Opinie o Jarosław Kokoszczyk Stomatologia Kokoszczyk w Imielin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jarosław Kokoszczyk Stomatologia Kokoszczyk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jarosław Kokoszczyk Stomatologia Kokoszczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Kokoszczyk Stomatologia Kokoszczyk w Imielin

Zawiedziony Nowy wpis

Żona poszła do tego pseudo lekarza bo skierowała ją tam dentystka mówiąc, że to dobry chirurg ,ale dobry to tylko był do kasowania emerytki na 1000zł za usunięcie jak sam zaznaczył korzenia a dla niego to błaha sprawa ,ale duże pieniądze wyrwane żonie .Następnym razem za umówienie terminu na zabieg i wypisaniu recepty skasował akonto 200zł .W dniu zabiegu stwierdził,że się pomylił i tego zabiegu co obiecał nie wykonał kasując następne 200zł.Zaznaczam,że nie daje żadnego rachunku lub czegoś ,że taka usługę,,zrobił".Urząd skarbowy powinien się tym zdzierca zająć,bo to jest nie ludzkie co on wyprawia czując się bezkarny.Wszystkich uprzedzam przed tym nie uczciwym ,,lekarzem"

Poszkodowany

Żenada ten pseudo dentysta od 2 lat nabawiłem się u niego stanu zapalnego dziąslą,miałem przerost tego dziąsła przez most który mi robił,ponad rok jeździłem na poprawki,straciłem tylko czas,pieniądze,stres ,też dentysta dodał mi tylko dodatkowego bólu i cierpienia,w dodatku wziął za to dużą kwotę,zepsuł mi dziąsło do dziś jest stan zapalny który trwa od 2 lat a on się wycofał,nawet żadnej rekompensaty nie otrzymałem,nawet słowa przepraszam.W dodatku gdy myślałem zrobić dalszą część mostu był na tyle pazerny że chciał jeszcze więcej pieniędzy.Co za tupet trzeba mieć żeby zadać ból ,zepsuć komuś dziąsła i prosić o jeszcze większą kwotę pieniędzy za dalszą część jego pseudo pracy,dodam że most miał być wymieniany na nowy że względu na ten stan zapalny, to ten dentysta walił po tym moście żeby go ściągnąć,jaka mam gwarancję że zaraz się nie ukruszyć bo on chciał zaoszczędzić i wsadzić mi Stary most na to schorowane dziąsło sprawa poszła do szeregu instytucji odradzam ten gabinet szkoda czasu,pieniędzy, nerwów,zadanego bólu i cierpienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Kokoszczyk Stomatologia Kokoszczyk - Imielin

Jarosław Kokoszczyk Stomatologia Kokoszczyk
  • Turystyczna 44c