Opinie o Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości w Kraków

counter
3 22 39 5 1

Popularne opinie

Rogacz

Nie polecam sprzedaje nieruchomości które sa nieaktualne, szkoda czasu i nerwów

Tak4Nie2
Jagoda

Uwaga na tą pośredniczkę - próbuje wciskać domy na ulicy Irzykowskiego w Krakowie, twierdzi że mają media co jest bezczelnym kłamstwem, nie liczy się z konsekwencjami jakie niesie taki zakup przez nieświadomego inwestora - amatora. Omijajcie to biuro i domy na tej ulicy!! Strata czasu i ogromne koszta!!!!!Prymitywnie kłamie w ogłoszeniach i na spotkaniu, liczy się dla niej tylko kasa!!!! Nie polecam!!!!

Tak44Nie1
Bea

UWAGA na tą Panią "agentkę". Ukrywa istotne fakty dotyczące nieruchomości. Radzę sprawdzac dokładnie wszystkie informacje, które są podane.

Tak41Nie1

Wszystkie opinie

zadowolona klientka Nowy wpis

Agencję polecił mi znajomy. Przed Panią Jadwigą było bardzo trudne zadanie - znalezienie w krótkim czasie najemcy na nasze dotychczasowe biuro oraz znalezienie nowego biura na potrzeby naszej rozwijającej się firmy. Nie udałoby nam się przeprowadzić tej "operacji" bez profesjonalnej pomocy agencji. Pani Jadzwiga doskonale zrozumiała nasze potrzeby. Szanowała mój czas prezentując mi wyłącznie budynki spełniające odpowiednie kryteria, jednocześnie przyprowadzając do naszego biura tylko poważnych, potencjalnych najemców. Podczas negocjacji z najemcami oraz wynajmującymi, mogłabym pozwolić sobie na "nieme" uczestnictwo w nich. Wszystko co mówiła reprezentując naszą firmę było zgodne z ustaleniami, logiczne, dobrze umotywowane i przekonywujące. Nie była to najtańsza usługa, ale były to dobrze wydane pieniądze. Polecam agencję wszystkim wymagającym klientom i przedsiębiorcom ceniącym swój czas.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy można liczyć w Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości na prywatną opiekę medyczną?

Krzysztof Grzęda Nowy wpis

Serdecznie polecam współpracę z Pania Jadwiga Malara /Małopolskie Nieruchomości , wszystkim, którzy potrzebują wsparcia agencji przy sprzedaży domu ,mieszkania ,działki ,z mojego doświadczenia jest to bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie do ostatecznego podpisania umowy. Bardzo dobra komunikacja i duży komfort zwłaszcza jeśli samemu nie ma się możliwości aktywnego udziału w sprzedaży lub kupna ????

Tak3Nie1
ILONA Nowy wpis

DZIS ZAREZERWOWAŁAM DOM I JESTEM ZADOWOLONA, CZYTAŁAM OPINIE POPRZEDNIE ALE SPRAWDZIŁAM OSOBIŚCIE WIELE BIUR PRZY OGLADANIU - TO BIURO POLECAM , BARDZO MIŁO I WIADOMOŚCI TECHNICZNE DOTYCZACE DOMU RZETELNE , DOKUMENTY DOSTEPNE PRZY PREZENTACJI I SPRAWNE PORUSZANIE W TERENIE BEZ BŁĄDZENIA CO ZDARZAŁO SIE Z INNYM POŚREDNIKIEM (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Elżbieta

Sprzedałam działki z p.Jadwigą i wszystko było bardzo szybko załatwione, klienci tez zadowoleni.

Tak2Nie
Roksana

No coz.. Kontak telefoniczny i osobisty bardzo ograniczony . Ale fachowa opieka i obsluga klienta podczas prezentacji i zalatwieniu formalnosci zakupu/sprzedazy to wynagradza.Wiedza kazdej oferty naprawde wielka a prowizja za usluge znikoma. Jednym slowem POLECAM to biuro....Szybko milo i konkretnie. Napewno skorzystam ponownie i pozdrawiam pania Jadwige.

Tak4Nie
Jadwiga
@Roksana

Kontakt utrudniony ..przepraszam za wiecznie zajęty tel,ale wiele klientów dzwoni a pozostali oglądaja :) , prosze zostawiac wiadomośc- ODDZWANIAM

marta

pozytywnie oceniam dzis prace w terenie, ogladaliśmy działki i po przekazaniu wszelkich informacji sprawdziłem - jest ok, zadnej ściemy , umówieni jesteśmy z włascicielem na rezerwacje - polecamy biuro,

