Opinie o Paulina Marecka Studio Figura w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Paulina Marecka Studio Figura. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Paulina Marecka Studio Figura o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paulina Marecka Studio Figura w Kraków

wunik Nowy wpis

Tak jak przedmówczynie. Początki są kolorowe, później tylko coraz więcej nadprogramowych obowiązków typu przymus wrzucania relacji w dni wolne. Progi premii z kosmosu. Nie ma ustalonej żadnej przerwy, często dochodzi do sytuacji, że nie ma kiedy zjeść w ciągu całego dnia. Człowiek żyje w ciągłych stresie; gdyż są narzucane wymagania by osiągnąć wysoką sprzedaż. Zwlekanie z zamówieniami to norma.

Jx Nowy wpis

Bardzo polecam pracę w tej placówce. Pani Paulina złoty człowiek. Widać że Panie które zostawiły negatywny komentarz ewidentnie z konkurencji :) Pozdrawiam

Aa Nowy wpis

Polecam prace. Wszystko jasno określone i wiadomo co trzeba robić i po co. Jeśli robisz co trzeba i jesteś dobrym sprzedawcą zarabiasz fajne. Szefowa jasno mówi czego oczekuje i wymaga( wg mnie to dobrze bo ciągle pcha Cię do przodu, nie stoisz w miejscu i jak to robisz to sa efekty). To najdłużej działające studio, szefowa świetnie zna się na tym co robi i przekazuje dalej. To że wymaga i kontroluje to tym charakteryzuje się szef, który wie czego chce. A jeśli komuś się nie chce robić i siedzieć na (usunięte przez administratora) to będzie narzekal. Od początku jest wszystko jasne i jasno szefowa mówi na czym je zależy i co trzeba robić. Warunki studia też widać i są pokazywane i omawiane na pierwszym spotkaniu.

nie polecam Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej konkretnej placówce. Szefowa od początku zatrudnienia robi pod górkę i wyżywa się na pracownikach. Brak szacunku dla pracownika, wywyższanie się jest na porządku dziennym. Kontrolowanie i sprawdzanie pracowników na kamerach, to norma. Jeżeli się tam zatrudnisz, to licz się z tym, że będziesz wykonywała dodatkowo czynności, które nie należą do twoich obowiązków.
W tej placówce pracownik jest winny i odpowiedzialny za wszystko. Szefowa mimo wielu próśb ze strony pracowników zwleka z zamówieniami, które powinny być "na już", ponieważ klientki się upominają, a ty jako pracownik musisz świecić oczami dlaczego "coś jeszcze nie doszło"... Pracodawca nagrywa filmiki z pretensjami w dni wolne, takie jak NIEDZIELA, że coś "nie zostało zrobione", a później się okazuje, że to jednak on był w błędzie, do czego oczywiście się nie przyzna - bo zawsze winny jest pracownik.
Pracownicy nie mają tzw pomieszczenia socjalnego i swoje posiłki spożywają „na stojąco” lub na łóżkach przeznaczonych do wykonywania zabiegów.
 Pracodawca ustala na początku miesiąca kwotę premii, a pod koniec miesiąca ją zmienia i nie informuje o tym pracowników…co jest oszukiwaniem pracownika, który stara się wyrobić jak najwyższą kwotę premii…a to nie wszystko…

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Paulina Marecka Studio Figura? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
uciekajcie…

Nie polecam pracy w tym Studio. Na początku niby miło, cudownie, pachnąco - z czasem coraz gorzej. Szefowa zwala większość swoich obowiązków na swoje pracownice bez dodatkowego wynagrodzenia, mimo ze na rozmowie o prace obiecywała dodatki za starania. Widać, ze dba tylko o siebie i o swój porfel. Z dnia na dzień potrafi powiedzieć, ze „nie ma dziś co robić - masz wolne”, mimo ze człowiek liczy każdy grosz i ustalał pare dni wcześniej, ze przyjdzie do pracy. Świecenie oczami przed klientkami, bo zamówienie nie przyszło na czas - na porządku dziennym. Co innego obiecuje, co innego robi. Zapomina o przedłużeniu umów, mimo ze człowiek normalnie pracuje jeszcze przez jakiś czas, co uważam za skandal :) Dużo by wymieniać, ale po prostu uciekajcie od tego pracodawcy…

Olga
@uciekajcie…

Nawet jeśli doszło do zapomnienia to ta umowa jest podpisywana i wszystko mimo wszystko gra? Te wspomniane dodatki za starania sugerują premię uznaniową? No i jeśli już to o jakich konkretnie obowiązkach mowa? Jakie są te standardowe i co dodatkowego wpada?

Zostaw merytoryczną opinię o Paulina Marecka Studio Figura - Kraków

• Jak się pracuje w Paulina Marecka Studio Figura?

Zobacz opinie na temat firmy Paulina Marecka Studio Figura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paulina Marecka Studio Figura?

Paulina Marecka Studio Figura
  • Klemensa Janickiego 1A