Opinie o Sławomir Wojtanowski F.H.U Hydromar Sławomir Wojtanowski w Rzepiennik Strzyżewski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sławomir Wojtanowski F.H.U Hydromar Sławomir Wojtanowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sławomir Wojtanowski F.H.U Hydromar Sławomir Wojtanowski o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Wojtanowski F.H.U Hydromar Sławomir Wojtanowski w Rzepiennik Strzyżewski

Kolejny spawacz dorywczo.

Nie polecam typa. Zadzwonił bo potrzebował żeby robotę trochę podgonić bo miał termin za 3 dni. Miał załatwić kwaterę na miejscu. Się okazało że kwatery nie ma. Zrobiłem 300 kilometrów jednego dnia żeby dojechać do niego na budowę, prosił żeby jeszcze pojechać na dwa dni.Pojechałem jeszcze na jeden dzień,bo coś czułem że może być problem z pieniędzmi. Marne 100 złotych miał dorzucić dziennie na paliwo. Chciałem żeby mi to zrekonpesował w całości to się zaczęło. To ile pali ten twój samochód itp. Chłop się chyba dzisiaj urodził, i nie wie jakie są ceny paliwa. Na koniec jeszcze sobie kazał odjąć 2 godziny z rozliczenia. Zapłacił po terminie. Drugiego dnia już się zaczęły jakieś cyrki z taką grubą paniusią od niego co to całe życie pod kloszem przesiedziała,i chyba nigdy na budowie nie była. Najlepsze było to ile to on, i jego brat nie spawają spoin dziennie. Powiedział że on 15 lat spawa, robią sześćdziesiąt spoin dziennie.Normalnie cyrk. Komfabulant,bajkopisarz,i (usunięte przez administratora) Nie podejmować współpracy bo będzie sobie szukał powodu żeby nie zapłacić umówionej kwoty. Chyba szuka takich co mu za darmo będą robić, a on się bedzie czyimś kosztem dorabiał. Spawacz TIG na DG.

@Kolejny spawacz dorywczo.

No ale w końcu chyba ci zapłacił tylko nie tyle ile liczyłeś. Robiłeś na zleceniu czy w ogóle nie miałeś żadnej umowy na te kilka dni?

Mariusz Nowy wpis
@Kolejny spawacz dorywczo.

Chłopie o czym Ty mówisz.. Po 1 Sam zaproponowałes ile chcesz za paliwo bo był problem z zakwaterowaniem i sam zaproponowałes że możesz dojechać bo to tylko na 3 dni więc nie wiem w czym problem. Po 2 Ty nawet nie masz pojęcia o spawaniu, problem był żeby zrobić spoine przy stoliku bez obracania rury ( chłopaki się śmiali czy on jest świeżo po kursie) naucz się trzymać palnik a potem wymagaj od kogoś. Spoiny zrobione bez żadnego przetopu. Po 3 Ta "paniusia" jak to nazwałeś próbowała Ci wyjaśnić gdzie będziesz pracować i co masz robić, ale oczywiście pan spawacz nie będzie nikogo słuchał bo on ma już 1,5 roku doświadczenia w spawaniu. Jedynym słowem śmiech na sali, człowieku wróć na kurs spawania bo dużo się ominęło.

Dominika Nowy wpis
@Mariusz

To jaka kwota ostatecznie została w tej sytuacji rozliczona?

korab Nowy wpis
@Marek

Zatrudniają na zleceniu ale nie wiem czy każdego

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem u Sławka chwilę, później z przyczyn prywatnych musiałem zrezygnować z pracy na jakiś czas. Wspominam bardzo dobrze, nie wiem skąd biorą się te negatywne komentarze. Jest robota, trzeba robić i tyle (choć nie dla wszystkich jest to takie logiczne, wiele osob nie robi nic porządnie i później się prują). Nie było nigdy problemow z wyplata, z pieniędzy byłem zadowolony. Ja polecam i pozdrawiam reszte pracownikow

Spawacz

Ciężko się z gościem dogadać odnośnie pracy. Jakieś ściemnianie co pare dni. Jeśli na tym etapie ma się wrażenie że coś tutaj nie gra, nie liczył bym na owocną współpracę. Jednym zdaniem. Gość nie jest konkretny.

Spawacz Gorlice
@Spawacz

Ludzie unikać jak ognia, chyba, że będziesz robił za darmo to koleś Cię przyjmie z otwartymi ramionami. Z kasą też już może być problem, słyszałem na hurtowni że gość buduje jakieś wieżowce czy bloki gdzieś i tam całą mamonę pcha. Aha i wszędzie wywyższa swojego brata ile to On dziennie nie sprawa jak szybko i precyzyjnie.. hehe UNIKAĆ !!!!