Tak2Nie
Rozczarowany

Należy bardzo ostrożnie podchodzić do wszystkiego co mówi pani Jadwiga. Zaczyna od umowy pośrednictwa i prowizja jest dla niej najwyższym celem. Ona nie reprezentuje ani kupującego ani sprzedającego, a jedynie sama siebie, a umowę zawrze z tym, z kim uzyska najwyższą prowizje. Straciłem jedynie czas zwodzony przez panią pośrednik, która cały czas lawirowała między prawda a obietnicami, cały czas pietrzac przeszkody, a skutek był taki, że domu nie kupiłem mimo chęci jego zakupu. Usługi pani Jadwigi nie służą ani kupującemu ani sprzedającemu. A dlaczego pani Jadwiga nie chciała mi sprzedać domu? Prawdopodobnie dlatego, że na wstępie wynegocjowałem niższa prowizje, co sprawiło że pani Jadwidze bardziej kalkulowało się szukać innego kupującego. Zdążyłem już kupić inny dom, a sprzedająca nadal nie może znaleźć kupujacego

TakNie2
jadwiga
@Rozczarowany

Rozczarowany kliencie - ja domu nie sprzedaje , jedynie udostępniam i prezentuje budowe lub gotowy produkt, najwidoczniej własciciele z Pana zrezygnowali po Pana pismach i żądaniach , jesli jest Pan tak rozczarowany to czemu nie podpisze Pan swojej opini ? a zakupu gratuluję ,że wreszcie znalazł Pan swoje miejsce i nie bedzie Pan wszem i wobec objawiał ze był Pan pośrednikiem a negocjowanie zna Pan od podszewki i wie wszystko najlepiej ,widocznie nie do końca skoro sam Pan negocjował i nie wyszło a cała wina na pośrednika :( , żałosne prosze pana i pozdrowienia dla bardziej zdecydowanej żony.

jadwiga
@Rozczarowany

nawet opinie dodaje Pan po dwa razy , a taki profesjonalista , mam nadzieję że Pan to czyta jako odpowiedz

Tak2Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 143 dni.

Czy pracodawca Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

własciciel

z tym biurem współpracuje przy kolejnej mojej inwestycji, zawsze miło i profesjonalnie, moi klienci równiez są zadowoleni wiec polecam

klient

siedziba i biuro jak wiele innych , ofert dużo a o konkretne trzeba pytac bo znają wiele więcej niz jest wystawione , kupiłem dom i jestem zadowolony, ogolnie jest ok i polecam bo tania w porównaniu z innymi biurami prowizja

Agata i Jacek

Dzieki posrednictwu biura udalo mi sie sprzedac mieszkanie z ktorym bujalem sie w innych biurach rok czasu. Wszystkimi papierami i sprawami notarialnymi zajela się Pani Jadwiga. Ja tylko z zona postawilismy kropke nad i aby dokonczyc tranzakcje. Prowizja w porownaniu z innymi biurami byla naprawde niska . Dziekujemy za caloksztalt i zapraszamy z zona na Wiaderko kawy.

Adam

Polecam, szybko i zarazem dokladnie i o czasie , biuro spoko..polecam raz jeszcze

Magda
 Rekomendacja

Sprzedalam dzialke za posrednictwem tego biura , wszystkie dokumenty zalatwione i dostarczone byly do notariusza , szybko, sprawnie i milo ,polecam

Tak3Nie

Jaka umowa obowiązuje w Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości podczas okresu próbnego?

jm
@Pytanie

Nie ma okresu próbnego :) , umowa o prace, umowa na staż z urzędem pracy lub umowa na czas określony ..

Joanna S
 Rekomendacja

W dniu dzisiejszym miałam okazję uzgadniać warunki zakupu mieszkania. Polecam serdecznie Pani Jadwiga bardzo miło i profesjonalnie przedstawiła nam ofertę. Polecam i pozdrawiam serdecznie .

Elzbieta

Korzystałam z usług agencji nieruchomości MN ,obsługiwała mnie pani Jadwiga ,byłam zadowolona ,pani Jadwiga przygotowała mi propozycje domów,dokładnie takie jakie mnie interesowały ,zadawałam dużo pytań i ta pani była dobrze przygotowana i bardzo szczegółowo odpowiadała na moje pytania .To miła, uprzejma i kompetentna osoba .Polecam.Elzbieta

Tak3Nie

Czy Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości praktykuje "luźne piątki"?

Tak1Nie1
LUZNY PIATEK
@Pytanie

Luźny piątek zwany „Casual Friday” w wielu korporacjach oznacza możliwość przyjścia do pracy w piątek w swobodniejszym stroju .. Luźny piątek nie zezwala na przyjście do pracy w czymkolwiek....

Tamara

Podpowiedzcie jakie umowy stosuje firma ze swoimi pracownikami?

własciciel
@Tamara

umowe o prace , z emerytami wojskowymi - umowa o dzieło

Rogacz

Nie polecam sprzedaje nieruchomości które sa nieaktualne, szkoda czasu i nerwów

Tak4Nie2
jadwiga malara
@Rogacz

Prosze napisac KTÓRE to są nieaktualne oferty w dniu prezentacji ???? Jeśli się ktoś zdecydował po Pana oglądaniu no to na to wpływu nie mam :( i nie jest to powód do wypisywania takich opinii ...

Tak5Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości
3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Fiołkowa 10 lok. 133