Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba w Iława

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba?

DoceniającyWincent Nowy wpis

Pandemia daje w kość i wszyscy nabieramy szacunku myślę,ze jeżeli ten czas minie i Jarosław Otręba w tych czasach przeprowadzi pub przez ten co raz gorszy i nie przewidywalny czas czego mu życzę szczerze z tego względu Ze pracowitość i wyrozumiałość tego pana przyniosą mu dobryvstart w nowym swiecie ,który nas czeka po pandemii.pomagajmy sobie ludzie w gastronomii siła wspierajmy pasjonatów i pracujących ciężko wyjdzie to na lepsze kazdemu pozdrawiam

Jacek Nowy wpis

Czy Pub ten funkcjonuje w jakimś ograniczonym zakresie w związku z zarządzeniami rządu o ograniczeniu tego typu działalności z uwagi na trwającą pandemię? Fakt ten bardzo mocno mnie ciekawi, dlatego też mam cichą nadzieję, że uda mi się tego za pośrednictwem tego wątku dowiedzieć. Znajdzie się ktoś kto mi racjonalnie na moje pytanie odpowie?

Gabriela Nowy wpis

Jak teraz, w okresie pandemii, radzi sobie Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba z Iławy? Rozumiem, że zapewne jest zamknięty, ale czy świadczy usługi gastronomiczne na wynos, dzięki którym może chociaż część pracowników wciąż ma pracę? Bo o nowe rekrutacje to raczej nie ma co pytać...

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PIZZERMAN/KUCHARZ
logo firmy Dostawca międzynarodowy - woj. warmińsko-mazurskie
Iława
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(42 opinii)
Służba Cywilna
(110 opinii)
logo firmy Tapicer, Tapicerka
Iława
AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.
(66 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Magda

Czy pub jest zamknięty ?

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba w mieście Iława? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od zatrudnionych na temat Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba - Iława

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba?

Zobacz opinie na temat firmy Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jana Iii Sobieskiego 55
    14-200 Iława
  • NIP: 7441683233 REGON: 281540069

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pub Piłkarski Pizzeria Nil Jarosław Otręba