Iza
@Spawacz Gorlice

Tak słyszałeś, czy wiesz na pewno? Skąd takie info?

Jacek

Ciężko się dogadać dziś to jutro to komfabulant i bufon umowa na najniższa , jakie czasy pod gruszą?? Wykonawstwo dużych budów stare wyjadacze wiecznie się (usunięte przez administratora)

@Jacek

Pracowałeś? Dostałeś umowę? Po do te opinie skoro nie jesteś w temacie.

Roman
@Michał

Chyba masz nieco inne zdanie od Jacka, więc ciekawi mnie Michale, jak Ty postrzegasz pracę w firmie Sławomir Wojtanowski F.H.U Hydromar. Dowiem się od Ciebie, czy pracodawca ten zatrudnia na pełną umowę o pracę? Chcę się tego dowiedzieć, dlatego miło będzie, jak to napiszesz. Mogę na Ciebie liczyć?

Jarko
@Jacek

Dokładnie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Sławomir Wojtanowski F.H.U Hydromar Sławomir Wojtanowski.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Dorywczo Spawacz

Witam, robiłem dla gościa na jednej robocie dorywczo, zacznijmy od tego czym gość się zajmuje, trochę hydrauliki trochę robot ziemnych kanalizacja, trochę spawania kotłowni czasem jakiś instalacji ciepłowniczych czy wody lodowej. Głównie roboty małopolska z tego co chłopaki mówili czasem jakaś delegacja. Roboty gość robi duże jak na niego, płaca już jest przeciwieństwem tego, wiadomo chce chłop dorobić się czegoś. Nie dogadaliśmy się odnośnie kasy więc nie kontynuuje z nim współpracy. Odnośnie gościa to liczy On każdą złotówkę myśle że to już jego mania.. najchętniej stał by nad tobą ze stoperem w ręku, chyba że dogadasz się od roboty ale to już inna kwestia bo szału tam nie zarobisz. Z tego co widziałem rządzi tam jego Barciok.. Nie ma tam czegoś takiego jak koparkowy, monter, spawacz czy hydraulik w zależności od roboty i potrzeby możesz robić wszystko. Z zarobkami też szału nie ma, na początku nic nie umiejąc dostaniesz Max 17 zł. jakiś spawacz Max 20 zł. Koparkowy nie wiem może 19/20 hydraulik 19/20 zł. Na początek swojej kariery Ok ale tylko na pare miesięcy i trzeba uciekać dalej. Nie polecam rzecz jasna Pana Sławomira W.

Paulina

Na jaki sprzęt służbowy można liczyć ?

Lechu
@Paulina

Oczywiście profesjonalny gdyż u Sławka pracują profesjonaliści

Marzena
@Lechu

To w takim razie dobrze wiedzieć, że w Hydromar stawia się na pełny profesjonalizm pod każdym względem. Mnie jeszcze interesowałyby tamtejsze zarobki. Można powiedzieć, że są one w miarę adekwatne do stanowiska i do stażu pracy?

R

Polecam firmę, jeżeli znasz się na robocie to można dobrze zarobic i z każdym się dogadać.

Witam wie ktoś ile płaci w delegacjach Sławek podobno można liczyć na bardzo dobre zarobki dieta, auto służbowe i narzędzia osobiste , urlop i wczasy pod gruszom, praca też fajna ??

maro

Robilem u slawka i stwierdzam ze slawek to dobry fachowiec i dobrze płaci polecam wysoka jakosc swiadczonych uslug fachowcy bardzo dobrzy ciekawe czy tam robi jeszcze jogi :)

Kierownik

Firma godna polecenia. A pan Staszek wybitny fachowiec jak i również pan Wojciech. Pozdrawiam

Uczciwy Pracownik

Serdecznie nie polecam ze względu na złe warunki finansowe, jak i brak podstaw BHP, pan Sławomir posiada cechę konfabulacji i upiększania rzeczywistości pod kątem zleconej pracy. Na szczęście już tam nie pracuje ponieważ atmosfera słaba, a pracownicy bardzo obłudni i zakłamani.

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Wojtanowski F.H.U Hydromar Sławomir Wojtanowski - Rzepiennik Strzyżewski

• Jak się pracuje w Sławomir Wojtanowski F.H.U Hydromar Sławomir Wojtanowski?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Wojtanowski F.H.U Hydromar Sławomir Wojtanowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Wojtanowski F.H.U Hydromar Sławomir Wojtanowski?

Sławomir Wojtanowski F.H.U Hydromar Sławomir Wojtanowski
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • 55
    33-163 Rzepiennik Strzyżewski