Opinie o Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba w Iława

Jacek Nowy wpis

Szanowny właściciel bierze na przyuczenie aby sprawdzić czy pacownik się nadaje do pracy. Po dwóch tygodniach pracy wysyła SMS że szkolenie było bezpłatne i że nie zapłaci za ten czas gdzie pracowało się jak każdy z pracowników w pełnym zakresie. Brak umowy o pracę, brak badań, oczekuje że popracujesz jeszcze 2-3 miesiące i wtedy ewentualnie pomyśli o jakiejś umowie. (usunięte przez administratora)

Jarosław Nowy wpis
@Jacek

Zapraszam do kontaktu to wszystko przedstawię i proszę nie wypisywać takich bzdur bo to się zalicza na pomówienie a ja sobie nie pozwolę na bezpodstawne oczernianie mojej osoby i dla wiadomości Zawsze płacę nawet za stanie na telefonie

Nikt Nowy wpis

Praca 12-13 godzin zero możliwości na przerwę nawet zjeść spokojnie nie możesz zero badań lekarskich umowy brak

Była pomoc kuchenna Nowy wpis

Ciekawe czy ludzie wiedzą jak są oszukiwani na jedzeniu? Płacą za ser a dostają tani produkt seropodobny I te stare czarne pieczarki czasami aż śmierdzą.

Pojawiła się oferta pracy na Pomoc Kuchenna w firmie Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba. Warto aplikować?

Sebek

Moim zdaniem nie warto ! właściciel nie stabilny emocjonalnie rano przyjmuje cię do pracy i obiecuje złote góry a wieczorem zwalnia.Lepiej szukać normalnej pracy bo i o umowie też można zapomnieć.

Bożena
@Sebek

Z własnego doświadczania tak piszesz? :( Jak to wyglądało niby?

Totalna porażka o umowie o prace zapomnij.

Krystyna
@Paweł

Czemu zapomnieć? Jak ktoś się o tę umowę upomina to co przeważnie słyszy ?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko KELNER
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba - aktualnie poszukują osób na stanowisko Pizzerman. Jak oceniacie tego pracodawcę?

kamil

Tragedia to mało powiedziane praca bez umowy nie wspominając o jakich kolwiek badaniach .Trzeba znosić Humory właściciela tragedia.

DoceniającyWincent

Pandemia daje w kość i wszyscy nabieramy szacunku myślę,ze jeżeli ten czas minie i Jarosław Otręba w tych czasach przeprowadzi pub przez ten co raz gorszy i nie przewidywalny czas czego mu życzę szczerze z tego względu Ze pracowitość i wyrozumiałość tego pana przyniosą mu dobryvstart w nowym swiecie ,który nas czeka po pandemii.pomagajmy sobie ludzie w gastronomii siła wspierajmy pasjonatów i pracujących ciężko wyjdzie to na lepsze kazdemu pozdrawiam

Jacek

Czy Pub ten funkcjonuje w jakimś ograniczonym zakresie w związku z zarządzeniami rządu o ograniczeniu tego typu działalności z uwagi na trwającą pandemię? Fakt ten bardzo mocno mnie ciekawi, dlatego też mam cichą nadzieję, że uda mi się tego za pośrednictwem tego wątku dowiedzieć. Znajdzie się ktoś kto mi racjonalnie na moje pytanie odpowie?

Gabriela

Jak teraz, w okresie pandemii, radzi sobie Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba z Iławy? Rozumiem, że zapewne jest zamknięty, ale czy świadczy usługi gastronomiczne na wynos, dzięki którym może chociaż część pracowników wciąż ma pracę? Bo o nowe rekrutacje to raczej nie ma co pytać...

Magda

Czy pub jest zamknięty ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba - Iława

• Jak się pracuje w Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba?

Zobacz opinie na temat firmy Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba?

Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba
  • Jana Iii Sobieskiego 55