Opinie o Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości w Kraków

Rozczarowany

Należy bardzo ostrożnie podchodzić do wszystkiego co mówi pani Jadwiga. Zaczyna od umowy pośrednictwa i prowizja jest dla niej najwyższym celem. Ona nie reprezentuje ani kupującego ani sprzedającego, a jedynie sama siebie, a umowę zawrze z tym, z kim uzyska najwyższą prowizje. Straciłem jedynie czas zwodzony przez panią pośrednik, która cały czas lawirowała między prawda a obietnicami, cały czas pietrzac przeszkody, a skutek był taki, że domu nie kupiłem mimo chęci jego zakupu. Usługi pani Jadwigi nie służą ani kupującemu ani sprzedającemu. A dlaczego pani Jadwiga nie chciała mi sprzedać domu? Prawdopodobnie dlatego, że na wstępie wynegocjowałem niższa prowizje, co sprawiło że pani Jadwidze bardziej kalkulowało się szukać innego kupującego. Zdążyłem już kupić inny dom, a sprzedająca nadal nie może znaleźć kupujacego

@Rozczarowany

Niestety ma Pan rację - spotkaliśmy się z równie podobnym podejściem z tym tylko że delikatne szczucie kupujących przeciwko sobie nie jest zbyt atrakcyjnym sposobem na wyższą prowizję... Na szczęście prawda wyszła przy luźnej rozmowie przed zakupem...

Łukasz i Kasia Nowy wpis

Kupiliśmy dom w Dojazdowie i było mega dokładnie przygotowane wszystko : dokumenty , umowa rezerwacyjna, notariusz, przekazanie z licznikami. naprawdę profesjonalnie , miło i bez żadnego problemu, godziny popołudniowe a raczej wieczorne co dla nas było bardzo wygodne, dlatego polecamy p.Jadwigę i podpisujemy kto kupił i gdzie kupił żeby nie było że anonim.

Rozczarowany

jadwiga
@Rozczarowany

Rozczarowany kliencie - ja domu nie sprzedaje , jedynie udostępniam i prezentuje budowe lub gotowy produkt, najwidoczniej własciciele z Pana zrezygnowali po Pana pismach i żądaniach , jesli jest Pan tak rozczarowany to czemu nie podpisze Pan swojej opini ? a zakupu gratuluję ,że wreszcie znalazł Pan swoje miejsce i nie bedzie Pan wszem i wobec objawiał ze był Pan pośrednikiem a negocjowanie zna Pan od podszewki i wie wszystko najlepiej ,widocznie nie do końca skoro sam Pan negocjował i nie wyszło a cała wina na pośrednika :( , żałosne prosze pana i pozdrowienia dla bardziej zdecydowanej żony.

jadwiga
@Rozczarowany

nawet opinie dodaje Pan po dwa razy , a taki profesjonalista , mam nadzieję że Pan to czyta jako odpowiedz

Marcin Nowy wpis
@Rozczarowany

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości pracuje się na open space?

Nikodem Nowy wpis

Mam pozytywne doswiadczenie z tym posrednikiem , przy zakupie domu i jednoczesnie sprzedazy mieszkania p.jadwiga zalatwila wszystko na czas i w na dobrych warunkach finansowych, polecam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność - to tylko kilka słów, które najlepiej opisują doświadczenie z pośrednikiem nieruchomości, z którym miałem przyjemność współpracować. Zdecydowanie polecam

Bartek

Miałam przyjemność współpracować z Panią Jadwigą Wspaniała osoba, bardzo zangażowana i bardzo pomocna, profecjonalistka. Bardzo dziękuję za pomoc i wspaniałe załatwienie sprawy nieruchomosci, mimo przeciwności losu;) DZIEKUJE Bardzo polecam to biuro jak dla mnie nr1!????

Jak szefostwo w Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości traktuje ludzi?

car

Na pozór bardzo miła osoba, jednak tak na prawdę zysk za wszelką cenę (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). W Google brak firmy i opinii, było tak dużo negatywnych, iż właścicielka usunęła firmę, natomiast klientom opowiada bajki o osobie, która się zajmuje stroną i coś zepsuła. Jedyne źródło opinii jakie pozostało, to niniejsza strona. Wiele opinii jest też pozytywnych, owszem jeśliby zapłaciłeś / aś i wszystko poszło zgodnie z myślą Pani J, bedzisz lżejszy / a o prowizję i zadowolony, jednak jeśli zadajesz pytaniami, chcesz czego więcej niż podanie długopisu pojawiają się drugie oblicze, wtedy dostrzegasz fałsz. Szczerze takich ludzi w sowim życiu polecam omijać.

