wyrobisz tyle zarobisz. W naszej okolicy najlepszy pracodawca jeżeli chodzi o zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Libro-S Paweł Liberacki - Lubawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Libro-S Paweł Liberacki?

Zobacz opinie na temat firmy Libro-S Paweł Liberacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Libro-S Paweł Liberacki