Opinie o Artur Janek Firma Handlowo-Usługowa Armax w Mszanka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Artur Janek Firma Handlowo-Usługowa Armax. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Artur Janek Firma Handlowo-Usługowa Armax o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Janek Firma Handlowo-Usługowa Armax w Mszanka

Ted Nowy wpis

Taaa nie było wogule przerw dobre... i jak jest ciepło to się już nie pracuje tylko kawę pije a ludzie niech mówią co chcą. To ciekawe czemu dwa razy się tam wracałeś skoro było tak źle i może piszesz tak przez to że już powrotu nie ma. O ile mi wiadomo to ile by tam osób nie robiło to każdy się tam wrócił albo przynajmniej chciał.

Wojtek Nowy wpis

Wszystkie odpowiedzi na temet tej pracy to tylko i wyłącznie szef widac zresztą skąd dodana opinia tylko trzeba byc spostrzegawczym aby to zauważyć.... Dobrze pracownik opisał jak było sam tam pracowałem.... A szef niby prostuje wszystko.. 3 przerwy hahah ciekawy jestem kiedy?? Wielkie darcie bylo ze jak ktos kawe zrobil zaraz z rana ze kawe sie piję... A o pracy szefa to nie wspomne mógłby trochę pomóż pracownikom a nie siedziec na komórce mimo ze jest w pracy i zadowolony siedzi w cieniu i mowi chlopaki rozumiem ze jest gorąca ale nie grajcie w (usunięte przez administratora) To jest nie zrozumiałe.. Nigdy wiecej wyzysku.

Helena Nowy wpis

Napiszcie coś więcej o pracy w Armax, byłoby super. Pracujecie od poniedziałku do piątku, czy w weekendy i święta też? Koniecznie powiedzcie jeszcze, jak jest z atmosferą.

Ted Nowy wpis

Spoko robota przeważnie przy montażu ogrodzeń i kostce wolne soboty wypłaty na czas no i możliwość zaliczek szef też ok. Ogólnie polecam

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Artur Janek Firma Handlowo-Usługowa Armax. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko praca za granicą?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pelek

Typowa wypowiedź zwolnionego pracownika wszystko źle i nie dobrze Znam tą firmę też kiedyś tam pracowałem i wcale nie jest tak jak opisujesz przerwy są trzy rano zaraz jak się zjechało na robotę później o 10 a później o 14 przeważnie a i zejść też się zeszło jak było gorąco czy padało więc nie opowiadaj głupot pracuje się przeważnie po 10g czasem dłużej ale to nie z nakazu szefa tylko sami zostawaliśmy jak się chciało więcej dorobić tym bardziej że soboty były wolne a sprzęt ja tam nie narzekalem wiadomo coś tam zawsze się znajdzie ale to nie znaczy że ktoś ci kazuje tym robić zgłoś że coś jest uszkodzone i po temacie szef zawsze naprawia takie rzeczy. I apropo tej bramy ciekawe jak by to było mozliwe ocynkować na placu i który klient był by taki głupi co by tego nie zauważył że brama miała być ocynkowana a jest nie ocynkowana przecież to wystarczy jedno małe obicie i zaraz wyjdzie... Ode mnie tyle robota ogólnie fajna później żałował że odszedłem.

Lolo

(usunięte przez administratora) Nie polecamy nikumu tego pracodawcy omijać szerokimi łukiem...

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Janek Firma Handlowo-Usługowa Armax - Mszanka

Artur Janek Firma Handlowo-Usługowa Armax

Artur Janek Firma Handlowo-Usługowa Armax