@car

Skoro było tak żle to wystarczy się podpisac i opisac co było nie tak , od 9.11 do 18.11 nie miałam kontaktuz klientami, a skoro wpis jest z 14.11 jest mało prawdopodobne aby był uczciwy , jesli jest problem prosze opisac i nie wylewac żali bez podstaw, nie chowac sie za "car" , ja nie muszę się wstydzić i w kazdym ogłoszeniu podpisuje siebie ,a jesli ktos nie chce miec kontaktu z pośrednikiem nie dzwoni , ja nikogo nie zmuszam i pisanie bzdur aby poprawic sobie ego to marna rozrywka i wróci zapewne z nawiązką do "car"...

Czy firma Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jan

Serdecznie polecam kontakt z p. Jadwiga , bardzo elastyczna pośreedniczka , z czterech prezentowanych nieruchomosci wybrałem dla siebie jedna i jest super , Pani świetnie przygotowana , super oferta sprzedaży , polecam

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

jm

Jeśli takie będą to dodatkowo płatne .

polecam

Polecam Biuro Małopolskie Nieruchomosci p. Jadwigę. Rzetelna pomoc i duże zaangażowanie pozwoliło szybko sfinalizować transakcje. Wykazała się ogromną cierpliwością i znajomością rynku nieruchomości w okolicach Kocmyrzowa, od paru dni jesteśmy szczęśliwymi mieszkańcami "podkrakowskiej miejscowości" z pięknym widokiem na las . Polecam!

@polecam

Dziękuję bardzo za opinie i pozdrawiam

Czy urlop w Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości jest płatny 100%?

tak

Czy Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości organizuje staże dla studentów?

jm

staż mozliwy, jesli będą chętni :)

zadowolona klientka

Agencję polecił mi znajomy. Przed Panią Jadwigą było bardzo trudne zadanie - znalezienie w krótkim czasie najemcy na nasze dotychczasowe biuro oraz znalezienie nowego biura na potrzeby naszej rozwijającej się firmy. Nie udałoby nam się przeprowadzić tej "operacji" bez profesjonalnej pomocy agencji. Pani Jadzwiga doskonale zrozumiała nasze potrzeby. Szanowała mój czas prezentując mi wyłącznie budynki spełniające odpowiednie kryteria, jednocześnie przyprowadzając do naszego biura tylko poważnych, potencjalnych najemców. Podczas negocjacji z najemcami oraz wynajmującymi, mogłabym pozwolić sobie na "nieme" uczestnictwo w nich. Wszystko co mówiła reprezentując naszą firmę było zgodne z ustaleniami, logiczne, dobrze umotywowane i przekonywujące. Nie była to najtańsza usługa, ale były to dobrze wydane pieniądze. Polecam agencję wszystkim wymagającym klientom i przedsiębiorcom ceniącym swój czas.

Krzysztof Grzęda

Serdecznie polecam współpracę z Pania Jadwiga Malara /Małopolskie Nieruchomości , wszystkim, którzy potrzebują wsparcia agencji przy sprzedaży domu ,mieszkania ,działki ,z mojego doświadczenia jest to bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie do ostatecznego podpisania umowy. Bardzo dobra komunikacja i duży komfort zwłaszcza jeśli samemu nie ma się możliwości aktywnego udziału w sprzedaży lub kupna ????

ILONA

DZIS ZAREZERWOWAŁAM DOM I JESTEM ZADOWOLONA, CZYTAŁAM OPINIE POPRZEDNIE ALE SPRAWDZIŁAM OSOBIŚCIE WIELE BIUR PRZY OGLADANIU - TO BIURO POLECAM , BARDZO MIŁO I WIADOMOŚCI TECHNICZNE DOTYCZACE DOMU RZETELNE , DOKUMENTY DOSTEPNE PRZY PREZENTACJI I SPRAWNE PORUSZANIE W TERENIE BEZ BŁĄDZENIA CO ZDARZAŁO SIE Z INNYM POŚREDNIKIEM (usunięte przez administratora)

Elżbieta

Sprzedałam działki z p.Jadwigą i wszystko było bardzo szybko załatwione, klienci tez zadowoleni.

Roksana

No coz.. Kontak telefoniczny i osobisty bardzo ograniczony . Ale fachowa opieka i obsluga klienta podczas prezentacji i zalatwieniu formalnosci zakupu/sprzedazy to wynagradza.Wiedza kazdej oferty naprawde wielka a prowizja za usluge znikoma. Jednym slowem POLECAM to biuro....Szybko milo i konkretnie. Napewno skorzystam ponownie i pozdrawiam pania Jadwige.

@Roksana

Kontakt utrudniony ..przepraszam za wiecznie zajęty tel,ale wiele klientów dzwoni a pozostali oglądaja :) , prosze zostawiac wiadomośc- ODDZWANIAM

marta

pozytywnie oceniam dzis prace w terenie, ogladaliśmy działki i po przekazaniu wszelkich informacji sprawdziłem - jest ok, zadnej ściemy , umówieni jesteśmy z włascicielem na rezerwacje - polecamy biuro,

Zostaw merytoryczną opinię o Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości - Kraków

• Jak się pracuje w Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości?

Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości
3.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Fiołkowa 10 lok. 133
    31-457 Kraków